Právnici predkladajú veľkej porote dôkazy, že pandémia sa využíva na svetovú diktatúru

Skupina medzinárodných právnikov, expertov na najvyššej úrovni a renomovaných vedcov predkladá veľkej porote dôkazy, že pandémia COVID-19 je kriminálna operácia s cieľom nastoliť svetovú diktatúru. Medzi odbornými svedkami sú poradcovia Svetovej zdravotníckej organizácie, predstaviteľ Organizácie Spojených národov, členovia britských spravodajských služieb, bývalí dôstojníci armády USA a Spojeného kráľovstva, odborník z Centra pre kontrolu chorôb, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, držiteľ Nobelovej ceny. víťaz za medicínu a mnoho ďalších svedkov na vysokej úrovni.

PSYCHOLOGICKÁ MANIPULÁCIA

Odborníci vysvetľujú, ako sa techniky ovládania mysle, psychologickej manipulácie a hypnózy používajú na kontrolu názorov a správania občanov na celom svete. Informácie sú podložené oficiálnymi dokumentmi vlád a menovaných organizácií. Nižšie je uvedený príklad oficiálneho dokumentu britskej vlády, ktorý odhaľuje oficiálnu stratégiu psychologickej manipulácie s obyvateľstvom:

PRÁVNÍCI A SUDCOVIA

Jedenásť medzinárodných právnikov a sudca predkladajú tieto dôkazy Veľkej porote zloženej z občanov sveta. 

ALEGÁCIA

Tvrdí sa, že svetové vlády sa dostali pod kontrolný vplyv skorumpovaných a zločineckých mocenských štruktúr, ktoré sa spojili, aby zorganizovali pandémiu, ktorú plánovali roky. Za týmto účelom zámerne vyvolali masovú paniku prostredníctvom nepravdivých faktov a sociálne vykonštruovanej psychologickej operácie, ktorej posolstvá odovzdávali prostredníctvom korporátnych médií. Účelom tejto masovej paniky bolo presvedčiť obyvateľstvo, aby súhlasilo s experimentálnymi takzvanými "očkovaniami" (ktoré nie sú).

VYŠETROVANIE VEĽKEJ POROTY

Cieľ vyšetrovania je dvojaký: 1) Slúži ako modelové konanie na zabezpečenie obžaloby proti niektorým z trestne a občiansko zodpovedných predstaviteľov týchto zločinov proti ľudskosti. 2) Predložením úplného obrazu toho, čomu čelíme, vrátane geopolitického a historického pozadia, je naším cieľom vytvoriť povedomie o faktickom kolapse súčasného uneseného systému a jeho inštitúcií a v dôsledku toho aj povedomie o

 • nevyhnutnosť, aby ľudia sami znovu prevzali svoju suverenitu,
 • nutnosť najskôr zastaviť opatrenia odmietnutím ich plnenia,
 • a nevyhnutnosť naštartovať vlastné nové systémy zdravotníctva, školstva, ekonomiky a súdnictva, aby sa znovu nastolila demokracia a právny štát na základe našich ústav.

Dôkazy sa predkladajú počas šiestich súdnych konaní Veľkej poroty, z ktorých každé trvá približne šesť hodín. Dĺžka týchto konaní sťažuje väčšine verejnosti získanie týchto informácií. PretoStop World Control vytvára ľahko čitateľné súhrny každej šesťhodinovej relácie, takže tieto mimoriadne dôležité odhalenia môžu osloviť väčšie publikum. Prvý súhrn je teraz k dispozícii a môžete si ho zadarmo stiahnuť nižšie.

ŠTYRI SÚBORY FAKTOV

Nejde o žiadnu korónovú pandémiu – iba o plánovanie PCR testov, poháňané prepracovanou psychologickou operáciou navrhnutou na vytvorenie neustáleho stavu paniky medzi svetovou populáciou. Táto agenda bola dlho plánovaná – jej nakoniec neúspešným predchodcom bola prasacia chrípka pred 12 rokmi – a pripravila ju skupina super bohatých psychopatických a sociopatických ľudí, ktorí ľudí nenávidia a zároveň sa ich boja, nemajú empatiu a sú poháňaní. túžbou získať plnú kontrolu nad nami všetkými, ľuďmi na svete.

1)

Využívajú naše vlády a mainstreamové médiá – obe doslova vlastnia – na šírenie svojej panickej propagandy 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Samotný vírus možno liečiť bezpečne a efektívne vitamínmi C, D, zinkom atď., ako aj off-label použitím ivermektínu, hydroxychlorochínu atď. Ale všetky tieto (nie "alternatívne" metódy liečby – ale skutočné metódy liečby) zakázali tí, ktorí používajú masku tejto plandémie, aby presadili svoj konečný cieľ, ktorým je prinútiť každého dostať (ako ukážeme v tomto konaní) nielen neúčinné, ale vysoko nebezpečné - áno, smrteľné - experimentálne injekcie .

istí ľudia, ktorí pred dvanástimi rokmi urobili z prasacej chrípky, ktorá sa nakoniec ukázala ako mierna, pandémiu (najprv zmenou definície toho, čo je pandémia a potom vyvolaním paniky), vytvorili túto pandémiu Corona. Prasacia chrípka bola ich prvým skutočným pokusom o vytvorenie pandémie. A rovnako ako jedným z jej účelov bolo odvrátiť našu pozornosť od nehorázne podvodných aktivít ich finančného priemyslu (výstižnejšie nazvať finančnou mafiou), ktoré sa zviditeľnili cez Lehmanovu krízu – to je tiež jeden z ich hlavných cieľov. tejto pandémie koróny teraz.

Keby sme sa vtedy počas Lehmanovej krízy pozreli bližšie, namiesto toho, aby sme slepo verili sľubom našej vlády, že páchatelia týchto finančných zločinov budú braní na zodpovednosť, videli by sme, že už desaťročia rabujú a drancujú naše verejné pokladnice a videli by sme, že naše vlády už nie sú našimi vládami. Skôr ich prevzala druhá strana prostredníctvom svojej hlavnej platformy, Svetového ekonomického fóra, ktoré začalo vytvárať vlastných globálnych lídrov prostredníctvom programu Young Global Leaders Program už v roku 1992; dvaja z prvých absolventov boli Angela Merkelová a Bill Gates. A už vtedy by sme pochopili, čo vám teraz prostredníctvom tohto konania ukážeme.
Naši politici tieto finančné zločiny nespochybnili, pretože pomáhajú a navádzajú na tých, ktorí ich páchajú – a profitujú z týchto zločinov.

V konečnom dôsledku však ukážeme vám, porote, že hlavným cieľom druhej strany je získať plnú a úplnú kontrolu nad nami všetkými. Zahŕňa to dokončenie ich drancovania a drancovania zámerným zničením našich malých a stredných podnikov, maloobchodných podnikov, hotelov a reštaurácií, aby ich mohli prevziať platformy ako Amazon.

2)

Vlády prevzalo Svetové ekonomické fórum. Ich cieľom je získať úplnú kontrolu nad nami všetkými.

Ide o kontrolu populácie, ktorá si podľa ich názoru vyžaduje tak masívnu redukciu populácie, ako aj manipuláciu s DNA zvyšnej populácie, napríklad pomocou experimentálnych injekcií mRNA. Podľa ich názoru si to však vyžaduje aj zámerné zničenie demokracie, právneho štátu a našich ústav prostredníctvom chaosu, aby sme v konečnom dôsledku súhlasili s tým, že 1) stratíme našu národnú a kultúrnu identitu a namiesto toho prijmeme jednu svetovú vládu. pod OSN (OSN), ktorá je teraz plne pod kontrolou týchto hráčov a ich Svetového ekonomického fóra; 2) digitálne pasy, podľa ktorých je každý pohyb monitorovaný a kontrolovaný; a 3) jedna digitálna mena, ktorú budeme môcť prijímať len od jednej svetovej banky – samozrejme od ich.
Na konci prípadu a po vypočutí všetkých dôkazov sme si istí, že odporučíte obžalobu proti všetkým šiestim údajným obvineným:

3)

Christian Drosten z Nemecka, Anthony Fauci zo Spojených štátov, Tedros zo Svetovej zdravotníckej organizácie, Bill Gates, BlackRock a Pfizer.

Dámy a páni, v tomto prípade ide o dlho plánovanú agendu skupiny ultrabohatých ľudí a ich finančnej mafie sídliacej v Londýne a na Wall Street, aby sme použili pseudopandémiu, za ktorou - kým náš pozornosť sa sústreďuje na pandémiu – snažia sa dokončiť svoje desaťročia trvajúce úsilie získať plnú a úplnú kontrolu nad nami všetkými.

Existuje mnoho platforiem, na ktorých sa táto skupina stretáva a diskutuje o tejto agende. Najdôležitejšie je však Svetové ekonomické fórum, ktoré v roku 1971 vymyslel vtedy 33-ročný Klaus Schwab. Jej členmi je 1 000 globálnych korporácií s ročným obratom najmenej 5 miliárd USD, ako aj politici, zástupcovia médií, vedci a ďalšie takzvané významné osobnosti. Stretávajú sa raz do roka v Davose, ale aj iné takéto stretnutia sú napríklad v Číne.

4)

Od roku 1992 vytvorili a predstavili nám vlastnú skupinu politických lídrov pre svet.

Medzi prvými absolventmi, ako som už spomenul, boli Angela Merkelová a Bill Gates v roku 1992. Ďalšími sú Sebastian Kurz, (donedávna) rakúsky kancelár; Justin Trudeau, predseda vlády Kanady; Jacinda Ardernová, premiérka Nového Zélandu; Emmanuel Macron, prezident Francúzska, a mnoho, mnoho ďalších.
Táto skupina, ktorá sa teraz nazýva Davos Clique, otvorene (publikácia "The Great Reset" od Klausa Schwaba je jedným z najdôležitejších zdrojov týchto informácií) propaguje presun svetových aktív tejto skupine super bohatých ľudí, aby v roku 2030 bežní ľudia "nič nevlastnili a boli šťastní", ako sa tam výslovne uvádza, pod vládou jedného sveta s digitálnou menou, ktorú nám dala ich banka jedného sveta.

Existuje deväť útočných vektorov, ktoré sa v súčasnosti používajú proti ľudskej rase na planéte Zem
 1. Vykonštruovaný hladomor a masové hladovanie
 2. Zámerná demontáž energetickej infraštruktúry, ktorá poskytuje elektrinu, kúrenie a palivo
 3. Viacnásobné vlny biologických zbraní určených na zabíjanie
 4. Globálne povinné očkovanie, ktoré má donútiť poslušné masy nechať si pichnúť pomaly pôsobiace eutanázické vakcíny
 5. Geoinžinierstvo a kontrola počasia v planetárnom meradle s cieľom kolapsu biosféry a vyvolania globálnej neúrody
 6. Zámerný kolaps svetových nekrytých mien založených na dlhu, aby sa spôsobila globálna chudoba
 7. Eskalácia globálnych konfliktov do svetovej vojny zahŕňajúcej Rusko aj Čínu
 8. Riadená demolácia globálnych dodávateľských reťazcov vedúca k ekonomickému kolapsu
 9. Zničenie plodnosti prostredníctvom chemikálií v plastoch, pesticídov, hormonálnych disruptorov, LGBT agendy a transgenderizmu

Každý z týchto deviatich vektorov sa v rokoch 2022 až 2025 agresívne zrýchli.

Náhlá úmrtí: dokument o devastujícím dopadu COVID vakcín 

Velmi žádaný nový dokument Náhlá úmrtí o devastujícím dopadu COVID vakcín je tady. Uslyšíme přímá svědectví odborníků o nárůstu poškození lidí po očkování, a realistické záběry z pitevních sálů, kde balzamovači odebírají očkovaným obětem doposud neviděné bílé sraženiny z žil... a mnohem víc. 

Bill Gates vyzýva západné štáty, aby sa vzdali suverenity v prospech WHO

Objavili sa správy, z ktorých by každému vlastencovi prebehol mráz po chrbte. Bill Gates vyzýva svetových lídrov, aby sa vzdali suverenity svojich národov v prospech "globálneho zboru pre zdravotníctvo" menom Svetová zdravotnícká organizácia (WHO). Globalistická elita je čoraz arogantnejšia a teraz už nahlas hovorí aj veci, o ktorých sa doposiaľ len šepkalo. Zatiaľ čo kedysi boli takéto reči možné len v nejakej tmavej a zadymenej zadnej miestnosti, Gates dnes už zdieľa svoju víziu odstránenia suverenity štátov priamo na stránkach The New York Times.

Bill Gates deklaruje svoju podporu Globálnej pandemickej zmluve WHO a tvrdí, že WHO by sa mala považovať za globálny "hasičský zbor pre pandémie" , ktorý sa zmocňuje kontroly nad národmi na globálnej úrovni počas zdravotných núdzových situácií. Kedysi by tieto názory, vyjadrené verejne, viedli k nasadeniu pút za vlastizradu.

