Tři masivní exploze zničily plynovody Nord Stream 1 a 2 nedaleko dánského a švédského pobřeží a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničních věcí již za likvidaci obou plynovodů stihl USA poděkovat na Twitteru! Podle ruské FSB mohlo jít o exploze protiponorkových torpéd svržených na potrubí z lodi nebo ze stíhačky! Pro domácnosti plyn s omezeními v EU bude, ale průmysl v Evropě zřejmě zkolabuje! Vedení koncernu VW dokonce zvažuje uzavření továren ve Střední Evropě a přesunutí výroby na jihozápad a sever Evropy do pobřežních měst, kde jsou LNG terminály!


Energetické drama v Evropě de facto nabírá nejšílenější možné obrátky a označovat situaci za eskalaci je prostě slabé slovo. Nejprve německý Tagesspiegel [1] a po něm i ruská média [2] potvrdila, že v noci z pondělí na úterý došlo podle názorů německých i ruských energetiků k útoku proti potrubím Nord Stream 1 a 2 s odstupem několika málo desítek minut. 

Ruské seismologické stanice v Petrohradu podle ruské televize zaznamenaly při explozích otřesy na dně Baltu o sílu 5,8 stupně Richterovy škály a podle vojenských analytiků na 1. kanálu ruské televize odpovídaly otřesy použití protiponorkových 1000 lb. torpéd odpálených buď z lodi, z ponorky anebo shozených ze stíhačky.

V oblasti operovala skupina amerických útočných lodí

Jak uvedl [3] server Politikus, v oblasti obou incidentů v době explozí operovala skupina amerických útočných lodí, které právě oznámily dokončení prací v oblasti. Expediční oddíl lodí amerického námořnictva pod vedením univerzální výsadkové lodi USS Kearsarge dokončil v úterý úkoly v Baltském moři a byl spatřen, jak průlivem míří narychlo pryč do Severního moře. V době prvního zachycení lodí na online mapách se skupina lodí amerického námořnictva nacházela 30 kilometrů od místa údajné sabotáže plynovodu Nord Stream 1 a asi 50 kilometrů od vedení plynovodu Nord Stream-2.

Lodě byly objeveny zhruba 5 hodin po explozích, takže není vyloučeno, že mohly mít s explozemi hodně co do činění a teď narychlo opouští místo činu. Na sociálních sítích v Polsku se naopak tvrdí, že za útokem stojí polská armáda, která použila munici dodanou z USA, konkrétně letecké protiponorkové bomby s naváděním.

Nad oblastí prý před výbuchy kroužilo letadlo polského námořnictva. Rusům to může být jedno, protože oba plynovody jsou v majetku Německa, konkrétně v majetku jednoho z německých menšinových akcionářů Nord Stream AG (Wintershall Holding AG), a to kvůli evropské směrnici o energetické bezpečnosti, která zakazuje producentům plynu vlastnit plynovody. Níže jsou záběry dánského letectva zachycující místa po explozích, kde na hladinu moře uniká plyn.

Švédské orgány zaznamenaly únik plynu v moři nedaleko Dánska a protože jde o masivní úniky, je prakticky vyloučena výrobní vada, prasknutí svařeného spoje, protože takové poruchy mají charakteristické chování mírného poklesu tlaku při tlakování, což charakterizuje netěsnost. V těchto případech o netěsnost nejde, protože tlaky v potrubích klesly prakticky na nulu. Takové chování plynovodu odpovídá destrukci roury v obrovském rozměru, kdy otvor je tak velký, že vyšší tlakování kompresorem nedokáže úroveň tlaku vrátit na normál, protože velkým otvorem utíká více plynu, než kolik kompresorová stanice na pobřeží dokáže kompenzovat. A hlavně, při úniku plynu z podmořského potrubí nevznikají samovolné exploze.

Německo právě přišlo o naději na záchranu průmyslu, teď začne naprosté peklo

A vzhledem k tomu, že k událostem došlo na dvou oddělených plynovodech Nord Stream 1 a 2, potom jediným možným vysvětlením je sabotáž. Pokud někdo výbušninami zničil na mořském dně obě potrubí, potom jejich oprava vyžaduje součinnost Dánska, protože se jedná podle informací o jeho teritoriální vody, ale Dánsko uvalilo na Rusko mohutné sankce, takže to vypadá, že dokud nebudou sankce proti Rusku zrušeny, plynovody opraveny být nemohou. Další poškození se nachází i v teritoriálních vodách Švédska.

A i kdyby došlo ke zrušení sankcí, oprava v těch místech bude trvat i déle než rok. Podle Gazpromu jsou potrubí poškozena v místech, kde je větší hloubka a opravu nemohou provést potápěči, takže nepoškozené konce potrubí se musí pomocí lan vyzvednout nad mořskou hladinu a poškozená část bude vyměněna za novou trubku a všechno se to svaří dohromady na palubě pokládkové lodi.

Zásadní zpráva celé události je tato: Američané právě zaútočili na Německo skrze likvidaci jeho průmyslu a jediného plynového pojítka na levný plyn, tedy na ten ruský! A spolu s Německem zařve celá EU! Američanům šlo od počátku 90. let o zabránění spojení Berlína a Moskvy, protože to by ohrozilo americké zájmy v Evropě. Německo se ekonomicky zcela navázalo na ruské levné energii, což Německu pomohlo obrovský ekonomický rozvoj za posledních 30 let.

Bez ruského plynu, bez levného plynu a jeho dostatku nemůže německý průmysl v Německu pokračovat a bude muset zavírat továrny a přesunovat výrobu na jihozápad a sever Evropy, do měst na pobřeží, kde již mají a kde existují LNG zásobníky, bez kterých se německé podniky neobejdou. A to samé platí o podnicích ve Střední a Východní Evropě.

