Náš pán nikdy nemal v úmysle budovať náboženstvo na zemi. Ľudia premenili jeho posolstvo na náboženstvo, ktoré úplne prekrúca všetko, čo Pán kedy povedal, a premenilo ho na presný opak toho, čo tým myslel.

SD) Slovak defender: občianske združenie-nezisková organizácia, ktorá si kladie za úlohu rozvíjať u mladých ľudí lásku k vlasti, zachovať a rozvýjať identitu a kultúrne hodnoty Slovenského národa. Vladimir Vladimirovič Putin : "ten kto nepozná svoju minulosť,nemá nárok na budúcnosť "Pomáhame občanom, spoločnosti v návrate k morálnym hodnotám a životu v realite mimo internet. Občianske združenie má v stanovách zabezpečovať a organizovať výchovno- vzdelávacie , športové, spoločenské a kultúrne aktivity (semináre,školenia). Vytvárame legislatívne zmeny na regionálnej, celoplošnej úrovni.

Sme nápomocní občanom pri civilizačnej chorobe Covid 19 a pri konfliktoch s touto civilizačnou chorobou spojené..


- štát nám vôbec v ničom nepomáha, je im to jedno, čo s nami bude. Preto u nás každá ľudská bytosť má dvere otvorené, rodiny s deťmi, slobodné mamičky, slobodní oteckovia, poskytujeme ubytovanie pre všetkých, pre ľudí postihnutých Covid - 19 , pre zaočkovaných i nezaočkovaných, máme zdravotnú infra saunu, ktorá pomáha eliminovať spike proteiny,poskytujeme špeciálne masáže na lymfatický systém ( krvný systém )

dvere sú otvorené aj pre ludí ktorý si chcú len pokecať. 


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla 

 preto každé jedno euro, ktoré nám poskitnete bude pre náš spoločný boj na ceste k slobode.

Podporte nás

Slovak defender potrebuje vašu pomoc! Spoločne bojujeme proti LGBT liberálom, Gender ideológí, proti Covid histérií, bojujeme za naše deti. No potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili, bez vás to nejde ! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! Našu prácu robíme vo voľnom čase a bez nároku na honorár. Peniaze však potrebujeme na chod portálu a propagáciu . Budeme vďační, keď nás finančne podporíte na čísle účtu:

SK03 0900 0000 0050 6877 6756
ĎAKUJEME!