Zmluva WHO v podstate chce zaviesť nikým nevolený globálny autoritársky režim, ktorého protokoly majú byť nadradené miestnym zákonom. K tomu má dôjsť v momente, keď táto agentúra OSN vyhlási zdravotnú pohotovosť. Všetkých 194 členských krajín WHO je pripravených hlasovať o dodatkoch a dokončiť novú pandemickú zmluvu do mája 2024 . Dohoda poskytne WHO, úzko prepojenej s Komunistickou stranou Číny, konečnú kontrolu nad opatreniami počas pandémie, ako sú lockdowny, cenzúra, rúškovaniee, očkovanie a verejný dohľad.

Nie je žiadnym prekvapením, že americký prezident Joe Biden (a s ním určite aj naše vládne bábky) verejne potvrdil záväzok americkej vlády k prijatiu dohody. To by nemalo byť žiadnym prekvapením, ak vezmeme do úvahy značné finančné prepojenia jeho rodiny s Číňanmi, ktoré by v inej ére – opäť – dostali verejného činiteľa za mreže pre vlastizradu.

Pár faktov o Billovi Gatesovi

Spomaľme sa na chvíľu a vyhláskujme pár faktov čo najjasnejšie. Bill Gates je jednym z hlavných darcov Svetovej zdravotníckej organizácie popri vládach USA a Číny. Keď Trump prerušil financovanie WHO, bol dokonca jej najväčším darcom. A ten istý Bill Gates požaduje, aby WHO mala právo zrušiť suverenitu národov, kedykoľvek sa rozhodnú vyhlásiť pandémiu. A nezabudnite, je to ten istý Bill Gates, ktorý zohral vedúcu úlohu pri financovaní výskumu netopierieho koronavírusu vo Wu-chane, ktorý takmer určite spôsobil pandémiu covidu. Toto je nehanebné, holé uchopenie moci Gatesom a globalistickými elitami. Nesmieme im dovoliť uspieť. Zhodou okolností prichádza Gatesovo obnažené uchopenie moci v rovnakom čase, keď ďalšia z jeho katastrofálnych vakcín (proti obrne) spôsobuje zmätok v rozvojovom svete. Africký národ Burundi bol práve donútený vyhlásiť národnú pohotovosť, pretože živá orálna vakcína vyvinutá Gatesovou nadáciou vyvolala v krajine prepuknutie detskej obrny.

Všetci vieme o Gatesovej temnej histórii v Afrike a Indii, keď úmyselne sterilizoval mladé ženy liekmi na potrat. Katastrofa s orálnou vakcínou v Burundi je novou kapitolou v Gatesovej histórii zla a odohráva sa práve teraz. Zdravotnícki úradníci hlásia, že deti zostali paralyzované vírusom získaným z vakcíny a škandál sa rozrástol do takej miery, že WHO bola dokonca nútená vo vyhlásení priznať, že Gates spôsobil v Afrike národnú núdzovú situáciu.

Mysleli by ste si, že ide o zaujímavý príbeh – ale mainstreamové médiá sú úplne v hrsti svätého Billa a neodvážili by sa informovať o správe, že suverénny národ vyhlásil výnimočný stav kvôli katastrofálnym účinkom experimentálnej Gatesovej vakcíny. Ako je to možné? Môže to mať dočinenia s tým, že Gates každý rok míňa stovky miliónov dolárov na vyplácanie darov mainstreamovým médiám a overovačom faktov, z ktorých si robí hlásne trúby propagandy pre elitu?

Vyšetrovanie nezávislej agentúry MintPress uvádza, že Nadácia Billa a Melindy Gatesových rozdelila 319 miliónov dolárov vo forme viac ako 30 000 individuálnych grantov médiám a kontrolórom faktov. Príjemcovia Gatesových financií sú hlavné spravodajské stanice, vrátane CNN, NBC, The Atlantic, The Financial Times, BBC a ďalšie. Žiadne z týchto médií neposkytuje svojmu publiku žiadne upozornenia, že si ich kúpil a zaplatil Bill Gates.

Najväčším príjemcom bola americká verejnoprávna rozhlasová stanica NPR, ktorá prijala obrovské finančné prostriedky vo výške 24 miliónov dolárov. Nasleduje britský denník The Guardian s takmer 13 miliónmi dolárov. Nie je prekvapením, že Gates dostáva bezplatný vstup do korporátnych médií, ktoré financuje. Spoluzakladateľ Microsoftu, ktorý je vo všeobecnosti prezentovaný ako láskavý blbeček, čo chce zachrániť svet bol denníkom The Guardian dokonca neironicky pokrstený na "Svätého Billa". V Afrike ho však momentálne nevolajú Svätý Bill. Oplakávajú svoje mŕtve a ochrnuté deti a nadávajú mu.

Záver

Bill Gates má opäť krv na svojich rukách. A opäť mu to umožnili médiá hlavného prúdu, ktoré sú bez chrbtice. Globalistická elita považuje väčšinu svetovej populácie bežných ľudí za zbytočných jedákov a bezcenný odpad. Poznáme plány elity. Ak im bude umožnené uspieť, ďalšie na rade budú vaše deti. Preto im musíme zabrániť naplneniu ich plánov!

                                                                                                                                                  Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net, prevzal Slovak defender 

Pravda prichádza.. 

Dnes OZ Prinášame nádej podalo trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania rôznych trestných činov.

Radi by sme stručne prostredníctvom videa s pánom JUDr. Petrom Weisom priblížili širokej verejnosti obsah trestného oznámenia.

obrázok
obrázok
obrázok
obrázok

VYKONÁVANIE ŠTÚDIE U PACIENTOV S COVID-19 V TRNAVE

Klinická štúdia na Covid19 v Trnavskej nemocnici – pokračovanie

https://www.prinasamenadej.sk/post/show/212

Pozrime sa ako sa situácia vyvíjala ďalej:

Fakultná nemocnica Trnava -FNTT vystavila konečne faktúru na zadávateľa t.j. na August Research LLC a to až po tom ako sme sa začali zaujímať o priebeh tohto konkrétneho klinického skúšania.Pýtali sme sa aj na mzdu MUDr. Soľavovej, nakoľko táto osoba bola v Zmluve o klinickom skúšaní uvedená skúšajúci. MUDr. Soľavová si prilepšila voči jednotlivým mesiacom a predošlým rokom v tomto období až o 2000€ Koľko nabehlo Soľavovej na súkromný účet podľa Zmluvy o klinickom skúšaní? 6 pacientov x 3000€? 

Podľa pôvodnej zmluvy mala dostať odmenu za pacienta 3000€.

Podľa dodatku k tejto zmluve mala dostať odmenu za pacienta 8000€!

Zdroj: Zdroj: prinasamenadej.sk

Pfizer vraj plánoval atentáty na lekárov ako Bryan Ardis a Vladimír Zelenko 

Pfizer s podporou Big Pharmy plánuje zavraždiť lekárov ako sú Bryan Ardis a Vladimír "Zev" Zelenko za zverejnenie zničujúcich objavov týkajúcich sa nového koronavírusu, ochorenia Covid-19 a vakcín, varuje Dr. Zelenko

Dr. Ardis, obchodník, chiropraktik a odborník na Covid-19, priznal, že on a Zelenko sú momentálne na "zozname ľudí na zabitie". Uviedol to počas rozhovoru s Owenom Shroyerom v nedávnej epizóde "War Room" na InfoWars. "Nie som si istý, či to vie vaše publikum, ale asi pred dvoma týždňami Dr. Zev Zelenko - ktorý bol tiež hosťom vo vašom programe - ma v stredu trikrát priamo kontaktoval, aby mi zaslal nejaké informácie od svojej bezpečnostnej spravodajskej služby vo Washingtone," povedal Dr. Ardis.

"Dostali sa k nemu spravodajské informácie, že Big Pharma, konkrétne Pfizer, má zoznam subjektov určených na atentát, ktorý obsahuje určitých lekárov, a že Dr. Vladimír Zelenko je na tomto zozname číslo dva," pokračoval. "A k Zelenkovmu šoku bol Dr. Bryan Ardis číslo jedna na ich zozname ľudí, ktorí musia byť umlčaní v nasledujúcich dvoch týždňoch."

Dr. Ardis následne kontaktoval svojho právnika Thomasa Renza, aby sa porozprával so Zelenkom a overil si tieto informácie. Len o niekoľko hodín neskôr zavolal Renz Ardisovi, aby potvrdil, že Zelenkove informácie sú správne a obaja lekári sú na spomínanom zozname. "Existuje dôvod, prečo sa na mňa zamerali," povedal Dr. Ardis s odkazom na svoje nedávne odhalenia týkajúce sa koronavírusu a vakcín. "Na celom svete je veľa zlých kriminálnikov, ktorí sa skutočne zameriavajú na ničenie a zabíjanie ľudí."

Ardisov nedávny objav týkajúci sa pôvodu Covid-19 z neho robí jedného z najväčších nepriateľov Big Pharmy


Jedným z najnovších objavov Dr. Ardisa je, že časť vytvoreného vírusu SARS-CoV-2 môže pochádzať z hadieho jedu.

Dr. Ardis začal skúmať túto možnosť už v decembri 2021, keď dostal tip od priateľa lekára. Poznamenal, že väčšina hadieho proti-jedu je odvodená buď z liečby monoklonálnymi, alebo polyklonálnymi protilátkami. Potom poznamenal, že americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zakázalo na liečbu pacientov s Covid-19 používať monoklonálne protilátky, namiesto toho uprednostňovali toxický liek remdesivir."Zrazu som si uvedomil že monoklonálne protilátky sú vlastne proti-jed. Federálna vláda nechce, aby sme používali proti-jed. Prečo bojujú proti proti-jedu a prečo zisťujeme, že proti-jed pôsobí proti covidu?" uviedol Dr. Ardis.

"Nie je to vírus? Je to jed? ... Preto nechcú, aby sme používali monoklonálne protilátky?"

Aby to Dr. Ardis ďalej preskúmal, vrátil sa späť na začiatok a snažil sa pochopiť pôvod Covidu-19. Poznamenal, že mainstreamové médiá presvedčili veľkú časť verejnosti, aby uverila teórii o prirodzenom pôvode, ktorá predpokladá, že SARS-CoV-2 pochádza z netopierov."Neexistuje žiadne overovanie faktov o netopieroch. Stále odpútavajú vašu pozornosť k netopierom," povedal. Čínski odborníci však od samého začiatku poukazovali na to, že ak sa má veriť teórii o prirodzenom pôvode koronavírusu, nemohli to byť netopiere, pretože netopiere v okolí Wu-chanu hibernujú. Ako sa potom mohlo prvé rozsiahle ohnisko v meste vyskytnúť uprostred zimy? Genetické sekvencie vzoriek SARS-CoV-2 od prvých pacientov s koronavírusom vo Wu-chane tiež potvrdzujú, že genetická informácia je viac podobná dvom hadom - kraitovi a kobre kráľovskej, z ktorých oba sú vysoko jedovaté.

"Som presvedčený, že Covid-19 nie je žiadny respiračný vírus. Je to vlastne otrava jedom a verím, že používajú syntetizované peptidy a proteíny z hadích jedov a podávajú ich obyvateľstvu, pričom sa zameriavajú na určitých ľudí," pokračoval Dr. Ardis.

"Toto je najoriginálnejšia zo všetkých biologických zbraní, aké kedy boli. Hadí jed! Keď hovorím, že toto je tá najdiabolskejšia vec, akú som kedy v živote videl, vedeli by ste si niekedy predstaviť, že ním bude najväčší symbol zla v celom kresťanstve - had?" uzavrel Dr. Ardis.

Viac informácií o zločinoch spoločností Big Pharmy nájdete na stránke BigPharmaNews.com.

                 Zdroj: Badatel.net 

Prevzal slovakdefender.net

Dr. Bryan Ardis: Vírus, vakcíny a niektoré terapie na Covid-19 sú odvodené od hadieho jedu


Mike Adams, Natural News) Dr. Bryan Ardis tento týždeň zverejnil sériu obvinení, že vírus SARS-CoV-2, "vakcíny" a aspoň jedna liečba na Covid-19 pochádza z molekúl hadieho jedu (konkrétne z kobry kráľovskej). Prvý rozhovor na túto tému zverejnil Stew Peters v Red Voice Media vo videu s názvom "Watch the Water".

Dr. Bryan Ardis vyjadruje obavu, že molekuly súvisiace s hadím jedom (peptidy alebo proteíny) mohli byť vložené do vody (alebo uvoľnené inými metódami, ako je aerosólizácia), aby sa zinsenovalo "prepuknutie" ochorenia Covid-19, čo v konečnom dôsledku priviedlo ľudí k očkovaniu, lockdownom, rúškam (respirátorom) a iným formám masovej lekárskej hystérie.

S doktorom Ardisom urobila následne rozhovor aj stránka Natural News. V prevažne neupravenom rozhovore sa Dr. Ardis podelil o svoj rozsiahly výskum spájajúci hadí jed s protilátkami, výrobou vakcín a strašidelne podobnými vedľajšími účinkami pozorovanými pri mRNA vakcínach a liečbe covidu.