Škoda Auto může v Česku úplně skončit za současné situace, první náznaky od VW již přišly

Před 4 dny uvedl [4] viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar pro server E15, že německý Volkswagen uvedl, že pokud nedostatek levného plynu bude v Německu a v zemích Východní Evropy pokračovat, bude nucen zavřít automobilové podniky a celé je přesunout na jihozápad a sever Evropy, a to právě kvůli tomu, že tyto země mají LNG zásobníky, do kterých LNG tankery přivážejí zkapalněný plyn z celého světa, včetně toho ruského LNG, protože Rusko prodává LNG do Číny a Čína potom LNG, které nespotřebuje, vozí tankery do Evropy do LNG terminálů ve Španělsku, v Portugalsku a také ve skandinávských zemích.

Situace je tady v Německu v posledních hodinách alarmující, největší automobilky zvažují uzavření německých podniků a přesun do Španělska a do dalších zemí. Totéž podle všeho hrozí i automobilce Škoda. Stovky tisíc lidí v ČR by přišly o práci, protože o práci by přišli nejen zaměstnanci automobilky, ale naprosto všichni nasmlouvaní dodavatelé. A po konci Škody v ČR by odešly i ty subdodavatelské podniky, minimálně ty, které rovněž mají potřebu dostatku plynu pro svoji výrobu.

Stále více německých ekonomů tvrdí, že jim připadá, že to co dnes právě zažíváme v Německu je proces nepřátelské deindustrializace ordinované Německu z USA. A pád Německa jako ekonomiky č. 1 v EU povede i ke zhroucení EU. A na jejím místě nezůstane vzduchoprázdno, ale již dopředu je připravený nový projekt pod kontrolou amerických neonacistů, pohrobků německých esesáků odsunutých po II. sv. válce v rámci tajné operace Paperclip do USA. Jejich potomci ovládli americký Deep State a po desítkách let se snaží znovu vrátit do Evropy a do rodného Německa, ale k převzetí moci nad Německem potřebují nejprve v Německu vyvolat mamutí krizi, tu samou krizi, která v roce 1933 vynesla k moci Adolfa Hitlera. 

Američané získali pro projekt Trojmoří už i Itálii, nová premiérka je koněm Aspen Institutu. Velký špatný pro vlastence! 

Bez krize není možné provést v Německu americkou renacifikaci, protože Německo bylo důkladně denacifikováno po roce 1945. Pouze mohutná ekonomická krize v Německu tuto denacifikaci vynuluje a umožní návrat neonacistickým a současně pro-americkým procesům řízení stejně, jako k tomu došlo v pondělí v Itálii, kde se k moci dostala pro-americká kobyla, členka italské pobočky Aspen Institutu a obrovská zastánkyně dodávek zbraní Ukrajině proti Rusku Giorgia Meloni a její hnutí Italské bratrstvo. Velká zastánkyně svazku Itálie a USA vyhrála volby a povede Itálii proti Evropské unii a ve prospěch pro-amerického projektu Trojmoří v Evropě. Mnoho lidí v ČR jásá, že v Itálii vyhrála proti-bruselská strana, jenže to je omyl.

Skutečnou vlasteneckou stranou je pouze strana Liga pod vedením Mattea Salviniho, která ale získala jen 8% hlasů. A to je všechno. O italských volbách chystám extra analytický článek, kvůli kterému asi v mnoha rodinách spadnou hodiny ze zdi, ale Itálie a její vlastenci se stali oběti monstr-podvodu a nechali se zlákat Světlonošem v sukních.

Giorgia Meloni je totiž tak úzce provázaná na Deep State v USA, že v jejím týmu jsou dokonce poradci a lidé z bývalé vlády pro-amerického poskoka Maria Montiho. Všechno, co se teď děje, je proces likvidace Německa s cílem svržení poválečného politického systému v Berlíně a tichá či více hlučná reinstalace neonacistického systému, který ale nepůjde po krku Židů, ale tentokrát po krku Rusů a všeho ruského! A to se již de facto děje v celé Evropě.

Nacismus se s velkou sebejistotou vrací po 77 letech do Evropy z USA, kam v roce 1945 byl evakuován naivními Američany

Američané získali pro projekt Trojmoří už i Itálii, nová premiérka je koněm Aspen Institutu. Velký špatný pro vlastence! 

Jak jsem již v pátek minulý týden vysvětloval Vítkovi na SVCS, k nastolení tvrdého neonacistického a protiruského systému v Evropě se musí nejprve zhroutit německá ekonomika, která umete cestu novým radikálním a neonacistickým politikům, které ale většina z vás nebude schopna za neonacisty označit nebo identifikovat, protože se budou ti politici etablovat jako vlastenci, kteří jsou proti migraci, kteří jsou proti Bruselu, a jsou proti Berlínu, ale na straně druhé už zdaleka tak nejsou proti NATO, ani proti USA a hlavně ani proti Izraeli.

Základní trivia o tajné operaci Paperclip 

Celý tento neonacistický systém přiváží do Evropy pohrobci nácků III. Říše, kteří po roce 1945 ovládli americkou zahraniční politiku a vytvořili mohutnou stínovou a nikým nevolenou neonacistickou vládu, tzv. Deep State. Proto najednou začínají procesy revizionismu v Evropě, odstraňují se sovětské pomníky a naopak Wehrmacht se oslavuje a v ulicích už se opět nosí hákové kříže.

Zatím jen na Ukrajině. Ale zbytek Evropy to čeká brzy. Itálie je zemí, kde se systému renacifikace bude velmi dobře dařit, ale tentokrát to bude všechno maskováno za vlastenecké řečičky, kterými nás budou oblbovat členové a členky Aspen Institutů, což jsou mateřské školky a přípravky pro lokální kádry amerického Deep State.

