Náš pán nikdy nemal v úmysle budovať náboženstvo na zemi. Ľudia premenili jeho posolstvo na náboženstvo, ktoré úplne prekrúca všetko, čo Pán kedy povedal, a premenilo ho na presný opak toho, čo tým myslel.

SD) Slovak defender: občianske združenie-nezisková organizácia, ktorá si kladie za úlohu rozvíjať u mladých ľudí lásku k vlasti, zachovať a rozvíjať identitu a kultúrne hodnoty Slovenského národa. Vladimir Vladimirovič Putin : "ten kto nepozná svoju minulosť,nemá nárok na budúcnosť "Pomáhame občanom, spoločnosti v návrate k morálnym hodnotám a životu v realite mimo internet. Občianske združenie má v stanovách zabezpečovať a organizovať výchovno- vzdelávacie , športové, spoločenské a kultúrne aktivity (semináre,školenia). Vytvárame legislatívne zmeny na regionálnej, celoplošnej úrovni.

Sme nápomocní občanom pri civilizačnej chorobe Covid 19 a pri konfliktoch s touto civilizačnou chorobou spojené..


- štát nám vôbec v ničom nepomáha, je im to jedno, čo s nami bude. Preto u nás každá ľudská bytosť má dvere otvorené, rodiny s deťmi, slobodné mamičky, slobodní oteckovia, poskytujeme ubytovanie pre všetkých, pre ľudí postihnutých Covid - 19 , pre zaočkovaných i nezaočkovaných, máme zdravotnú infra saunu, ktorá pomáha eliminovať spike proteiny,poskytujeme špeciálne masáže na lymfatický systém ( krvný systém )

dvere sú otvorené aj pre ľudí, ktorí si chcú len pokecať. 


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla ,

 preto každé jedno euro, ktoré nám poskytnete bude pre náš spoločný boj na ceste k slobode.

Podporte nás

Slovak defender potrebuje vašu pomoc! Spoločne bojujeme proti LGBT liberálom, Gender ideológí, proti Covid histérií, bojujeme za naše deti. No potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili, bez vás to nejde ! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! Našu prácu robíme vo voľnom čase a bez nároku na honorár. Peniaze však potrebujeme na chod portálu a propagáciu . Budeme vďační, keď nás finančne podporíte na čísle účtu:

SK03 0900 0000 0050 6877 6756
ĎAKUJEME!