Ako vysvetľuje Dr. Ardis vo videu, každý jeden vedľajší účinok pripisovaný Covid-19 je tiež známym účinkom vystavenia toxickému hadiemu jedu.

Jedným zo spôsobov, ako hadí jed zabíja je, že zhustí krv, ktorá potom nie je schopná cirkulovať v žilách a človek následne umiera. Covidové vakcíny podobne vytvárajú krvné zrazeniny, následkom ktorých dochádza k srdcovým infarktom a mozgovým mŕtviciam.)

VenomTech práve ohlásil "Knižnicu hadích jedov" pre nové farmaceutické liečby

Pre každého, kto si ešte neuvedomuje, že hadí jed sa bežne používa na vývoj liečiv a lekárskych terapií, pozrite si oznámenie od spoločnosti, ktorá sa v skutočnosti volá "VenomTech" (Jedové technológie).

Chvália sa tým, že "Knižnice hadích jedov (T-VDA™) poskytujú výskumníkom priame riešenie na rýchly skríning tisícok jednotlivých fragmentov jedu, pričom každá vzorka je špeciálne navrhnutá tak, aby maximalizovala účinnosť pre konkrétny cieľ.

Generálny riaditeľ VenomTech, Paul Grant, dokonca uviedol nasledovné:

"Venomtech je v popredí výskumu jedu na objavovanie liekov už viac ako desať rokov.

Prostredníctvom vzťahu s laboratóriami Charlesa Rivera - svetovým lídrom v oblasti zmluvného výskumu objavovania liekov - môžeme teraz prezentovať našu inovatívnu technológiu a predstaviť širšiemu odvetviu potenciál jedov väčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov a tiež rýchlejšie pre široký záber využitia."

Stránka Natural News oslovila Gilead Sciences so žiadosťou o rozhovor

Stránka Natural News priamo oslovila spoločnosť Gilead Sciences a požiadala o rozhovor s ich vedúcim vedeckým pracovníkom, aby sa vyjadrili k týmto obvineniam a predstavili svoju verziu príbehu o tejto dôležitej otázke. Od Gileádu zatiaľ neprišla žiadna odpoveď. Portál InfoWars sa tiež venoval tejto novej afére.

"Rýchle vyhľadávanie na internete odhaľuje množstvo publikácií bežných médií, ktoré v začiatkoch pandémie covidu pripúšťali, že môže byť odvodený od hadov," uvádza InfoWars.com."Od Scientific American po CNN bola hadia teória spočiatku široko propagovaná."

Mohli by sme citovať časopis Scientific American a jeho článok z roku 2020: "Hady by mohli byť pôvodným zdrojom prepuknutia nového koronavírusu v Číne". Spomínaný príbeh uvádza podobnosť medzi SARS-CoV-2 a hadím genetickým materiálom:

"Hady - čínsky krait a čínska kobra - môžu byť pôvodným zdrojom novoobjaveného koronavírusu, ktorý túto zimu vyvolal v Číne prepuknutie smrteľného infekčného ochorenia dýchacích ciest." Dr. Ardis je presvedčený, že kobrí jed bol použitý ako východiskový bod pre zvýšenie funkcií SARS-CoV-2, čím sa vírus efektívne transformoval na systém podobný, ako keď jed otrávi telo po uštipnutí hadom.

Z príbehu Scientific American ďalej vyberáme:"Výskumníci použili analýzu proteínových kódov uprednostňovaných novým koronavírusom a porovnali ich s proteínovými kódmi z koronavírusov, ktoré sa nachádzajú v rôznych živočíšnych hostiteľoch, ako sú vtáky, hady, svište, ježkovia, pangolíny, netopiere a ľudia. Prekvapivo zistili, že proteínové kódy vo víruse SARS-CoV-2 sú najviac podobné tým, ktoré sa vyskytujú u hadov." Ako ďalej informuje InfoWars, štúdia z roku 2021 tiež spojila čínskeho kraita a kobru kráľovskú s hrotovým proteínom Covid-19 a vysvetlila:

"Objav superantigénového vzoru v proteíne S1 Spike, ako aj dvoch ďalších vzorov podobných neurotoxínom majú peptidové podobnosti s neurotoxínmi z rodov Ophiophagus (kobra) a Bungarus."

Neskôr počas rozhovoru sa Dr. Ardis dotkol skutočnosti, že hydroxychlorochín, očierňovaný médiami, je známy tým, že blokuje nikotínové receptory v mozgovom kmeni pred poranením jedom kobry a zmije.

Žaloba tvrdí, že nemocnice neočkovaným nasilu dávali ventilátor a remdesivir - rozsudok smrti


Rozhodnutie podať remdesivir (extrémne nebezpečný experimentálny liek) pacientom s covidom a udusiť ich ventilátorom bol plán s použitím protokolovej "liečby", o ktorej dnes vieme, že mnohých zabila. Táto liečba pritom nebola podložená žiadnou vedou, tvrdí žaloba v novom súdnom spore.

Nemocnice sa selektívne zameriavali na neočkovaných pre tento druh smrtiaceho protokolu, uvádza ďalej žaloba. Neočkovaní pacienti boli nútení užívať remdesivir a dýchať pomocou ventilátora takmer ako druh trestu za nedodržiavanie vládnych očkovacích nariadení.

Je pravda, že aj mnohým zaočkovaným pacientom bol naordinovaný rovnaký protokol. To preto, lebo federálna vláda platila nemocniciam hromady peňazí za každého pacienta, ktorý ho dostal.

Zdá sa však, že neočkovaní ho dostávali častejšie ako očkovaní. (Súvisiace: Ukázalo sa, že užívanie remdesiviru zvyšuje riziko hospitalizácie a smrti pacienta.)

"Ak existuje nejaká skupina, na ktorú sa zamerali, tak sú to práve neočkovaní," hovorí právnik Dan Watkins, ku ktorému sa nedávno pripojil Michael Hamilton v relácii "The Alex Jones Show."

"Akonáhle zistili, že nie ste zaočkovaní, okamžite vás presunuli do tohto protokolu, starostlivosť o vás šla dole kopcom a nikto vám nevenoval pozornosť, dokým ste neumreli."

Alex Jones z portálu Infowars odpovedal Watkinsovi slovom "wow", šokovaný týmto zjavným prejavom toho, čo opísal ako "bio neetické eugenické cielenie" na neočkovaných.

Zavraždila nemocnica niekoho, koho poznáte, remdesivirom, ventilátorom a vyhladovaním? Podniknite právne kroky!


Dňa 7. septembra Watkins a Hamilton oficiálne oznámili podanie žalôb na národnej tlačovej konferencii.

Prvá žaloba, ktorá sa má podať, sa stane "prvým medzníkom v krajine" proti trom nemocniciam, ktoré boli prichytené pri vraždách nezaočkovaných pacientov za "odmeny", ktoré im poskytla federálna vláda.

Tieto nemocnice boli platené z peňazí daňových poplatníkov za vraždenie pacientov pomocou smrteľnej kombinácie obmedzenia jedla a tekutín (boli vyhladovaní a dehydrovaní), remdesiviru, mechanickej pľúcnej ventilácie a vysokých dávok morfínovo-midazolamového koktailu na potlačenie dýchania.

(Poznámka: A keď pacient zomrel, tak ešte cynicky vyhlásili, že "mal sa dať zaočkovať" alebo, že "keby sa dal zaočkovať, mohol ešte žiť".)

Všetky tri nemocnice sa nachádzajú v meste Fresno v Kalifornii. Obžaloby obviňujú každú z nich z úmyselného zabitia, lekárskych pochybení, týrania starších a rôznych iných porušení práv pacientov.

"Nadácia Truth for Health Foundation (Pravda pre zdravie) prisľúbila finančnú podporu pre tento súdny proces ako jednu z našich snáh na obranu ľudských práv, ktorá slúži verejnému blahu tým, že pomáha chrániť bezpečnosť verejnosti, brániť práva pacientov a brániť život," oznámila nadácia Truth for Health Foundation, verejná charitatívna organizácia založená v Arizone.

"Právnik Watkins aj právnik Hamilton boli poverení nadáciou Truth for Health Foundation, aby pomáhali pri niekoľkých právnych iniciatívach na ochranu ľudských a občianskych práv chránených zákonom."


Reakcie ľudí na novú súdnu žalobu


V sekcii komentárov na stránke The Liberty Daily's na Substacku niekto poukázal na to, že nemocnice v celej Amerike a na celom svete tiež odmietali poskytnúť pacientom včasnú liečbu, t.j. odmietli pacientom povoliť jednoduché, bezpečné a osvedčené lieky, ako je ivermektín. a hydroxychlorochín (HCQ).

"Nemocnice ich poslali domov a povedali im, aby čakali," napísala táto osoba.

"Keď sa im zdravotný stav výrazne zhoršil, boli už príliš chorí na liečbu. Ak má niekto zápal pľúc v počiatočnom štádiu, liečte ho včas, pretože ak sa mu zhorší, môže zomrieť. To dá zdravý rozum."

Niekto iný odpovedal na tento komentár otázkou, kedy bol zdravý rozum niekedy súčasťou plandémie.

"Od začiatku to bol podvod, ktorý zarábal peniaze a zisk riadil všetky rozhodnutia, z ktorých väčšina boli nesprávne rozhodnutia z hľadiska etiky a zdravotnej starostlivosti," dodala táto osoba.

"V pekle je špeciálne miesto pre kreténov ako Herr Fauci (odkaz na Herr Hitler), ktorý zosnoval tento zločinecký plán proti ľudskosti (čiže proti nám)."

Viac najnovších správ o podvodémii covidu nájdete na stránke Pandemic.news.

Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári!

Počas predošlej druhej, aj súčasnej tretej vlny pandémie zomrelo na Covid-19 v slovenských nemocniciach pomerne veľa ľudí.

Dá sa pochybovať o všetkom - o PCR testoch, počtoch nakazených či chorých. No keď v správach hlásia počty zosnulých, o ich úmrtí pochybuje málokto. To je však osudová chyba. Skutočnosť môže byť totiž úplne iná, ako sa na prvý pohľad zdá.

Ľudia, ktorí údajne zomreli na "covid", mohli v skutočnosti zomrieť na neodbornú či dokonca úmyselne smrteľnú liečbu podanú hlúpymi alebo ešte horšie, zlomyselnými lekármi.


Milióny z našich daní zaplatené za pochybný liek


Pred časom, je tomu už vyše roka, médiami hlavného prúdu preletela správa o priam "zázračnom" lieku na ťažké stavy covidu menom remdesivir.

Výrobca remdesiviru je farmaceutická firma Gilead, ktorá financovala aj Pavla Jarčušku, jednu z hlavných tvárí pandémie, člena "konzília odborníkov", profesora z pochybnej Krčméryho vysokej školy a propagátora tohto lieku.

Nadácia Pavla Jarčušku mala dokonca dostávať financie aj priamo od výrobcu najpoužívanejšej vakcíny proti covidu, firmy Pfizer.

Ako uvádza portál inenoviny.sk, podľa informácií Ministerstva zdravotníctva SR poskytnutých 20.1.2021 známemu lekárovi MUDr. Čičalovi na základe slobodného prístupu k informáciám, Slovensko zakúpilo 12000 balení tohto lieku na obdobie 6 mesiacov.

Podľa odpovede ministerstva bolo k spomínanému dátumu nemocniciam vydaných 10920 kusov balení lieku. Pri cene dávky 2100 Eur na 5 dní dostávame celkovú sumu 4 586 000 Eur.

Tu však nejde ani tak o peniaze, ako skôr o podstatu remdesiviru. Poďme sa teda pozrieť, čo je to za liek...


Remdesivir - experimentálny liek, ktorý zabíja


Liek remdesivir bol pôvodne vyvinutý proti ebole. Jeho klinické skúšky v Afrike však museli byť predčasne ukončené, pretože sa ukázal ako neúčinný (oproti ďalším dvom testovaným liekom) a tiež mal zo všetkých testovaných liekov najvyššiu úmrtnosť - zabil až 54% účastníkov štúdie! (zdroj)

V roku 2019 bol remdesivir ako potenciálny liek úplne opustený.

Avšak už o rok, počas pandémie Covid-19, dostal zázračnú druhú šancu. Dokonca sa stal jediným povoleným liekom, pričom omnoho účinnejšie a lacnejšie generické lieky ako ivermektín či hydroxychlorochín boli zakázané.

V jednom z našich predošlých článkov sme priniesli varovania mnohých zahraničných lekárov, ktorí stratili svojich milovaných príbuzných, že nemocnice už viac nie sú bezpečné miesta.

Títo lekári poukazovali na to, ako sa v mnohých nemocniciach pacienti doslova vraždia tým, že im nanucujú covidové protokoly obsahujúce smrteľný liek remdesivir.