Konec projektu Das Neue Europa a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničí poděkoval USA na Twitteru za útok na oba plynovody

Německo bez ruského plynu se položí. Je to otázka několika týdnů a celé to začne odstávkami provozů, krácením výroby a hlavně zavíráním podniků v Německu, v ČR a na Slovensku a přesun výroby na jihovýchod a sever Evropy. To není skepticismus, ani alarmismus, to je prostě konstatování faktu a reality, protože strojní firmy, které ve výrobním procesu mají použití plynu, nemohou dále pokračovat ve výrobě v prostoru, kde je plynu nedostatek, a když nějaký je, tak je extrémně předražen a nelze ho zákazníkovi promítnout do ceny, kterou má za zboží zaplatit.

Projekt Trojmoří je tady a oznámily ho de facto tři mohutné exploze konce německého průmyslu, které zahřměly na dně Baltského moře. A ty exploze dost možná pohřbily i Aachenskou smlouvu a projekt Das Neue Europa. A potvrzuje to i reakce polských politiků. Europoslanec Radek Sikorski dokonce na Twitteru poděkoval USA za zničení Nord Stream 1 a 2! Sikorski byl v minulosti ministrem obrany a rovněž ministrem zahraničí Polska. Tady prostě není potřeba spekulovat, oni se s tím ani netají a dokonce rovnou Američanům polští poslanci děkuji. Ano, Německo je likvidováno v přímém přenosu a Poláci se těší na novou říši v Evropě, na projekt Trojmoří.

Dopady na Německo a průmysl se projeví s určitým zpožděním, za pár dnů až týdnů, až se situace stačí odrazit do nových propočtů cen plynu pro průmysl, který definitivně přišel o ruský plyn, i o to málo, k čemu se německý průmysl upínal. A dopad na český a slovenský průmysl bude o to tvrdší. Bez německého průmyslu se položí celá Evropská unie, která spadne do náruče nácků v Trojmoří, kteří jsou již nachystaní k zopakování tažení celé Evropy na Rusko. Drang nach Osten! To samé proběhlo v ČR, kde vlastenecké hnutí bylo v roce 2017 uneseno pro podporu NATO a Izraele. Plné huby vlastenectví a potom hlasují pro nasunování zbraní na Ukrajinu, pro transatlantické souručenství a pro bezmeznou podporu nejvíce nacifikovaného státu na světě, Izraeli! 

                                                                                                                                                                                                                              Zdroj:aeronet.news

Sme presvedčený že USA-NATO-ATO-EU zvrhli prezidenta Janukovyča a od r.2014 intenzívne financujú a vojensky podporujú fašistov na Ukrajine, ako sú Sloboda, Troj zubec, Pravý sektor, Banderovci, Azov, ktorí páchajú etnické vyľudnenie Rusky hovoriacich obyvateľov... 

Banderovci (UA)

Ať Ukrajinci, a nejen oni, vědí, kdo byl Stěpan Bandera. Dole na pomníku je vyraženo: "Pokud na tohle zapomenu, ať Nebe zapomene na mne." Tento pomník se nachází v Polsku a byl udělán podle reálné fotografie popravy dětí, které banderovci, v jejichž čele stál "národní hrdina", zabíjeli tak, že je drátem připoutávali ke sloupům - šetřili tak náboji...

A naši politici takovým gustem vyřvávají nacistické heslo banderovců: "Ukrajině sláva, hrdinům sláva", takoví to totiž byli hrdinové! A taková je morální úroveň těch, kteří řídí náš stát! Tak daleko jsme to od roku 1989 dopracovali!

Pýtate sa na výsledky Ruskej "agresie"? 


Sú nasledovné: polovica Európy a časť Ázie získala svoju štátnosť z rúk tohto konkrétneho štátu. Pripomeňme si, kto presne:


- Fínsko v rokoch 1802 a 1918 .. (do roku 1802 nikdy nemalo vlastný štát) vďaka Rusku ho má....

.- Lotyšsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo vlastný štát). vďaka Rusku ho má...

- Estónsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo vlastný štát). vďaka Rusku ho má...

- Litva obnovila štátnosť v roku 1918 aj vďaka Rusku.

- Poľsko obnovilo štát s pomocou Ruska dvakrát, v rokoch 1918 a 1944. Rozdelenie Poľska medzi ZSSR a Nemecko je len krátke obdobie!

- Rumunsko sa zrodilo v dôsledku rusko-tureckých vojen a stalo sa suverénnym z vôle Ruska v rokoch 1877-1878.

- Moldavsko ako štát sa zrodilo v rámci ZSSR.

- Bulharsko sa oslobodilo od útlaku Osmanskej ríše a obnovilo svoju nezávislosť v dôsledku víťazstva ruských zbraní v rusko-tureckej vojne v rokoch 1877-1878, ktorá mala tento cieľ. Ako poďakovanie sa štát Bulharsko zúčastnil na dvoch svetových vojnách ako súčasť protiruských koalícií. Bulharsko je teraz členom NATO a na jeho území sa nachádzajú americké základne. Po roku 1945 nebol na jeho území jediný ruský vojak .

.-Dôsledkom tejto vojny sa zrodilo aj Srbsko ako suverénny štát.

- Azerbajdžan ako štát sa prvýkrát formoval až ako súčasť ZSSR.

- Arménsko bolo fyzicky zachované a oživené ako štát iba v rámci ZSSR.

- Gruzínsko bolo fyzicky zachované a oživené ako štát vďaka Ruskej ríši

- Turkménsko nikdy nemalo štátnosť a tvorilo ju len ako súčasť ZSSR.

- Kirgizsko nikdy nemalo štátnosť a tvorilo ju len ako súčasť ZSSR.

- Kazachstan nikdy nemal štátnosť a tvoril ju len ako súčasť ZSSR

.- Mongolsko nikdy nemalo štátnosť a formovalo ju len s pomocou ZSSR.

