Mobilný monitorovací systém pre ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení.

Čiže, ľudovo povedané, obytné tábory pre neočkovanú skupinu obyvateľstva.

 Bolo zverejnené na stránkach Ministerstva obrany Slovenskej Republiky, nech si každý sám na otázku odpovie. Po zverejnení Marianom Kotlebom, minister ničoho stiahol tento projekt z webových stránok ministerstva obrany SR a vyhrážky o tomto zverejnení nemajú konca...."trafená hus zagágala"

Cieľom projektu je vytvorenie a otestovanie mobilného monitorovacieho systému určeného na ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení alebo opačne na ochranu obyvateľstva predizolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika, vrátane návrhu, vývoja a overenia modelov správania sa jednotlivcov a entít.Systém bude vybudovaný z mobilných senzorických prvkov mobilnej monitorovacej stanice a cloudového dátového systému. Mobilné senzorické prvky budú inštalované vo forme samostatných, voľn stojacich zariadení, ktorých rozložením v priestore vznikne senzorická sieť. 5G Systém bude mobilný a nezávislý od pozemnej infraštruktúry.

Projekt má okrem samotného návrhu uceleného systému za cieľ aj jeho testovanie v teréne so zohľadnením potenciálne vplývajúcich faktorov ako poveternostné podmienky, prašnosť, vibrácie, či prítomnosť zvery.

Cieľom je vytvoriť mobilný monitorovací senzorický systém, ktorý nebude závislý od lokálnych rozvodov elektrickej energie, a ktorý vizuálne nezmení ráz vymedzeného priestoru, a teda nespôsobí dodatočnú psychickú záťaž pre žiadnu z chránených strán. Keď bola legitímne upriamená pozornosť na projekt MOVIR (Mobilný monitorovací systém pre ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení) z pohľadu spoločenského, pozrime sa naň aj po stránke technickej. Čo pán minister sleduje horlivou obranou projektu a kto tu vlastne tieto produkty vyrába, resp. dováža? Čuduj sa svete, už je jasné prečo minister Naď tak bráni spomínaný plán.

Výbor pre obranu a bezpečnosť sa na svojom zasadnutí pod vedením ministrovho "verného služobníčka" Krúpu zhodol, že upozornením na tento projekt bola vraj verejnosť klamaná. Či sa skôr stúpilo na "kurie oko" vlády, ktorej minister je známy neprimeranými, hlučnými a arogantnými reakciami? Kde končí nadutosť tohto pána poslanca z výboru a pána ministra? Fakt si myslia, že sme slepí?

Takmer všetky aktivity samozvaného bezpečnostného analytika Naďa živili (okrem cudziny) dve naše firmy. V spoločnosti, ktorá sa dlhodobo venuje dronom a elektronickým systémom, v spoločnosti Aliter, do nástupu na Ministerstvo vnútra SR pracovala aj družka pána ministra.

Druhou je známa firma MSM Group, ktorá okrem iných druhov vojenského materiálu vyrába aj spomínané mobilné veže a kontajnery. Skutočne zázračné a asi nie úplná náhoda, že tieto dve položky sú hlavnými zariadeniami projektu MOVIR. Obe spoločnosti pán minister dlhodobo preferuje a je verejné tajomstvo, že sú jeho obľúbené snáď v každom tendri. Hlavne v tých pripravovaných sa dlhodobo ukazujú ako hlavní favoriti.

Čiže je veľmi peavdebodobné priam hraničiace s istotou že na nás naša vláda chystá v r.1939 nazývane pracovné tábory a v r. 2021 nazývané ako obytné tábory .....z dodatkom pre ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením vírusového ochorenía Covid-19

Kontakt

Navštívte nás
Cesta J.Alexyho 45 Banka, 92101

Zavolajte nám
+421 911 322 034

E-mail
slovakdefender@villapsenek.sk

                           Číslo účtu:    SK14 0900 0000 0051 9563 9463

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!