Podľa lekára Thomasa Renza zabíja remdesivir až 25% pacientov, ktorým je nasadený, mnohým proti ich vôli. Podobne aj Dr. Adris verí, že remdesivir je hlavnou príčinou úmrtí na covidových oddeleniach.

Najvážnejším vedľajším účinkom remdesiviru je, že ničí obličky.

Človek pri "covide" takmer nikdy nezomiera na samotný vírus, ale na zlyhanie životne dôležitých orgánov. Nemusia to byť len pľúca, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ľudia často umierajú aj na zlyhanie srdca či obličiek.

Takže, ak covidovým (alebo akýmkoľvek iným) pacientom poškodí obličky, ktoré filtrujú krv a odstraňujú z tela nadbytočné tekutiny, čo sa stane potom?

Ich telo sa začne zavodňovať a pľúca sa naplnia vodou. Následne pacienti zomierajú a lekári vyhlásia, že pacient podľahol "covidu". Pravda je však taká, že pacienta zabila neodborná experimentálna "liečba" smrteľným remdesivirom.


Po odhaleniach o neúčinnosti a smrteľnosti sa remdesivir na Slovensku naďalej používal


Vedomosti o neúčinnosti a smrteľnosti remdesivru boli medializované počas roka 2020 a v roku 2021 už boli známe širokej odbornej i laickej verejnosti. Napriek tomu nemocnice na Slovensku v jeho používaní pokračovali, čím mohli pacientov úmyselne zabíjať.

Jedným z dôkazov je aj nedávny prípad MUDr. Pijáka, ktorý je známy svojou kritikou pandemických opatrení a spôsobov liečby covidu.

Koncom roka 2021 doktor Piják sám na covid ochorel a kvôli jeho veku (je 70-tnik) a ťažšiemu priebehu ochorenia bol hospitalizovaný v nemocnici na bratislavských Kramároch.

Napriek tomu, že trpí na obličkové problémy, a teda u neho bol remdesivir kontraindikovaný, mu nemocnica dokonca proti jeho vôli tento liek nasilu podávala.

MUDr. Piják sám, aj prostredníctvom MUDr. Čičalu, o svojich zlých skúsenostiach s lekármi na Kramároch informoval na sociálnych sieťach. Dokonca mal vyjadriť obavy, že ho chcú v nemocnici zabiť (zrejme za jeho opozíciu voči súčasnému covidovému fašizmu).

                                                                                                                                                                                                                                       Zdroj . Badatel.net


Súd v Peru rozhodol, že pandémiu Covid 19  "vytvorili" Gates, Soroš a Rockefellerovci


(Natural News) Tri z najdiabolskejších entít na našej planéte boli pred pár dňami obvinené peruánskym súdom za spiknutie a vytvorenie nového koronavírusu za účelom dosiahnutia svetovej dominancie.

Bill Gates, George Soroš a členovia rodiny Rockefellerovcov boli označení za vinných z úmyselného rozšírenia vírusu SARS-CoV-2, ktorý doteraz vo svete zruinoval desaťtisíce malých podnikov a navždy zmenil svet k horšiemu.

Rozhodnutie peruánskeho súdu


Odvolací trestný senát súdu rozhodol, že obávaný koronavírus je produktom "kriminálnej svetovej elity" tvorenej zväčša multimiliardármi, ktorí sa tiež angažujú v agende globálnej depopulácie.

Stalo sa tak v čase, keď sa istí miestni kriminálnici snažili odvolať proti dĺžke preventívnej väzby, no sudcovia Tito Gallego, Luis Legia a Tony Changarei odôvodnili prieťahy konania "nepredvídateľnou povahou pandémie". No a vo svojom rozhodnutí sudcovia uviedli aj spomínané obvinenia Gatesa, Soroša a Rockefellerovcov.

Pandémia podľa súdu postihla len bežných ľudí, no obžalovaných pôvodcov vírusu, ktorí "boli pri jeho tvorbe a stále tajne pokračujú v riadení pandémie", nijako nezasiahla.

Faktom je, že Bill Gates nebol nikdy videný nosiť rúško a nie je ani ochotný dať sa zaočkovať vakcínami, na ktorých vývoji sa finančne spolupodieľal a ktoré dnes silno pretláča všetkým ostatným.

Súd v odôvodnení svojho rozhodnutia ďalej uvádza:

"Žiadna vláda na svete, jednotlivci, právnické osoby ani obhajoba obžalovaných nemôže tvrdiť, že pre nich bola táto pandémia predvídateľná. Nikto, okrem tvorcov Nového svetového poriadku, akými sú Bill Gates, George Soroš, Rockefellerovci a ďalší."

Čas odsúdiť Billa Gatesa, Georga Soroša a Rockefellerovcov


Človek nemusí byť schopný čítania medzi riadkami, aby videl, že títo peruánski sudcovia presne pochopili podstatu veci.

Súčasná "plandémia" nie je ničím iným ako gigantickým podvodom, ktorý bol zorchestrovaný najhoršími kriminálnikmi, akých tento svet kedy videl. Tými, ktorí majú veľa peňazí a sklony ku genocíde.

Podľa Mika Adamsa je mimo akúkoľvek rozumnú pochybnosť, že to bol práve Bill Gates, ktorý financoval vytvorenie wuhanského koronavírusu z hanebných pohnútok, či ako to nazval súd "vytvorený kriminálnou elitou, ktorá dnes vládne svetu".

Rozsudok menovite spomína práve miliardárskeho finančníka a agitátora globalizácie Geoerga Soroša, spoluzakladateľa Microsoftu Billa Gatesa a celú Rockefellerovu rodinu.

Podľa súdu sú títo kriminálnici vinní za "riadenie" a "pokračovanie v smerovaní" pandémie priamo k Novému svetovému poriadku.

Je zbožné prianie, aby aj náš systém trestného práva zaujal rovnaký postoj. Potom by sme snáď aj my mohli ukončiť lockdowny, nosenie náhubkov a paranoju, ktorá vymyla mozgy miliónom našich vlastných ľudí.

Alebo ešte lepšie, aj my by sme mohli odsúdiť Gatesa a spol. za ich zločiny proti ľudskosti a spravodlivo ich za ne potrestať.

Mimochodom, spravodlivosti momentálne unikajúci Gates, už plánuje ďalšiu "plandémiu" a tým, ktorí mu načúvajú, hovorí, že "toto je vojna".

"Nemôžeme si dovoliť byť nachytaní znova nepripravení," hovorí šibnutý počítačový šprt.

"Na predídenie strádania, aké zažívame od minulého roka, pandemickú pripravenosť musíme začať brať vážne. Rovnako vážne, ako berieme hrozbu vojny."

Pri Gatesovi je samozrejme ten problém, že v spomínanej vojne je on tým nepriateľom. Je tým, proti ktorému by sme sa mali všetci spojiť a naložiť s ním podľa zákona k nášmu spoločnému prospechu.

Záver

Bez ohľadu na to, či ste pravičiar, ľavičiar alebo niečo medzi tým, je v záujme celého ľudstva navždy uväzniť Gatesa a jeho spikleneckých spolupáchateľov.

Ľudstvo nemá šancu, ak týmto zločincom bude dovolené naďalej zostať na slobode, aby mohli napáchať ešte viac zverstiev.

Plán je nasledovný.

Svetová zdravotnícka organizácia má oficiálnu agendu pre desať rokov prebiehajúcich pandémií, od roku 2020 do roku 2030. Môžu vyhlásiť pandémiu, kedykoľvek budú chcieť. Počas pandémie sa WHO stáva účinnou svetovou vládou, ktorá porušuje ústavy a zákony všetkých národov na svete. Plán je krištáľovo jasný. .

VO SVETE ZAČALO VEĽKÉ VYMIERANIE - MIMORIADNE VYSOKÝ NÁRAST ÚMRTÍ OČKOVANÝCH. KORPORÁTNE MÉDIA SA TO SNAŽIA ZATAJIŤ AKO SA DÁ. ČAKÁ VAKCINÁTOROV STRAŠNÁ POMSTA UMIERAJÚCICH PO "OČKOVANÍ"?


Nadmerné úmrtia potvrdzujú depopulačnú agendu. Vývoj úmrtnosti v Škótsku. Vývoj úmrtnosti v Nemecku a ďalších krajinách
Toto sa nedočítate v médiách hlavného prúdu, lebo by to podkopalo ich propagandu, srdcové infarkty, mozgové mŕtvice krvné zrazeniny choroby obehovej sústavy, neurologické problémy. Pred časom sme priniesli článok o tom, ako sa v Anglicku od júla tohto roku zvyšujú nadmerné počty úmrtí oproti priemeru minulých rokov. To by mohlo naznačovať, že sa začínajú prejavovať strednodobé účinky vakcín proti Covid-19.
V spomínanom článku sme tiež uviedli, že bude nutné dáta o vývoji úmrtnosti ďalej sledovať a následne tento trend buď vyvrátiť, alebo ho potvrdiť. Dnes tu máme nové dáta a tie neveštia nič dobrého.
"Myslím si, že je vysoko pravdepodobné, že ďalšia fáza bude zahŕňať zomieranie v takej miere, že úmrtia na Covid-19 budú pri nej vyzerať ako trpaslík."- Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru
Poďme sa teraz pozrieť na graf, v ktorom krivky pre rôzne vekové kategórie zobrazujú úmrtnosť v roku 2021 v porovnaní s priemerom za posledných 5 rokovn v Škótsku dochádza u všetkých vekových skupín od júla 2021 k postupnému zvyšovaniu nadmernej úmrtnosti. Najviac u starších ľudí. A každým týždňom sa miera nadúmrtí zvyšuje. Tu sa žiada zdôrazniť, že počet nadmerných úmrtí je väčší ako sú úmrtia na Covid-19, to znamená, že musí ísť o niečo iné, najpravdepodobnejšie o vedľajšie účinky vakcín.
Dôkaz to síce nie je exaktný, len nepriamy, no hodný zamyslenia.
Táto zvýšená úmrtnosť sa nedeje iba v Škótsku, ale aj v ostatných krajinách, ktoré začiatkom roka spustili masovú očkovaciu kampaň. Všetky tieto krajiny, o ktorých si hneď povieme, zažívajú silný nárast úmrtnosti na všetky príčiny.
Otázka: Prečo je tomu tak? Čo je tento rok odlišné od predošlých rokov?
Odpoveď: Masové očkovanie na Covid-19.
A uvedomme si, že nadmerná úmrtnosť nie je zvýšená len trocha, ale dosť výrazne poráža priemer za posledných 5 rokov!
V Škótsku je zaočkovaných 87% dospelej populácie a týždenné úmrtia sú momentálne až o 30% vyššie ako normál.
Úrad verejného zdravotníctva Škótska dňa 14.10.2021 na svojej stránke uverejnil nasledovný oznam:
"315 nadmerných úmrtí zaznamenaných minulý týždeň predstavuje 30% zvýšenie oproti 5 ročnému predpandemickému priemeru pre toto ročné obdobie. Je to už 20 týždňov za sebou, v ktorých zaznamenávame nadmerné úmrtia a terajší stav je najvyšší od 10. januára 2021."
Aj keby sme zohľadnili úmrtia na ochorenie Covid-19, tak stále by šlo o takmer 20% nárast v danom týždni a trend sa naďalej zvyšuje.
Škótsko nie je so svojím trendom výnimkou. Poďme sa teraz podrobnejšie pozrieť na to, aká je situácia v Nemecku.
Nemeckí demografi nedávno vyhlásili, že v septembri 2021 bolo v Nemecku zaznamenaných 78 tisíc úmrtí, čo je o vyše 10% viac, než priemer za minulé roky. Podobnú situáciu hlásia aj Dánsko, Fínsko a Nórsko, kde je teraz nadmerná úmrtnosť vyššia, ako bola v čase najhorších vĺn pandémie Covid-19. A tieto úmrtia všetky korešpondujú s očkovacou kampaňou.
Dánsko za posledných 5 mesiacov dosiahlo rekord v úmrtiach na všetky príčiny. V lete boli pritom úmrtia na Covid-19 takmer nulové. To isté sa deje v Írsku, Anglicku a Izraeli.
Kým úmrtia na Covid-19 boli prevažne doménou starých a chorých, bremeno následkov vakcín znášajú výrazne aj mladí ľudia.
Podľa VigiAccess, čo je databáza nežiadúcich účinkov vakcín Svetovej zdravotníckej organizácie, 41% z 2,4 milióna doposiaľ nahlásených poškodení z očkovania sú ľudia do 44 rokov a len 5% ľudia nad 75 rokov. Ako uvádza stránka LifeSiteNews:
"Skutočná pandémia práve len začala a sú ňou infarkty a zlyhania srdca mladých ľudí vyvolané poškodeniami z vakcín."
Situácia v USA je podobná. 
"Podľa týždenných aktualít z CDC (Americké Centrum pre kontrolu ochorení) od 24.7.2021 je nadmerná úmrtnosť u ľudí nad 65 rokov vyššia o 14%. A napriek viac ako 50% zaočkovanosti u mladších je nadmerná úmrtnosť vyššia až o 46% a bude ešte vyššia po skompletizovaní štatistík."
To slovíčko "napriek očkovaniu" by sa v uvedenej vete hodilo zmeniť na "kvôli očkovaniu".
Príklady podobného vývoja nájdete všade na internete, nemusíte pritom pozerať ani príliš ďaleko. Všade, kde došlo k masovému očkovaniu, úmrtnosť narástla.
A ešte raz - tu nejde o úmrtia na Covid-19. Ide hlavne o úmrtia na očkovanie proti Covid 19.
Čiže ide o tie isté príčiny úmrtí, pred ktorými nás varovali lekári a vedci od samého začiatku masovej očkovacej kampane. Ukazuje sa, že mali pravdu. Povedané v krátkosti - vakcíny nepredchádzajú úmrtiam, ale ich spôsobujú. Situáciu nezlepšujú, ale zhoršujú. Krízu neukončujú, ale ďalej ju rozdúchavajú. Narastajúce krivky na grafoch hovoria jasne. Predpovedajú, že úmrtia budú ďalej narastať, pokiaľ budeme robiť to, čo doteraz - očkovať milióny ľudí cytotoxickým patogénom, ktorý spôsobuje krvné zrazeniny, zápaly a autoimunitu.