- Bielorusko a Ukrajina tiež prvýkrát získali štátnosť v dôsledku Veľkej októbrovej revolúcie v rámci republík ZSSR. A až v roku 1991 (aj od Ruska) získali úplnú nezávislosť.Za zváženie stojí aj úloha Ruska-ZSSR pri zrode a formovaní takých štátov ako 

- Čína, 

Vietnam, 

- Severná Kórea, 

- India, 

- Grécko (v roku 1821 ho Rusko získalo späť od Turkov), 

- Alžírsko, 

- Kuba, 

- Izrael, 

- Angola, 

- Mozambik atď...

Takáto zvláštna "agresia" sa historicky prejavila zo strany Rusov!S výrazným prispením tejto krajiny dokonca 

- Švajčiarsko dosiahlo nezávislosť od Francúzska. Lepšie povedané, podarilo sa to vďaka Suvorovovi (pred 217 rokmi) a odvtedy Švajčiarsko nikdy (!) nebojovalo;Uskutočnilo sa aj:

- oslobodenie Rakúska od Tretej ríše v roku 1945;

- oslobodenie Československa od Tretej ríše v roku 1945;

- Postavenie Kataríny II v roku 1780 vytvorením Ligy ozbrojenej neutrality a skutočnou podporou 

- severoamerických Spojených štátov v boji za ich nezávislosť od Británie.- dva razy za posledné 2 storočia nezávislosť darovalo Rusko väčšine európskych štátov po tom, čo zničilo Hitlera a Napoleona;- Stalinov postoj pri rokovaniach s USA a Anglickom, ktorý dal Nemecku možnosť zachovať si štátnosť po porážke v roku 1945;- Gorbačovov postoj, ktorý umožnil v roku 1990 bez zbytočných problémov znovuzjednotiť obe Nemecko;- Sovietska pomoc Egyptu, po ktorej dokázal odolať a upevniť si nezávislosť vo vojne 

- s Izraelom, Britániou a Francúzskom v rokoch 1956-57

.- Intervencia ZSSR v roku 1967, ktorá zastavila vojnu medzi Izraelom a Egyptom (v skutočnosti zachránila Arabov pred porážkou v dvoch vojnách v rokoch 1967-74).

- Rozhodujúca úloha Únie zabezpečila dobytie nezávislosti Angoly v roku 1975.

- a nakoniec to hlavné. Bol to ZSSR, ktorý po víťazstve v 2. svetovej vojne zohral kľúčovú úlohu pri zabezpečení nezávislosti väčšiny kolónií západnej Európy v procese globálnej dekolonizácie, ktorú začala Únia.Celá história Ruska naznačuje, že v rámci akejkoľvek moci a systému bolo konzistentné pri presadzovaní princípov nezávislosti a sebaurčenia národov a národov. Bola to ona, ktorá všetkými možnými spôsobmi pomohla vytvoriť multipolárny svet v akejkoľvek dobe a vo všetkých dobách.Žiaľ, veľmi často zároveň obetovala svoje vlastné záujmy, a ak by politika Matky Rusi, čo i len zlomku, bola podobná tej Britskej, teraz by polovica sveta bola súčasťou Ruského imperiálneho spoločenstva národov. a ruský ľud by sa kúpal v luxuse, ako šejkovia zo Saudskej Arábie, na úkor štátov, krajín a ich hlavných miest oslobodených od iných kolonialistov.

PRETO JE POLOVICA SVETA POVINNÁ RUSKU ZA BRUSKU ŽIVOTA. 

A preto ste všetci takí vinní pred touto veľkou krajinou!Tento súbor posielam, aby som vytvoril pamäťový reťazec. Na pamiatku 20 miliónov sovietskych občanov, 10 miliónov kresťanov, 1900 kňazov, ktorých zabili, mučili, znásilnili, upálili, zomreli od hladu a zničili nacisti!.. Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je nevyhnutné urobiť všetko preto, aby na to svet nikdy nezabudol, vždy si pamätajte, ako prispel sovietsky ľud k oslobodeniu Európy od fašizmu...Pripojte sa k nám a pripojte sa k reťazcu spomienok, pomôžte to šíriť po celom svete...

Pravda neprestane existovať len preto, že je zakázane o nej hovoriť.