Všimli ste si, ako sa média snažia zakryť ten náhly nárast úmrtí?

"Kým sa my pevne sústredíme na Covid-19, v Británii sa nám rozvíja ďalšia zdravotnícka kríza. Od začiatku júla 2021 došlo k tisíckam nadmerných úmrtí, ktoré neboli spôsobené koronavírusom.
Podľa zdravotníckych expertov je takýto vývoj nanajvýš nezvyčajný pre leto. Nadmerné úmrtia sú očakávané počas zimných mesiacov, keď chladné počasie so sezónnymi infekciami vytvoria tlak na zdravotnícky systém, no v lete by mal byť pokoj.
Tento rok je však znepokojujúco iný.
Podľa Národného štatistického úradu (ONS) od 2. Júla 2021 bolo zaznamenaných 9619 nadmerných úmrtí v Anglicku a Walese, z ktorých 48% nebolo spôsobených Covid-19. ale ? ...
Takže, ak všetky tieto úmrtia neboli spôsobené covidom, potom čo tých ľudí zabilo?
Dáta z britského Úradu verejného zdravotníctva (PHE) ukazujú, že počas tohto obdobia bolo extra 213 úmrtí na ischemickú chorobu srdca, extra 1552 úmrtí na srdcové zlyhanie, extra 760 úmrtí na celebrovaskulárne ochorenia ako sú mŕtvice a aneuryzma a extra 3915 úmrtí na choroby obehovej sústavy." Vidíte, ako sa noviny vyhýbajú hľadaniu príčiny?
Všetky tieto úmrtia na srdcovocievne ochorenia však nespadli v roku 2021 len tak samé z neba. Ide s najväčšou pravdepodobnosťou o následky vakcín proti covidu. Ešte stále to nevidíte?
A všetky sú spojené s hrotovým proteínom, ktorého tvorbu vakcíny stimulujú.
Hrotový proteín predstavuje biologický mechanizmus poškodzujúci krvné cievy a orgány. Vytvára tiež krvné zrazeniny a človeka môže dokonca zabiť. Podľa logiky vlád by malo umierať menej ľudí, opak je však pravdouMnohí starí a zraniteľní už na covid zomreli.Delta variant je menej nebezpečný než pôvodný britský (alfa) variant Mnoho ľudí už covid prekonalo a mali by mať imunitu.Mnoho ľudí je proti covidu zaočkovaných.      Za posledný rok nastali tieto 4 skutočnosti: mali by teda znamenať, že bude tento rok umierať menej ľudí než v roku 2020. Lenže umiera viac. Len napríklad v USA v roku 2020 zomrelo na covid 353 tisíc ľudí a za 10 mesiacov roku 2021 naň zomrelo už 390 tisíc ľudí.
Ako je to možné? No lebo vakcíny...
A ako je možné, že najzaočkovanejšie krajiny majú najvyššie miery infekcie Covid-19? 
No lebo existuje silná korelácia medzi zaočkovanosťou a úmrtiami.
Pri takýchto znepokojujúcich správach sa nie je možné vyhnúť otázke, ako zareagujú ľudia, ktorí boli do očkovania prehovorení či nebodaj donútení? Ako sa zachovajú zaočkovaní ľudia, ktorí si uvedomujú, že sa možno blíži ich vlastná smrť? Alebo rodiny tých, ktorým už blízki stihli na následky očkovania podľahnúť? Platí to hlavne v prípadoch tých ľudí, ktorí neboli skalnými fanúšikmi covidových vakcín, no nechali sa prehovoriť intenzívnou propagandou (vakcína je sloboda, vakcína je úsmev, vakcína je zdravie, atď.).
A tiež to platí u ľudí, ktorí boli do očkovania doslova dotlačení, či už tlakom zamestnávateľa, školy alebo inej organizácie pod vyhrážkami, že stratia zamestnanie alebo sa budú musieť neustále testovať.
Prípadne sa to týka ľudí, na ktorých tlačil ich lekár, alebo nemocnica pod hrozbami, že ich neošetria alebo nebudú môcť ísť na operáciu.Nečudovali by sme sa, keby v týchto ľuďoch vykypela zlosť, že boli oklamaní, teraz ich čaká smrť, a preto sa budú chcieť pomstiť tým, ktorým to budú klásť za vinu.Majú sa čoho obávať politici, rôzne "celebrity", zamestnávatelia, všeobecní lekári, zamestnanci očkovacích centier, protagonisti vakcín a ďalší "vakcinátori", ktorí sa podieľali na intenzívnej očkovacej kampani?Správanie nahnevaných ľudí v takýchto prípadoch a hlavne, keď sa jedná o ich blízkych rodinných príslušníkov, môže byť nevyspytateľné. A ak by sa aj rozhodli títo podvedení ľudia pomstiť, bolo by im to možné morálne zazlievať?

Každopádne, smerujeme do veľmi turbulentnej doby a len budúcnosť ukáže, ako to všetko napokon dopadne.

Zdroj: thelibertybeacon.com
Spracoval: Badatel.net

Prevzal: slovakdefender.net

Je to oficiálne Americký Senát dnes oznámil, že Covid 19  je klamstvo,počkáme si ešte na officialnu Slovenskú verziu...Až občania zistia, že boli podvedenťý, nastane krvavý kúpel.

Reflektory mediální pozornosti jsou momentálně jednostranně nasvícené jen na Ukrajinu, ale neměli bychom zapomínat na zlo, které je tu už dva roky."Až veřejnost skutečně pochopí, jak moc byla obelhána, kolik dětí zemřelo na následky očkování, buď nyní nebo v následujících pěti letech, až se to dozví i široká veřejnost, vzbouří se. Bude to naprosté znechucení z toho, jak s nimi politici manipulují. Politickým stranám půjde o kariéru, v žumpě poteče krev."Říká kanadský patolog Dr. Roger Hodkinson a pokračuje:"A my právě začínáme vidět začátek toho všeho, když Boris Johnson musel konečně přiznat, že se vydali špatným směrem, a ruší všechna omezení. Budou to samozřejmě přikrášlovat, budou se snažit najít křečovité způsoby, jak věci vysvětlit, budou se na veřejnosti handrkovat a tak dále a tak dále. Ale je mi to líto, covidové divadlo skončilo. Máme vaše číslo. Lhali jste nám. Ne jen trochu, ale lhali jste nám opravdu závažným způsobem po dobu dvou let.""Přišli jsme o své podniky. Viděli jsme, jak naši blízcí trpí strašlivými komplikacemi po oočkování. Viděli jsme, jak našim dětem upíráte dva roky vzdělání s celoživotními následky. Viděli jsme znehodnocení naší měny kvůli inflaci. Viděli jsme všechny tyto hrozné důsledky, kterým se dalo zcela předejít, kdyby se od počátku dodržovaly skvělé zásady deklarace. A to konkrétně jednoduše chránit zranitelné. Nechat život běžet normálně dál. Nechat virus ať si zařídí svoje. Nechat nás tvořit kolektivní imunitu přirozeným, bezpečným, levným a rychlým způsobem si jí navzájem předávat, protože to je jediná cesta, jak to zvládnout.Ale ne, oni se museli plácat po ramenou. Namachrovaní politici chtěli být vaším zachráncem - zbavit se covidu. To se nedá udělat. Je to nemožné. Nechtěli ani vidět důkazy. Stejně do toho šli. A teď budete sklízet následky při dalších volbách. Divadlo skončilo."Dr. Roger Hodkinson je kanadský patolog, člen americké a kanadské komory patologů, bývalý předseda kanadské zkušební komise pro patologii, docent na univerzitě a předseda americké biotechnologické společnosti zabývající se sekvenováním DNA.

 TOP experti zo Svetovej zdravotníckej organizácie, OSN, Britských tajných služieb, americkej a britskej armády, CDC, Pfizeru a vládnych zdravotníckych agentúr predkladajú veľkej porote dôkazy o zločineckej agende na implementáciu celosvetovej tyranie pod rúškom pandémie. Spolu so skupinou medzinárodných právnikov a sudcom varujú ľudstvo. Nič také sa v histórii ešte nikdy nestalo. Nenechajte si ujsť tieto dôležité informácie.

Skupina medzinárodných právnikov a renomovaných vedcov predkladá pred veľkou porotou dôkazy o tom, že pandémia COVID-19 bola zločineckou operáciou s cieľom zaviesť svetovú tyraniu. Medzi odbornými svedkami sú poradcovia Svetovej zdravotníckej organizácie, úradník OSN, členovia britských spravodajských služieb, americká armáda, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu a mnoho ďalších svedkov na vysokej úrovni.

Zasadnutie veľkej poroty trválo 6 hodín. Môžete si však stiahnuť bezplatný dokument PDF s najdôležitejšími informáciami z každej relácie. To umožňuje každému rýchlo sa dozvedieť, čo títo právnici a odborníci odhaľujú. Momentálne máme pripravené prvé PDF. Ďalšie budú k dispozícii v blízkej budúcnosti. 

Potvrdzuje sa ADE syndróm

Ľudia, ktorí boli zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19, sú teraz vystavení na protilátkach závislému zosilneniu, čiže syndrómu ADE, ktorý im v prípade infikovania sa delta variantom môže výrazne zhoršiť priebeh ochorenia.

To je u každej vakcíny ten najhorší možný prípadový scenár. Zaočkovaní ľudia by preto mali byť okamžite umiestnení do karantény a izolovaní. Pre ich vlastné dobro.

Journal of Infection je odborný lekársky mesačník z odboru infekčných ochorení, venujúci sa mikrobiologickej, epidemiologickej a klinickej praxi. Vznikol v roku 1979 a pôvodne ho štvrťročne vydávalo vydavateľstvo Academic Press. Prvým šéfredaktorom bol Hillas Smith.

Časopis prináša najnovšie informácie pre lekárov, špecializujúcich sa na infekčné choroby. Je považovaný za každomesačné "povinné čítanie" špecialistov na infekčné ochorenia.

Štúdia ukazuje desivú predpoveď

Dňa 9. augusta 2021 uverejnil časopis odbornú štúdiu s názvom:

Infekciu zosilňujúce protilátky na SARS-CoV-2 rozpoznávajú wu-chanský kmeň D614G a varianty delta. Potenciálne riziko pre hormadné očkovanie

Táto štúdia ukázala svetu desivú správu:

Na protilátkach závislé zosilnenie (ADE) infekcie je bezpečnostnou obavou očkovacích stratégií.

V nedávnej publikácii Li a kol. (čl. 184:1-17, 2021) uviedli, že infekciu zosilňujúce protilátky namierené priamo proti N-terminálnej oblasti (NTD) hrotového proteínu SARS-CoV-2 napomáhajú vírusovej infekcii in vitro, ale nie in vivo. Táto štúdia však bola vykonaná s pôvodným wu-chanským kmeňom D614G.

Keďže pandémii Covid-19 teraz dominujú varianty delta, analyzovali sme interakciu pomáhajúcich protilátok s NTD týchto variantov.

Za použitia prístupov molekulárneho modelovania dokazujeme, že zosilňujúce protilátky majú vyššiu afinitu k variantom delta než k N-terminálnym oblastiam wu-chanského kmeňa D614G.

Dokazujeme, že zosilnenie protilátok posilňuje viazanie hrotového trimeru na membránu hostiteľskej bunky upnutím NTD k mikrooblastiam lipidových kier.

Tento stabilizačný mechanizmus môže napomáhať prispôsobovacej zmene, ktorá spôsobuje demaskovanie domény viažucej sa na receptor.

Keďže na NTD sa zameriavajú aj neutralizačné protilátky, naše dáta naznačujú, že rovnováha medzi neutralizačnými a pomáhajúcimi protilátkami je u pôvodného wu-chanského kmeňa D614G naklonená v prospech neutralizácie.