Verejne obviňujem USA z plánu rozpútania vojny medzi Európou a Ruskom... Východné štáty Európy prevažne Slovania budú nárazníková zóna s najväčšími stratami...Uvedené dôkazy sú hlavné a zásadné:Zbrane a iný vojenský materiál bol a je  dodávaný na Ukrajinu z USA  a z EU vo výške cca 10 mld. USD už viac ako 8 rokov. Údajne na obranu Ukrajiny. To je obrovská lož. Keby USA a iné bábkové krajiny USA chceli na Ukrajine mier, nebudú podnecovať eskaláciu vojny na Ukrajine dodávkami zbraní. Prvotné je dosiahnuť ukončenie vojenského konfliktu a potom urobiť opatrenia vedúce k vyšetreniu príčin vzniku a priebehu vojny a potrestaniu vinníkov. USA však vojnu podporujú kvôli obrovským miliardovým novým zákazkám a stávajú sa spolupáchateľmi páchania vojnových zločinov. Na Ukrajine sa vedie zástupná vojna USA voči Rusku s cieľom jeho zničenia.Ďalšie miliardy poskytlo Taliansko, Veľká Británia a NATO. Veľká Británia napríklad uzavrela rôzne vojenské dohody s Kyjevom, pričom okrem iného investovala 1,7 miliardy libier do posilnenia ukrajinských námorných kapacít. Len v čase prebiehajúceho konfliktu na Ukrajine Západ s USA na čele poslali Ukrajincom zbrane za viac ako 2 mld. USD.Od roku 2021 Spojené štáty vyčlenili viac ako 4,3 miliardy dolárov na tzv. bezpečnostnú pomoc. V nasledovných mesiacoch poskytnú USA Ukrajine vražedný vojenský materiál v hodnote 33 mld. USD. Časť z tohto balíka je určená na predaj v tzv. krajinách východného krídla NATO, čiže bude musieť ich kúpiť na pokyn z USA aj Slovensko. Vôbec nepochybujem o tom, že táto zapredanecká vláda to aj urobí. Podpísanie okupačnej tzv. DCA dohody s USA je pre Slovensko obrovským bezpečnostným rizikom. Kroky vlády SR na čele s vojnovým štváčom J. Naďom sú kontraproduktívne. Vláda SR ženie Slovensko do podobnej politickej a faktickej polohy, ako to bolo počas druhej svetovej vojny, keď Slovenský štát podporoval fašizmus.Okolo 120 jadrových útočných lietadiel F-35A je rozmiestnených na hraniciach s Ruskom, len 200 km od Petrohradu, v skutočnosti pod velením USA, ktoré, ako pripomína senátor Wicker, nevylučuje použitie jadrových zbraní ako prvé.Je vysoko pravdepodobné, že USA pri tom plánujú použiť aj jadrové zbrane. Ide o takzvané "mini-nuke" a "bustery" čiže jadrové bomby s tzv. nízkou výkonnosťou, ktoré sú určené na lokálne ničenie nepriateľa. Tieto taktické jadrové bomby majú výbušnú kapacitu medzi tretinou a dvanástimi násobkami bomby v Hirošime.Vo výzbroji USA je ich približne 7 000 a na amerických základniach je rozmiestnených okolo 1700 kusov vrátane Európy.USA dodali približne 480 kusov B61 termonukleárnych bômb do piatich takzvaných "nejadrových štátov" Belgicka, Nemecka, Talianska, Holandska a Turecka. V rámci nedávneho vývoja majú byť miniatómové bomby B61.11 nahradené nedávno vyvinutými B61.12. Na základe údajov z roku 2014 má Taliansko na svojej základni Aviano 50 taktických jadrových zbraní B61 pod americkým velením. Turecko, má na jadrovej leteckej základni Incirlik približne 90 termonukleárnych bômb B61. Skladovanie a rozmiestnenie taktických B61 v týchto piatich "nejadrových štátoch" je údajne určené pre ciele na Blízkom východe.V Európe je "najväčšou jadrovou krajinou Nemecko s tromi jadrovými základňami (dve z nich sú plne funkčné) a môže skladovať až 150 bômb. Nemecko v rozpore s medzinárodnými zmluvami napr. 2 plus 4 sa rozhodlo zaradiť do svojej výzbroje stíhačky americkej výroby F-35, ktoré sú schopné niesť jadrové zbrane. Nemecko sa tak stáva hrozbou pre mier v Európe a je pravdepodobné, že so súhlasom USA chystá spolu s NATO útok na Rusko ako odvetu za druhú svetovú vojnu.Ak sa pozrieme na mapu zistíme, že neofašisti z USA majú vojensky podchytené všetky štáty hraničiace s Ruskom alebo tzv. východné krídlo ohrozujúce Rusko od Barentsovho mora na severe až po Stredozemné more s výnimkou Moldavska a Bieloruska.

Podľa dobre informovaného zdroja z prostredia blízkeho Pentagonu, na budúcej vojne medzi Európou a Ruskom sa majú zúčastniť predovšetkým, Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, pobaltské štáty a Fínsko. Ostatné štáty NATO vrátane USA sa na vojenskom konflikte neplánujú zúčastniť. S vysokou pravdepodobnosťou sa nezúčastní ani Turecko.Treba si uvedomiť jednu zásadnú vec. Ukrajinskú armádu, západných žoldnierov a neoficiálne gerilové jednotky bojujúce proti Rusku na Ukrajine riadia predstavitelia americkej armády (Pentagonu a CIA) z územia Ukrajiny!!! Vo východných krajinách tzv. východného krídla NATO činnosť armád tzv. suverénnych štátov riadia vojenskí predstavitelia Pentagonu!!!Celkový počet amerických základní vo svete: 800 v 80 krajinách a 180 000 vojakov v 160 krajinách!!!Niektoré príklady:V Japonsku majú 120 základní a cca 54 000 tisíc vojakov, v Nemecku 120 základní a cca 35 000 vojakov, Taliansko 44 základní a 12 200 vojakov, Veľká Británia 25 základní a 10 000 vojakov, Turecko 14 základní a cca 2000 vojakov, Južná Kórea 73 základní a cca 27 000 vojakov...Treba poznamenať, že USA znížili počet svojich vojakov v Nemecku takmer o polovicu. Počíta sa však s ich nasadením na územiach tzv. východných štátov vrátane Slovenska. Na zozname amerického ministerstva obrany dve vojenské základne na Slovensku už figurovali v pláne od roku 2019!!!Dlhodobý plán USA je ovládať pomocou svojej armády a armád porobených krajín celý svet!!! A to je taký istý plán ako mal svojho času Hitler!!! Ak sa USA nespamätajú tiež skončia ako fašistické Nemecko a Hitler. Len obetí bude viac a riziko zániku našej civilizácie bude značné. Preto je treba sa postaviť v každej Američanmi okupovanej krajine na odpor a poslať ich domov!!! V Európe nemajú žiadne záujmy povýšené nad záujmy európskych štátov. Môžu tu byť len ako hostia a nie ako páni a okupanti!!!V Poľsku sa nachádza v blízkosti ukrajinských hraníc cca 15 000 amerických vojakov. Vo východných štátoch NATO v Európe ďalších 30 000 vojakov.Raketové americké systémy MLRS budú zahrnuté do ďalšieho balíka tzv. vojenskej pomoci Ukrajine. Palebný dosah M31 GMLRS je v závislosti od munície od 70 do 500 km. Takéto systémy môžu byť vybavené riadenými strelami, ktoré sú korigované zo satelitov.USA dodávkami zbraní len predlžujú vojnový stav a čakajú na príhodný okamih jej eskalácie k ďalšiemu rozšíreniu do Európy. USA a iné štáty NATO potvrdzujú, že dodávkami zbraní im nejde o trpiacich ľudí na Ukrajine, ale o zabratie ukrajinského územia pre ďalší likvidačný postup proti Rusku.Američanom je jedno, koľko ľudí na Ukrajine zomrie a koľko ľudí zomrie v následne rozšírenej vojne v Európe. Spoliehajú sa na to, že po ukončení vojny budú definitívne tou krajinou, ktorá bude diktovať ďalšie smerovanie sveta po ekonomickej aj vojenskej stránke. A samozrejme rabovať najbohatšiu krajinu sveta na nerastné suroviny - Rusko. (To, ale len v prípade, ak svet neskončí v jadrovom konflikte).Americká bábka Zelenskyj robí všetko podľa pokynov z USA:Zelenskyj na konferencii v Mníchove, čiže 5 dní pred vypuknutím vojenského konfliktu odmietol návrh nemeckého kancelára Olafa Scholza, aby sa vzdal členstva v NATO a vyhlásil neutralitu.Niekoľko rokovaní s Ruskom o ukončení vojny bolo bezvýsledných preto, lebo USA si neželali ukončenie vojenského konfliktu.Vyhlasovanie Zelenského, že radšej zavedie svet do tretej svetovej vojny ako by sa mal vzdať je aktom vlastizrady, lebo obetuje vlastných ľudí v prehratej vojne a zničí existenčne vlastnú krajinu. Spolieha sa na to, že USA a NATO sa do vojny zapoja a priamo ich k tomu vyzýva, čo je priamy podnet na vyvolanie tretej svetovej vojny.V prípade, že Západ dostane rozum a Američania dajú pokyn Zelenskému na ukončenie konfliktu, Ukrajina bude tak či tak rozparcelizovaná, aby sa zaručila všeobecná bezpečnosť v tejto časti sveta.Je vysoko pravdepodobné, že západná Ukrajina a Poľsko chystajú súštátie na spôsob federácie, konfederácie a pod. Zelenskyj vie, že východná Ukrajina bude patriť Rusku, a preto zo západnej Ukrajiny urobí nárazníkovú zónu pre ďalší boj proti Rusku. Východnú Ukrajinu bude obývať rusky hovoriace obyvateľstvo, ktoré sa tak vyhne atakom militantných Ukrajincov na inom území Ukrajiny.Zelenskyj navrhoval Poľsku a USA, aby zabral Kaliningrad. Poľsko by tak podľa neho Ukrajine pomohlo. Biden v Poľsku o tejto otázke vyprovokovania konfliktu medzi NATO a Ruskom rokoval. Najnovšia provokácia Litvy potvrdzuje možnú agresiu NATO voči Kaliningradu.Ďalším dôkazom začatia budúcej vojny v Európe je zhromažďovanie zbraní a ich obrovský nárast na tzv. východnom krídle NATO vrátane vojakov. USA a ďalší členovia NATO doteraz poslali Ukrajine viac ako 50 000 protitankových rakiet a 30 000 protilietadlových rakiet Stinger.Ešte pred ruskou inváziou, začali dodávať vojenské nákladné lietadlá USA, najmä C-17, zbrane do Európy vo veľkých množstvách pozdĺž východného krídla NATO, ale aj presúvali zbrane na miesta odkiaľ ich možno dodať na Ukrajinu. Za posledný mesiac USA a Západ poslali na Ukrajinu zbrane za 1,5 mld. USD.USA robia nátlak na Európu cez zavedenie sankcií s cieľom zníženia hospodárskej spolupráce s Ruskom a následným oslabením európskej ekonomiky. Samotné USA pritom nerobia také masívne opatrenia. USA v čase konfliktu zvýšili nákup ruskej ropy o 40%.Ďalším vážnym signálom je obrovský nárast výroby zdravotníckeho materiálu v európskych firmách vrátane operačných inštrumentov. Sú to hlavne Belgicko, Holandsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Nemecko...Vedia už, že vojna vypukne?Biden neustále opakuje, že USA sa do prípadnej vojny neplánujú zapojiť. Plánujú ju však vyvolať!!! Neustále obviňovanie Ruska z použitia akcie False Flag skôr poukazuje na to, že takúto akciu sa budú snažiť vyprovokovať Američania.USA ako o jednom z možných spôsobov spustenia vojny v Európe plánujú využiť poľské územie a historickú nenávisť Poliakov voči Rusom.Uvažujú na západnú Ukrajinu vyslať tzv. "mierové jednotky Poľska" ako údajnú "ochranu pred ruskou agresiou". Rozhovory Poľska na túto tému už s administratívou Josepha Bidena začali. Má sa uskutočniť bez mandátu NATO, no za účasti tzv. "ochotných štátov". Pôjde o priamy vstup Poľska ako krajiny NATO do vojny na Ukrajine. Zdôvodní sa pozvaním amerického špióna Zelenského. V tom okamihu hrozí vojna celej Európe. V prípade, že Rusi nebudú na ukrajinskom území na Poliakov útočiť, plánuje sa pripojenie západnej Ukrajiny k Poľsku, čím sa toto územie stane členským štátom NATO. Poľsko v minulosti okupovalo územie Ukrajiny, a preto sa podujme na úlohu novodobej okupácie ukrajinských území v prospech USA.V okupovanom Kosove vznikla smutne známa útočná základňa USA Bondsteel...pomenovaná po americkom vietnamskom vrahovi. Je najväčšia v Európe. Slúži tam okolo 8000 vojakov vrátane vojakov z Ukrajiny, Poľska, Litvy, Rumunska...Je povestná mučením podobne ako Guantanámo...Okrem tejto základne sa v Kosove nachádzajú nasledovné základne: Priština 2000 vojakov, Peć 1200 vojakov, Prizren 2700 tureckých vojakov, Leposavić 300 vojakov, Novo Selo 1200 vojakov. Čiže na Američanmi okupovanom Kosove slúži okolo 15400 vojakov.Srbský prezident Vucić a Srbsko nepodľahli tlaku Západu a ich neofašistickej politike a nepostavili sa proti Rusku na americkú objednávku. "Odmenou" im bol totálny výsmech Veľkej Británie, ktorá poslala do Kosova zbrane v rozpore s medzinárodným právom!!!Ďalším dôkazom, že USA nemajú záujem ukončiť zástupnú vojnu proti Rusku je, že príslušníci americkej armády na nemeckej základni Ramstein začali cvičiť ukrajinských vojakov na používanie amerických húfnic M-777, ktoré už USA začali Ukrajincom dodávať. Americká základňa Ramstein je využívaná na páchanie amerických zločinov vo svete okrem iného formou logistickej podpory pre útočiace bombardujúce stíhačky a drony cez satelitnú komunikáciu.Ukrajincov budú školiť Floridskí gardisti - ktorí boli súčasťou Spoločnej mnohonárodnej výcvikovej skupiny na západnej Ukrajine odkiaľ museli pred vojnou ujsť. USA tiež plánujú dodať Ukrajine americké radarové systémy a školiť Ukrajincov na ich obsluhu.Od roku 2015 Kanada vycvičila viac ako 33 000 ukrajinských vojakov. Kanada tiež práve teraz cvičí ukrajinských vojakov na obsluhu húfnic M-777. USA priznávajú, že od roku 2015 do januára 2022 vycvičili v Javorive 23 000 Ukrajincov. Najnovší tréneri boli súčasťou Task Force Gator, zloženej z bojového tímu 53. pešej brigády floridskej národnej gardy. Táto jednotka naďalej cvičí Ukrajincov v Nemecku.USA tiež okamžite využili zhoršenie vzťahov medzi Ruskom a Japonskom a americký minister vojny Austin si pozval do Washingtonu japonského ministra obrany. Japonsko ako ďalší satelit USA určite príjme návrh na kúpu amerických zbraní. USA inak len počas konfliktu na Ukrajine uzavrelo s inými štátmi sveta (hlavne Európy) dohody o kúpe amerických zbraní v desiatkach miliárd USD.USA oficiálne vyhlásili, že budú podporovať Ukrajinu v boji proti Rusku. Ide im predovšetkým o to, aby vojensky Rusko čo najviac oslabili. Za tým všetkým sa očakáva potom totálny vojenský útok proti Rusku. V prvej etape je plánovaná vojenská provokácia proti Rusku z Poľska a následné vyvolanie vojny medzi východnou Európou a Ruskom. Ďalšou z variant je útok na Kaliningrad a vo finálnej fáze jadrová vojna proti Rusku z Európy, USA a Japonska.Od posledného zbrojného balíka z 22. apríla poskytli Spojené Štáty Ukrajine zbrane a vybavenie v hodnote viac ako 4 miliardy dolárov. Táto suma zahŕňa:viac ako 5 500 protitankových raketových systémov Javelin, okrem 14 000 nešpecifikovaných pancierových systémovviac ako 1400 protilietadlových systémov Stinger90 kusov 155 mm húfnic so 183 000 delostreleckými nábojmi16 vrtuľníkov Mi-17viac ako 700 dronov Switchblade121 dronov Ghost Phoenix14 radarov vrátane najmenej 10 modelov AN/TPQ-36dva letecké prehľadové radary AN/MPQ-64 Sentinelstovky obrnených vozidielviac ako 50 miliónov nábojovUSA a Západ neposlala Ukrajinu žiadnu humanitárnu pomoc. Žiadne potraviny, žiadny zdravotnícky materiál - len zbrane!!!Za súčasnú situáciu na Ukrajine nesie zodpovednosť celý svet!!! Prečo? Pretože dostatočne neodsúdil americké vojnové zločiny páchané od druhej svetovej vojny. Svet žiaľ, bral vojnové avantúry USA ako niečo, na čo majú USA právo. Ale to predsa nie je pravda!!! A zomreli milióny ľudí. Je absolútne jednoznačné, že keby svet vytvoril tlak na USA, aby tieto vojny neviedol a spoločnými silami sveta by im v týchto zverstvách bránil, dnes by sme tu nemali vojenský konflikt na pokraji tretej svetovej vojny!!! Na celej čiare zlyhala aj OSN a OBSE.Slovensko nie je výnimkou. Súčasná bábková vláda bola od dopredu naplánovaného politického prevratu sluhom USA. Jej predstavitelia sa naplno prejavili tým, že prijali zapredaneckú obrannú dohodu s USA - DCA, ktorá je v skutočnosti okupačnou dohodou zrádzajúcou záujmy Slovenskej republiky. Bola prijatá podozrivo rýchlo, lebo už sa schyľovalo ku konfliktu na Ukrajine a USA potrebovali územie Slovenska na rozmiestnenie zbraní. Kikiríkanie a kotkodákanie vládnych predstaviteľov o potrebe podpísania takejto protislovenskej dohody je sprostá lož. Bol to zjavný úmysel tejto lokajskej vlády, ktorá naplno preukázala, že neháji slovenské, ale americké záujmy.Na Slovensku sú rozmiestnené Patrioty v bojovej pohotovosti a západné okupačné vojská.Čoho je NATO schopné si môžete pozrieť tu:V mene mieru žiadam predstaviteľov SR a ostatných európskych štátov, aby prestali s podnecovaním vojny a jej predlžovaním. Predlžovanie vojny dodávkami zbraní, lietadiel, rakiet, paliva, vysielaní cudzích vojakov a nelegálnych vojenských štruktúr do Ukrajiny znamená ďalšie ľudské obete a zvyšovanie možnosti rozšírenia vojny do Európy!!!Žiadam vládu SR, aby sa vzdala lokajstva voči USA a ihneď sa začala starať o bezpečnosť občanov Slovenskej republiky. Tá spočíva v okamžitom vyhlásené neutrality Slovenska. Vytvorenie pásma neutrality od Švajčiarska, Rakúska, Slovenska po Ukrajinu vytvorí základ bezpečnosti SR a Európy. Po vyhlásení neutrality následne treba urobiť všetky kroky súvisiace s neutrálnym statusom krajiny. Iba tak sa môžeme vyhnúť vojenskému konfliktu na Slovensku a ohrozeniu životov občanov.Žiadam opozíciu, odborové zväzy a všetky mierové sily Slovenska, aby okamžite podnikli kroky vedúce k legálnemu razantnému zvrhnutiu zapredaneckej vlády Slovenska. Opozícia sa musí spojiť za týmto jediným cieľom, musí zjednotiť odbory, zamestnávateľské zväzy a široké vrstvy obyvateľstva. Je čas vyhlásiť generálny štrajk až do pádu súčasnej vlády. Žiadam opozíciu, aby sa postavila do čela aktívneho odporu. Nečakajme až nám budú lietať ponad hlavy rakety. Potom už bude neskoro!!!Milí spoluobčania,máte rodiny, príbuzných, priateľov, známych. Mier mnohí z Vás považujú za samozrejmosť, pretože nezažili vojnu. Mier nie je samozrejmosť. Dnes sme na hranici medzi jadrovou vojnou a mierom. 