V prípade variantu delta však majú neutralizačné protilátky afinitu k hrotovému proteínu zníženú, zatiaľ čo napomáhajúce protilátky ju vykazujú desivo zvýšenú.

ADE syndróm môže byť teda obavou pre ľudí dostávajúcich vakcíny, založené na hrotovej sekvencii pôvodného wu-chanského kmeňa (či už mRNA alebo vírusové vektorové).

Nočná mora pre očkovaných

Na protilátkach závislé zosilenenie (ADE) je najhoršou nočnou morou všetkých virológov. Znamená, že vakcína robí opak toho, na čo bola určená.

"Pri zosilenení závislom na protilátkach sa suboptimálne protilátky viažu tak na vírusy, ako aj na gama receptory vyjadrené na imunitných bunkách, čím potom infekciu týchto buniek podporujú."

Povedané inak, nakazenými sa STÁVAJÚ a vírus prenášajú samotné vaše imunitné bunky.

Zaočkované protilátky budú trójskym koňom, ktorý vírusu umožní vstup do buniek. VŠETKÝCH BUNIEK. Celého ľudského tela.

U zaočkovaných tak môžeme byť svedkami hromadných ochorení a úmrtí. Posilňovacie očkovania situáciu pravdepodobne ešte viac zhoršia (poznámka redakcie: zhoršia tým spôsobom, že na chvíľu síce zvýšia počet žiaducich neutralizačných protilátok, tie však čoskoro opäť klesnú a v tele zostanú len suboptimálne viažúce sa protilátky vo väčšom množstve než predtým).

Citát: "A tak sa syndrómu ADE môžu obávať ľudia, ktorí dostávajú vakcíny založené na hrotovej sekvencii pôvodného wu-chanského kmeňa (či už mRNA, alebo vírusové vektorové)."

Preklad: Očkovanie robí následnú infekciu "nápadne" horšou (ich slovami). S použitím pôvodného kmeňa boli pritom zaočkovaní všetci, lebo vakcíny na varianty zatiaľ neexistujú.

Mimochodom, keďže syndróm ADE z mRNA vakcín v pokusoch na zvieratách všetky zabil, slovo "znepokojenie" je eufemizmom pre "pekelne vydesený".

Citát: "Možnosť bližšieho skúmania ADE ako takého môže počas súčasnej pandémie variantu delta predstavovať potenciálne riziko pre hromadné očkovanie."

Bližšieho skúmania? To určite... kedy? Kým? Tými istými šarlatánmi, ktorí nás do tohto problému predovšetkým dostali?

Citát: "Keďže pandémii Covid-19 teraz dominujú varianty delta."

Takže... toto je "dôvod na obavu" pre každého, kto sa dáva očkovať prvotnou vakcínou (v skutočnosti pre všetkých), keďže hromadné očkovanie je rizikom pri variante delta, ktorý je teraz dominantným druhom.

Máme najhorší možný scenár

Svet má teraz ten najhorší prípadový scenár. A máme ho KVÔLI vakcíne.

Je takmer na smiech, keď autori hovoria o potrebe vyvinutia druhého, odlišného očkovania.

Nuž... naozaj si myslia, že po tom, čo väčšina ľudí zaočkovaných vakcínou 1.0 zomrie na syndróm ADE, im ktokoľvek a kdekoľvek uverí na vakcínu 2.0?

Tu je priamy link na štúdiu na pôvodnej webovej stránke.

Zhrnutie

Ľudia, ktorí dostali vakcínu a stretnú sa s vírusom v reálnom živote, pravdepodobne neprežijú, pretože infikovaným sa stane ich vlastný imunitný systém a ten bude ochorenie prenášať v ich tele úplne všade.

Skutočným prenášačom vírusu v tomto prípade sa stáva samotný imunitný systém.

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                             Zdroj:  (badatel.net)

Tieto videá môžu byť pre teba tie najdôležitejšie informácie v tvojom živote. 

Dáta z Nemecka ukazujú, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia.

Výskumníci Prof. Dr. Rolf Steyer a Dr. Gregor Kappler vykonali analýzu nadmerných úmrtí vo všetkých 16 spolkových štátoch Nemecka za obdobie týždňov 36 až 40. Analýza porovnávala úmrtnosť v štátoch s vyššou a nižšou zaočkovanosťou.Záver bol prekvapivo taký, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia.

 Inými slovami, nadmerné úmrtia sú spôsobené práve vakcínami.Vedci zostali zaskočení závermi, ktoré vôbec nečakaliProfesor Steyer je emeritným profesorom na Univerzite Friedricha Schillera a svoj výskum zameriava na teóriu príčinnosti a teóriu latentných premenných.Dr. Kappler je prednášajúcim viacrozmerných štatistických metód, starším dátovým vedcom a softvérovým vývojárom.Dr. Ute Berner, experimentálny fyzik a člen Durínskeho parlamentu, poveril týchto dvoch štatistických vedcov, aby zistili, či existuje súvislosť medzi zaočkovanosťou proti ochoreniu Covid-19 a nadmernou úmrtnosťou v Nemecku.Analýza bola urobená na základe dát z Federálneho štatistického úradu a Inštitútu Roberta Kocha (obdoba nášho Úradu verejného zdravotníctva).Autori analýzy uviedli:"Korelácia je +0.31, čo je úžasne veľa a hlavne v nečakanom smere. Podľa očakávaní mala byť korelácia mínusová, čo by znamenalo, že čím vyššia zaočkovanosť, tým nižšia nadmerná úmrtnosť.Skutočnosť je však presne opačná, čo si vyžaduje urgentné objasnenie. Nadmernú úmrtnosť môžeme sledovať v každom zo 16 spolkových štátov.Počty covidových úmrtí hlásených Inštitútom Roberta Kocha za sledované obdobie predstavujú konzistentne len relatívne malú časť úmrtnosti a nedokážu vysvetliť spomenuté zistenie, že "čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššia nadmerná úmrtnosť".Najpravdepodobnejšie zdôvodnenie tohto javu sú:1. Že kompletné zaočkovanie zvyšuje riziko úmrtia.2. Že čím je väčší podiel starých ľudí v populácii, tým je vyššia zaočkovanosť a teda aj úmrtnosť. Preto zaočkovanosť a nadmerná úmrtnosť tiež korelujú. Toto zdôvodnenie je však nepravdepodobné, pretože to by sa podiel starých ľudí musel výrazne zmeniť medzi rokmi 2016-2020 na jednej strane a v roku 2021 na strane druhej.Do úvahy pripadajú aj iné zdôvodnenia. Niektoré z nich môžu byť podložené dátami a mali by sa ďalej vyšetriť. Budeme radi za každý návrh v tomto smere."Zahoďte okuliare a zlepšite si zrakDiskriminácia neočkovaných je bezdôvodnáDňa 17. novembra 2021 prezentovala Dr. Bergnerová analýzu zadanú nemeckou ministerskou zdravotníctva Heike Wernerovou. Ako uviedla, režim 2G (analógia slovenského režimu OP - očkovaný/prekonaný) je diskriminačný.Toto 2G pravidlo sa v Nemecku uplatňuje napríklad pri vstupe do reštaurácií, kín, divadiel, múzeí či galérií. Neočkovaní majú na tieto miesta vstup zakázaný (teda v podstate to isté ako na Slovensku).Záznam z jej vystúpenia si môžete pozrieť tu:Podľa údajov z databázy Our World Data bola v období medzi 2. februárom 2020 a 22. novembrom 2020 celková úmrtnosť v Nemecku zo všetkých príčin nižšia ako v predošlé roky.Dňa 29. novembra 2020 už zaznamenali 2916 nadmerných úmrtí a do 14. novembra 2021 malo Nemecko celkovo už 61920 nadmerných úmrtí.Vývoj nadmerných úmrtí v Nemecku znázorňuje nasledujúci graf:Nadmerné úmrtia začali výrazne rásť až po zavedení očkovaniaOkrem zopár izolovaných miest sa očkovanie proti Covid-19 začalo v Nemecku 27. decembra 2020. K 17. júlu 2021 dostalo aspoň prvú dávku vakcíny 50% populácie. K 14. novembru 2021 to bolo už 69%.Zdroj dát Our World Data ukazuje, že počas prvého roku pandémie (2020) neboli zaznamenané žiadne nadmerné úmrtia.

Takže tie hlásené úmrtia na Covid-19 boli zrejme len preklasifikované úmrtia z iných príčin ako sú chrípka či klasický zápal pľúc, na čo permanentne upozorňujeme od samého začiatku pandémie).Naproti tomu v "roku vakcinácie", teda v roku 2021, už nadmerné úmrtia hlásené sú, konkrétne 37500, ktoré sa vyskytli od zahájenia očkovania

Záver Prof. Steyer a Dr. Kappler dokázali koreláciu medzi nadmernými úmrtiami a zvýšenou mierou zaočkovanosti. Namiesto vyšetrenia tejto závažnej skutočnosti, oznámila 2. decembra 2021 odchádzajúca nemecká kancelárka Merkelová národný lockdown pre tých, ktorí sa odmietajú zaočkovať a dokonca predstavila plány na povinné očkovanie.Ako inak sa to dá nazvať než "úmyselná genocída vlastného obyvateľstva"? Potrebuje snáď niekto ešte rukolapnejší dôkaz toho, o čo tu v skutočnosti celý čas ide?

Bespečnosť vakcíny proti Covid-19

K bezpečnosti vakcín proti COVID-19 sa dnes vyjadruje doslova každý. Jedinci bez príslušného vzdelania, dezorientovaní v najnovšom vedeckom poznaní, dokonca samozvaní odborníci len s jednou (ne)vedeckou a neetickou publikáciou ako vrcholom svojej kariéry. Vakcíny proti COVID-19 sú nesprávne prirovnávané k dlhodobo používaným vakcínam. Ak si odmyslíme, že sa jedná o úplne nový typ mechanizmu účinku, "štandardné vakcíny" na rozdiel od tých "antikovidových" prešli všetkými fázami klinického skúšania a ich bezpečnosť a účinnosť bola riadne skúmaná v dlhodobom horizonte. Ale teraz už nechajme ohľadom bezpečnosti vakcín prehovoriť čísla z oficiálnej európskej databázy o podozrení na nežiaduce účinky liekov (EudraVigilance). A áno, ako už vyplýva zo samotného názvu databázy, jedná sa o podozrenia na nežiadúce účinky, a teda príčinná súvislosť medzi očkovaním a nežiadúcim účinkom sa musí ešte preukázať. Avšak, nejaké vysoké čísla na to, že sa očkuje ani nie rok, nemyslíte? Ak Vás bude niekto presviedčať, že vakcíny proti COVID-19 sú bezpečné tak, ako všetky vakcíny používané doteraz, ukážte mu tieto grafy. A nech Vám skúsi vysvetliť ten výrazný rozdiel v číslach medzi vakcínami proti COVID-19, ktorými sa očkuje pár mesiacov a tými, ktoré sú na trhu roky

Klamú a klamú a klamú

Celý minulý týždeň bol intenzívnou kampaňou na klamstvá, prehliadkou amaterizmu, ignorancie a arogancie zo strany "bohov" čo sami seba postavili nad občanov, morálne zákony a Ústavu Slovenskej republiky. "Bohov" čo od okamihu zvolenia zabudli od koho pochádza ich moc a koho záujmy sú povinní zastupovať. Obklopili sa "samozvanými polobohmi", ktorí sa zapredali a spreneverili svojmu poslaniu. Spolu šíria len klamstvá, nenávisť, strach a ideológiu.

"Bohovia a polobohovia" nazývajúci vzdelaných a veľmi racionálne zmýšľajúcich ľudí dezolátmi, hoaxermi, opicami, lúzou, vagabundami a častokrát horšie, si pred kamery minulý týždeň postavili priam stelesnenie odbornosti, studnicu múdrosti a vizionára v jednej osobe, aby dal poslednú "šancu" polovici slovenského národa sa zaočkovať, pred tým než začnú spolu uplatňovať segregačné opatrenia pre ZDRAVÝCH ĽUDÍ.

Tvrdia nám, že sme ako zdraví ľudia bez jediného symptómu potenciálnymi šíriteľmi Covid-19, pričom zaočkovaným ľuďom dali výnimku z karantény a testovania! Načo sa máme testovať keď ku nám do práce, triedy, reštaurácie, domu pre seniorov aj tak vedome pustia pozitívnych na Covid-19? Je to naša chyba, že sme ochoreli? NIE! Vedome šíria svojimi vyhláškami a nariadeniami Covid-19 medzi ľuďmi a čísla v nemocniciach nie sú výsledkom neočkovania sa, ale ich vedomého KLAMSTVA! Ohrozujú nie len nezaočkovaných, ale aj zaočkovaných ľudí.To čomu hovoria tak ušľachtilo motivácia je v skutočnosti vydieranie, apartheid, segregácia, pomsta za to, že sme sa nedali zaočkovať. O zdravie tu nejde! V médiách bývalého hlavného prúdu a v kooperácii s nimi sa "bohovia a polobohovia" predháňajú v tom, kto viac poníži a obmedzí práva zdravých ľudí za to, že si dovolili mať vlastný názor, že si dovolili zvoliť vlastných odborníkov, ktorým dôverujú, že si na základe faktov dovolili urobiť rozhodnutie ohľadom vlastného zdravia.