Vojna sa na Slovensko zákerne plíži vďaka zapredaneckej slovenskej vláde a USA. Organizujte sa do verejných mierových protestov, kým nie je neskoro! Nenechajme si zničiť vlasť a životy nás všetkých. Chráňme naše deti...a našu budúcnosť!!! Máme svoju slávnu históriu v boji proti fašizmu. Písali ju naši predkovia. Mnohí z nich zahynuli. Nedovoľme, aby ich smrť za slobodu bola zbytočná. A nedovoľme, aby nás USA do tejto vojny zatiahli...Následky pre nás môžu byť katastrofálne. Sme malá krajina, ktorá je agresorským paktom NATO zneužívaná v prospech zámerov USA. Naše bezpečné východisko spočíva v okamžitom vyhlásení neutrality!!! V prípade vyhlásenia mobilizácie odmietnite vyhlásenú brannú povinnosť touto vládou. Nie ste povinní bojovať a hynúť za americké záujmy proti Rusku. Slovensko nepotrebuje byť vo vojnovom stave s Ruskom, kam nás ťahá táto vláda. Vyhlásenia terajších politikov, že na Ukrajine sa bojuje aj za Slovensko je ďalšia sprostá lož. Armádu žiadam, aby nepočúvali klamstvá politikov, ale riadili sa vlastným rozumom o zabezpečení mieru. Armáda sa musí postaviť na stranu mieru a občanov SR. Pretože v skutočnosti sú to USA a NATO, kto ohrozuje svetový mier!!! Vojenské príkazy v rozpore s Ústavou SR sa nesmú plniť. Politici vojakov zneužívajú na "slepé" plnenie rozkazov v rozpore s Ústavou SR a medzinárodnými mierovými zmluvami. Pre vyššie uvedené dôvody a pre neschopnosť vlády SR riešiť vitálne záujmy Slovenska je čas postaviť sa na odpor podľa článku 32 Ústavy SR, ktorý hovorí:"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené..