Žiadame pána Hegera a pani Čaputovú, aby nás prestali vyzývať k slepému nasledovaniu samozvaných odborníkov, ktorých nám sami vybrali a aby svoje vyhlásenia robili výhradne na základe vedeckých faktov a v záujme všetkých občanov Slovenskej republiky, aj tých 50% nezaočkovaných. Žiadame, aby nás, vysokoškolsky vzdelaných ľudí - lekárov, zdravotníkov, ekonómov, matematikov, právnikov prestali nazývať nezodpovednými. Odborným článkom na rozdiel od odborníkov, ktorých propagujete rozumieme!

                                                                                                                             Zdroj: www.odbornakomisia.sk

O zdravie tu nešlo, nejde a nepôjde

Štatistiky odborníkov hovoria jasne ,  podotýkam odborníkov  a nie Slovenskej vlády, ktorá už čoskoro skončí za mrežami ..... Veď sú to len opice sediace v parlamente

Ste pre nich chodiace bankovky, nič iné. Každý jeden má pre nich nominálnu hodnotu, nič viac. Kto neprodukuje, je záťaž pre rozpočet.

A keďže tí predtým tu už nechali len odrobinky, treba rozobrať fond obnovy. Viac ako 6 miliárd. Tu nejde o verejné zdravie, ale o rozdelenie budúcich peňazí medzi vazalov a mecenášov politikov. A Európskej únii ide o také zadĺženie štátov, z ktorého nebude cesta von. Hotové koleso šťastia.

Vskutku jednoduchý, ale diabolský plán. Potrebujete na to iba pomerne inteligentného bábkara a ľudí vydierateľných alebo ovládateľných cez natlačené papieriky.

Prečo prezidentka SR stratila nervy a použila slovník s pojmom "tliachanie"? Prečo sa stupňuje tlak na očkovanie proti vírusovej chorobe v čase, keď sa to nikdy v histórii nerobilo, t.j. v čase prebiehajúcej vlny? Prečo sa Kochov inštitút v Nemecku potichu vzdal naratívu o kolektívnej imunite, pritom sám pred časom spôsobil zavedenie tejto argumentácie? Lebo to už nie je aktuálne a klamal. Ako inak.

A teraz sa pozrite na toto:

https://blogs.lse.ac.uk/europpblog/2021/05/18/the-eus-recovery-funds-should-be-released-when-europes-economies-can-reopen/

Všimnite si, ako funguje európska korupcia (asi inak toto správanie nemožno označiť).

Ak nebude mať Slovensko v blízkej dobe 75 percent zaočkovaných, peniaze z fondu obnovy nebudú.

Dostatočný dôvod, aby sme najbližšie obdobie 4 mesiacov videli politikov besnieť. Núdzový stav, trestanie očkovaných (áno tých, čo už boli aspoň trikrát oklamaní prísľubom slobody), divide et impera v priamom prenose za asistencie médií (tie budú besnieť najviac, lebo hrozí, že nebude príjem zo štátom zadanej reklamy). Sľúbené papieriky už majú svoje určené kanály. A otrokár z EÚ tlačí na pílu a už to ani neskrýva. Politici neplnia zadané úlohy. Aha, pozrite sami (link TU).

Nič horšie sa predsa nemôže stať, ako to, že papieriky prepadnú, alebo predsa len: bude ich rozdeľovať štátna moc, ktorá príde až po aktuálnych.

A že majú politici EQ blízky nule je fakt, že ak by sa aj 75 percent našlo (veď nikto nie je väčším fanúšikom Churchillových výrokov o štatistike ako aktuálna štátna moc), SR bude zaviazané na tzv. "Own Resource Decision", ktoré nás uvrhne do neriešiteľného kolotoča zadĺženia. Gratulujem.

Predali by aj vlastnú mater. Vaše slobody sú im ukradnuté. Inak by už dávno zaviedli účinné prostriedky právnej nápravy.

O zdravie tu nejde. Tak si zachovajte aspoň to svoje mentálne v kondícii. 4 mesiace je dlhá doba. A potom uvidíme.

Jedno PS:

K tomu budúcemu zadĺženiu. Ide o kladivo na budúce vlády, ktoré nebudú pod tlakom zadĺženia zastupovať záujmy ľudí, ale veriteľov štátu (súkromných bánk a fondov). Takže aj prírodné zdroje (voda, nerastné suroviny a pod.) o chvíľu nemusia byť vo vlastníctve štátu, ale môžu byť po zmene legislatívy použité ako kolaterál pri nesplácaní. Inými slovami dobrá voda, či prechádzka v lese budú len pre tych konformných "otrokov"... Záruky, že sa tak nestane, sú nulové. Koniec akejkoľvek slobody je za rohom.

Delta variant a vakcinovaní superprenášači.


Tak sa nám opäť plnia naše predikcie. A úprimne: neteší nás hovoriť, že sme to už hovorili. Čo TV JOJ a Denník N zosmiešňoval sa do pár mesiacov stáva pravdou. A viete čo je vtipné? Že na argumentačnú stranu Petra Weisa sa nepostavil nik iný, ako zatiaľ neodsúdený kriminálnik a architekt plandémie jeho veličenstvo verejného zdravia Dr. Fauci. Takže, mediálni hoaxeri hlavného prúdu (aj keď súdiac podľa čítanosti a sledovanosti ten pojem bude treba vážne prehodnotiť), žalujte Fauciho, chystajte pečiatky s nápisom HOAX. Či toto je už silná káva a spoliehate sa na pamäť národa na úrovni dvoch mesiacov? Ja by som Slovákov veru nepodceňoval. Historicky vydržali všeličo. Zvládnu aj toto. Aj miera "vakcinácie" je len akýsi IQ test národa. A my nie sme Británia a nikdy sme ňou ani neboli.

Takže čo to pán Fauci vlastne povedal?

Virálna nálož v nasofarynxe u vakcinovaných pri tzv. "breakthrough" infekcii (t.j. prepuknutiu ochorenia napriek dvom dávkam vakcíny) je úplne rovnaká ako u nevakcinovaných.

Čo to znamená?

Vakcinovaní sa stávajú pri delte údajne superprenášačmi. Stávajú sa teda hrozbou pre všetkých, vakcínovaných aj nevakcínovaných.

Aj keď nevakcínovaní s normálnou imunitou a logickým úsudkom sa asi veľmi nemajú čoho báť. Hlavne pokiaľ poznajú rozdiel medzi pojmami infekčnosť, virulentnosť a patogenita. Ak sa doteraz nebáli nádchy a chrípky, nemusia sa báť ani Pavelkových rečí o delte a iných písmenkách.

OKLAMALI VÁS. Lebo ste sa nechali. Zase. Ako by povedal Američan: HERO to ZERO. Vaša "fajzer vitonka" je fejk, vážení.

Nechránite seba a ešte ohrozujete iných. Veríme, že toto ste nechceli. Možno ste chceli iba ísť na dovolenku alebo vás vydierali vaše deti, že ak sa nezavakcínujete, neuvidíte svojich vnukov.

A keďže nám tie predpovede celkom idú, dovolíme si aj ďalšiu: Rúšok sa zbavia najskôr nevakcinovaní, vakcinovaní sa stanou asymptomatickou hrozbou pre zvyšok spoločnosti a budú musieť chodiť s rúškami trvalo. A dostanú tretiu a časom aj štvrtú "opravnú" dávku. Vrátime sa k tejto predpovedi pravdepodobne už o 2 mesiace. Nehľadajte v tomto odhade ani kúsok zlomyseľnosti. Naopak, súcitime s Vaším nesprávnym a zrejme neinformovaným rozhodnutím.

Vakcína predsa oslobodzuje. Ktovie od čoho...

Ľudia budú doplácať na konzumný spôsob života, hľadanie iba tej najjednoduchšej cesty ako sa vrátiť do sveta, ktorý už nebude ten istý, na stratu kritického myslenia a logického úsudku, čítanie iba nadpisov, vieru v médiá a... Budú platiť tým najdrahším, čo majú: VLASTNÝM ZDRAVÍM. Lebo nechránim seba, ale druhých. Falošná solidarita. Zvrátená logika. A to sa dostaneme čoskoro k tomu najhoršiemu, čo vakcinovaných ešte čaká. A to je riziko priónových chorôb. Ale o tom až nabudúce. Vakcína Vás mala chrániť do konca života, len nepovedali, že zrejme nehovorili o jeho prirodzenej dĺžke. Nevakcínovaný je dezolát, vakcinovaný bude možno napríklad "deravý mozog" alebo "chechtavý kuru" (bovinná spongiformná encefalopatia). Už čoskoro.

Zdroj: Peter Weis a Partners

COVID-19

Dr. Reiner Fuellmich je svetoznámy súdny právnik, ktorý už desaťročia žaluje veľké podvodné korporácie. Dr. Fuellmich a rozsiahla medzinárodná sieť právnikov vypočuli viac ako sto odborníkov z každej oblasti vedy. Majú presvedčivé dôkazy o tom, že pandémia a lockdown sú najhoršími zločinmi proti ľudskosti, aké boli kedy spáchané. Pcr testy sú 100% podvodné, vládni úradníci sú masívne podplatení alebo vydieraní, aby spolupracovali, médiá sa používajú na oklamanie sveta a tak ďalej. Vypočujte si odkaz tohto medzinárodného najvyššieho súdneho právnika.Správa tiež ukazuje desivé laboratórne výsledky mikroskopického výskumu niektorých injekčných liekoviek s vakcínou: živých tvorov s chápadlami, ako aj samozhromažďujúcich nanorobotov. Pozrite si obrázok:Správa o úmrtí vakcíny obsahuje obrovské množstvo kritických informácií, ktoré nenájdete nikde inde v takom komplexnom a dobre organizovanom formáte. Končí to silným posolstvom nádeje, ktoré vás veľmi posilní. 

PCR TEST JE PODVOD

Celá pandémia je založená na úplne nespoľahlivom PCR teste, ktorý produkuje vysoké percento falošne pozitívnych a nie je schopný presne zistiť žiadny druh infekcie. Všetky zákazy vychádzania, príkazy na masky a vakcíny sú založené na tomto podvode.

LIEKY SÚ SKRYTÉ

Vlády a zdravotnícke zariadenia taja lieky na Covid pred ľudstvom. Kvôli tomu zomreli milióny ľudí. Nikto nemusel zomrieť. Ani jedna osoba. Každý lekár, ktorý lieči pacientov s Covidom jedným z týchto liekov, má prakticky 100% úspešnosť. Skrývanie týchto liekov pred svetom je zločin obrovských rozmerov.

LEKÁRSKE EXPERIMENTY

Urýchlená, netešená, nebezpečná experimentálna génová terapia, ktorá je falošne označovaná ako "vakcína", bola uvalená na ľudstvo, čo je v priamom rozpore s Norimberskom kódexom a niekoľkými ďalšími medzinárodnými dohodami. To už viedlo k desiatkam tisíc úmrtí a nespočetnému počtu ďalších ľudí, ktorí sú vážne poškodení na celý život. Odborníci tvrdia, že v nasledujúcich 2-3 rokoch zomrie na tento experimentálny produkt mnoho miliónov ľudí.

DÔKAZ O PLÁNOVANEJ PANDÉMII

Táto hĺbková správa obsahuje desiatky faktov, ktoré ukazujú, ako bola pandémia pripravená a oznámená po celé desaťročia. Nikto s úprimným srdcom, ktorý vidí tieto informácie, nemôže poprieť, že sa pracuje na trestnej agende.

MASOVÉ VRAŽDY

Pacienti boli zavraždení vo viacerých nemocniciach, aby nafúkli úmrtnosť. Svetová zdravotnícka organizácia zavraždila viac ako tisíc ľudí počas podvodného procesu s HCQ, aby mohli povedať svetu, že neexistuje žiadny liek na Covid. Lekári svedčia o tom, ako nemocnice dostávajú veľké sumy peňazí na registráciu každého pacienta ako covidového pacienta a každé úmrtie na covid. Zrazu všetky úmrtia na chrípku zmizli, pretože každý s horúčkou, kašľom alebo bolesťou hlavy je registrovaný ako "covid". Desaťtisíce ľudí na celom svete svedčili na sociálnych sieťach o tom, ako boli falošne zaregistrovaní ako pacienti s Covidom, keď chodili na kliniku pre problémy, ktoré nesúviseli s Covidom. Pohrební riaditelia zvolali, ako videli, že doslova každý mŕtvy človek bol označený ako Covid, zatiaľ čo vedeli, že to nie je pravda. A je toho oveľa viac. Dôkazy o tom všetkom si môžete pozrieť v úplnej správe.

POLICAJNÉ NÁSILIE

Po celom svete dochádza k náhlej erupcii nezvyčajného policajného násilia voči nevinným občanom, ktorí dodržiavajú zákony. V Holandsku policajti svedčia pred mimoparlamentným vyšetrovacím zborom, ako im supervízori nariaďujú používať maximálne násilie a zbiť ľudí čo najviac. To je v rozpore s ich výcvikom, v ktorom sa učili vždy vyhýbať sa násiliu. Orgány činné v trestnom konaní sú nútené zradiť svoju prísahu na ochranu ľudu a sú nariadené, aby sa stali nepriateľom ľudu.

ZÁKONY PORUŠENÉ

Úrady porušujú mnohé všeobecné ľudské práva, ústavy, lekárske kódexy, prísahy, vnútroštátne zákony a medzinárodné dohody. Existuje extrémna nezákonnosť a kriminálne správanie tých, ktorí prisahali, že budú slúžiť a chrániť tieto zákony.

ÚPLATKÁRSTVO POLITIKOV

Svedectvá o úplatkárstve vychádzajú najavo od politikov. Napríklad bieloruský prezident povedal, že mu ponúkli takmer miliardu dolárov na uzamknutie svojej krajiny. Pozri dôkazy o úplatkárstve v úplnej správe.

CENZÚRA
Uznávaní zdravotnícki experti a poprední vedci po celom svete sú cenzurovaní, pretože hovoria o liekoch na Covid, deštruktívnych lockdownoch, podvodných PCR testoch a ďalších základných vedeckých pravdách. Príklady cenzúry.

OVLÁDANIE MEDIÁLNEJ MYSLEMainstreamové médiá sa používajú na šírenie nebezpečných a život ohrozujúcich dezinformácií, ktoré vedú k miliónom úmrtí. Spravodajské médiá a big tech odkláňajú ľudí od liekov na Covid a vymývajú mozgy ľudstvu, aby verili, že ich môže zachrániť len experimentálna génová terapia.

Dr. Reiner Fuellmich, Dr. Peter Wais a právnici po celom svete majú pravdu: toto sú najhoršie zločiny proti ľudskosti, aké boli kedy spáchané.

DÔKAZY O MILIÓNOCH ÚMRTÍ A STOVKÁCH MILIÓNOV ZÁVAŽNÝCH NEŽIADUCICH UDALOSTÍ VYPLÝVAJÚCICH Z EXPERIMENTÁLNYCH INJEKCIÍ PROTI COVIDU

Správa o smrti vakcíny ukazuje všetky vedecké dôkazy o tom, že milióny nevinných ľudí prišli o život a stovky miliónov ľudí trpia ochromujúcimi vedľajšími účinkami po tom, ako mu boli vstreknuté experimentálne injekcie proti covidu. Správa odhaľuje strategické metódy, ktoré používajú vlády a zdravotnícke agentúry na skrytie 99% všetkých zranení a úmrtí spôsobených očkovaním. Dozviete sa tiež, kto je za tým všetkým a aká je ich skutočná agenda.

Správa tiež ukazuje desivé laboratórne výsledky mikroskopického výskumu niektorých injekčných liekoviek s vakcínou:
živých tvorov s chápadlami, ako
aj samozhromažďujúcich nanorobotov. Pozrite si obrázok.

Táto pandémia nie je ničím iným ako najhorším zločinom proti ľudskosti, aký bol kedy spáchaný, ako správne uviedol Dr. Reiner Fuellmich a jeho medzinárodná sieť právnikov.

Správa o úmrtí vakcíny obsahuje obrovské množstvo kritických informácií, ktoré nenájdete nikde inde v takom komplexnom a dobre organizovanom formáte. Končí to silným posolstvom nádeje, ktoré vás veľmi posilní.

Táto správa je kritickým poplachovým volaním pre svet.

Dr. Simone Gold :

je zakladateľkou americkej frontline lekárov, skupiny lekárov a právnikov, ktorí odhaľujú život ohrozujúcu dezinformačnú kampaň, ktorá sa šíri po celom svete od pandémie. Dr. Simone Gold odhaľuje "neuveriteľné lži neuveriteľných rozmerov". Dr. Gold tiež poskytuje kritické informácie o netistených experimentálnych biologických látkach, ktoré sa klamlivo predávajú ako vakcíny proti ochoreniu COVID-19.

Hovorca 600 lekarov:

Simone Gold je certifikovaným pohotovostným lekárom a právnikom s desaťročiami odborných znalostí. Bola hovorkyňou viac ako 600 lekárov, ktorí informovali amerického prezidenta o devastácii, ktorú lockdowny spôsobujú v životoch miliónov ľudí. Týchto 600 lekárskych expertov ukázalo, že škody spôsobené lockdownmi sú oveľa horšie, ako by to bolo v víruse.

Vyhodený z práce za záchranu života:

Simone Gold liečila pacientov s Covidom liekom, ktorý už 65 rokov používajú miliardy ľudí: hydroxychlorochín. Každý takto liečený pacient sa z ochorenia COVID-19 zotavil v priebehu niekoľkých dní. Jej nemocnica však bola pod tlakom svojho najväčšieho finančníka, aby zabránila lekárom používať tento život zachraňujúci liek. Dr. Gold sa odmietol podriadiť tomuto kriminálnemu vplyvu a pokračoval v zachraňovaní životov s HCQ. V dôsledku toho bola vyhodená z oboch nemocníc.

Zákaz liečiť Covid-19:

Lekári, ktorí zachraňujú životy účinnými liekmi na COVID-19 a jeho variáciami, sú vyhodení, ohrozovaní a cenzurovaní. Dr. David Brownstein úspešne liečil stovky pacientov s Covidom v USA rozprašovaným peroxidom vodíka. Dokonca aj umierajúci ľudia sa zotavili v priebehu niekoľkých dní. Vláda prinútila Dr. Brownsteina, aby prestal písať o svojej úspešnej liečbe a celý jeho lekársky blog bol odstránený z internetu. V Holandsku dr. Rob Elens liečil všetkých svojich pacientov s Covidom za štyri dni HCQ a zinkom. Vláda pohrozila, že mu stiahne lekársku licenciu, ak sa nezastaví hneď. V skutočnosti mu bolo prikázané, aby nechal ľudí zomrieť. Dr. Elens potom natočil niekoľko videí, aby informoval ľudí o liekoch na covid, ktoré boli okamžite odstránené z internetu. 

Simone Gold založila amerických lekárov v prvej línii s ďalšími lekármi, ktorí chcú bojovať proti tomu, čo sa deje. Zorganizovali "summit o bielom plášti" vo Washingtone DC, aby informovali verejnosť o skutočných skutočnostiach týkajúcich sa COVID-19, liekoch, maskách, lockdownoch, sociálnom odstupe atď. Toto vysielanie bolo videné dvadsať miliónov krát za pár hodín. Potom ho Big Tech odstránil súčasne zo všetkých platforiem sociálnych médií. Dokonca aj vlastná webová stránka AFD bola offline! Tento druh cenzúry upozorňuje lekársku komunitu, ktorá plne chápe, že keď sú úprimní vedci umlčaní, funguje niečo zlovestné. Po celom svete sa skupiny lekárskych expertov zvyšujú, aby bojovali za pravdu. 

Zdroj : www.stopworldcontrol.com

Vedecký podklad hovorí jasne: neočkovaných nemožno diskriminovať.


Napísal Peter Weis 16 novembra, 2021  


Dňa 25.10.2021 zhaslo svetielko nádeje tým, ktorí si myslia, že očkovanie proti kovidu ešte pred niečím chráni. A to je tretia dávka za dverami. A každých 6 mesiacov bude ďalšia a ďalšia. Štúdiu z Nature nájdete TU.

Pred tým, ako si to rozoberieme na drobné, skúsme máličko teoretizovať.

Aký je aktuálny rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným?

Môže sa nakaziť očkovaný? ÁNO

Môže sa nakaziť neočkovaný? ÁNO

Môže neočkovaný šíriť Covid? ÁNO

Môže očkovaný šíriť Covid? ÁNO

Môže očkovaný nakaziť očkovaného? ISTEŽE 

Je teda medzi očkovaným a neočkovaným nejaký rozdiel? Bývalý mainstream tvrdí, že v tom, že garantuje ľahší priebeh choroby. A tak nám tu masovo blbnú ľudia, ako napríklad poštár Jano, ktorí ležia doma 14 dní v stave, ktorý nemožno označiť za ľahký priebeh a potom tvrdia, že bez vakcíny by to bolo ešte horšie. Milý Jano, najťažší priebeh pre teba by bol ten, ak by si nedostal od štátu na propagáciu svojich plytkých nezmyslov už ani cent.

Táto štúdia vám ukáže toto: že vakcína neposkytuje voči novým mutáciám očakávanú ochranu, naopak hrozí napríklad PAH a ADE a ktovie, čo ešte (ale to je pre dnešný článok nepodstatné). Prekvapenia budú chodiť postupne, ako hovorí istý profesor s polovicou mozgu: aj o päť rokov.

Vráťme sa k otázke. Takže aký je rozdiel?

Zrejme žiaden. Snáď okrem takej maličkosti, že neočkovaný je chránený pred vedľajšími účinkami vakcíny. Ani to však nemusí absolútne platiť.

Mimochodom, stále nám tu šarapatí nejaká vestníková vyhláška, že očkovaný nemusí do karantény. Vo svetle novej štúdie to vyzerá na úmyselné šírenie nákazlivej choroby. Ktože nám to zaviedol? Kto a prečo má potrebu plniť lôžka v nemocniciach? A je úplne jedno, či očkovanými alebo neočkovanými.

Urobte si pohodlie, tu je zopár citácií zo spomínanej štúdie.

The COVID-19 pandemic, caused by SARS-CoV-2, continues to rage in many countries, straining health systems and economies. Vaccines protect against severe disease and death and are considered central to ending the pandemic. COVID-19 vaccines (and SARS-CoV-2 infection) elicit antibodies that are directed against the viral spike (S) protein and neutralize the virus. However, the emergence of SARS-CoV-2 variants with S protein mutations that confer resistance to neutralization might compromise vaccine efficacy. Furthermore, emerging viral variants with enhanced transmissibility, likely due to altered virus-host cell interactions, might rapidly spread globally. Therefore, it is important to investigate whether emerging SARS-CoV-2 variants exhibit altered host cell interactions and resistance against antibody-mediated neutralization.

Pandémia kovidu pokračuje v besnení vo veľa krajinách, pričom "namáha" zdravotné systémy a ekonomiky. Vakcíny, ktoré chránia proti vážnemu priebehu ochorenia a smrti sú považované za kľúčové pre ukončenie pandémie. COVID-19 vakcíny (ako aj infekcia SARS-CoV-2) vytvárajú protilátky, ktoré sú namierené proti vírusovému spike (S) proteínu a neutralizujú vírus. Avšak vytvorenie SARS-CoV-2 variantov s mutáciou v S proteíne, ktoré nie sú schopné protilátky neutralizovať môžu skompromitovať efektivitu vakcíny. Naviac únik/vznik vírusových variantov so zvýšenou schopnosťou prenosu, vznik ktorých je pravdepodobne spôsobený zmenenou interakciou hostiteľ-vírus, spôsobí, že tieto varianty sa môžu veľmi rýchlo celosvetovo rozšíriť. Preto je dôležité vyšetrovať, či tieto SARS-CoV-2 varianty majú zmenenú interakciu hostiteľ -vírus a rezistenciu na neutralizáciu protilátkami.


Compared to the S protein of SARS-CoV-2 B.1, which circulated in the early phase of the pandemic, the S protein of the A.30 variant contains 10 amino acid substitutions and five deletions.

S proteín variantu A.30 obsahuje početné zmeny v zložení aminokyselín (10 a 5 delécií= strata).

In summary, A.30 exhibits a cell line preference not observed for other viral variants and efficiently evades neutralization by antibodies elicited by ChAdOx1 nCoV-19 or BNT162b2 vaccination. SARS-CoV-2 entry into cell lines depends on S protein activation by the cellular proteases cathepsin L or TMPRSS2.

Collectively, our results suggest that the SARS-CoV-2 variant A.30 can evade control by vaccine-induced antibodies and might show an increased capacity to enter cells in a cathepsin L-dependent manner, which might particularly aid in the extrapulmonary spread.
A.30 "môže" "uniknúť" neutralizácii protilátkami po použití vakcín Vaxzevria (AstraZeneca) a Comirnaty (Pfizer), pričom sa bude pozorovať hlavne mimopľúcne šírenie.

No a bude veselo. Vakcína nie je určite sloboda. A vlastne nikdy ani nebola. Vakcína je v tejto dobe ako aspirín na hemoroidy. Až toto šialenstvo raz skončí, budete bohatší o skúsenosť a chudobnejší o podstatnú časť majetku. A väčšina z vás si to ani nevšimne. Čo vám nevezme inflácia, vezme vám štát. Po novom platí, že uhlíkovo najneutrálnejší je človek až po vlastnej smrti.

Vytvořte si webové stránky zdarma!