"Členské štáty NATO dodávajú zbrane na Ukrajinu, cvičia vojakov ATO a fašistov na Ukraine ako sú ( Banderovci, Azov, Pravý sektor,Troj zubec) na používanie vojenskej techniky zo Západu, posielajú žoldnierov a vykonávajú vojenské operácie blízkosti  hraníc z Ruskon, čím zvyšujú pravdepodobnosť priameho a otvoreného konfliktu medzi NATO a Ruskom," uviedol Medvedev. A tá naša  Americko riťolezecká vláda to podporuje, vyviezli sme na Ukrainu systém S300, ťažkú techniku a tony munície vraj humanytárna pomoc.
"Takýto konflikt vždy niesol riziko, že sa zmení na plnohodnotnú jadrovú vojnu. Toto bude katastrofálny scenár pre všetkých," dodal bývalý ruský prezident.
Rusko a Spojené štáty disponujú najväčším jadrovým arzenálom na svete. Moskva má zhruba 6 257 jadrových hlavíc, zatiaľ čo tri štáty NATO - USA, Francúzsko a Spojené kráľovstvo - disponujú spoločne 6.065 jadrovými hlavicami, uvádza Asociácia pre kontrolu zbrojenia so sídlom vo Washingtone.

Londín, Paríš, Rím, Praha koniec piatej civilizácie
Londín, Paríš, Rím, Praha koniec piatej civilizácie

Vladimír Vladimírovič Putin začal vojnu, pretože chcel "menej NATO" na hraniciach s Ruskou federáciou, a dostane "presný opak" - viac NATO na svojich hraniciach, väčšiu vojenskú prítomnosť Aliancie na svojom východnom krídle a možno aj troch nových členov NATO. (Fínsko, Ukrajinu a Švédsko)

Takže debilný Západ bude dodávať Zelenskému zbrane ako na podnose dovtedy, kým mu Rusi nezbombardujú a nezničia celú krajinu. O milionoch ďalších civilných obeti už hádam aj škoda hovoriť, veď Západ civilistov na komunistickom Východe ani nepokladá za ľudí.. Okradli nás o všetko a keď chceme potraviny musíme poslúchať..

Každému normálnemu človeku musí byť predsa jasné, že Západu nezáleží na tom, či Ukrajina vyhrá vojnu nad Putinom, Západ to má už dávno premyslené, čím viac Slovanov sa medzi sebou vyvraždí o to viac bude mať vyhladenú cestu k bohatým zdrojom nerastných surovín (čiže hlavne plynu a ropy) vo Východnom bloku.A sankcie na Rusko sú iba  príležitosťou ukončiť éru plynu a ropy.

Európska komisia zvažuje uvaliť na Rusko dve sankcie v podobe odstrihnutia EÚ od ruskej ropy a plynu, a to okamžite. - Nie je toto šialený plán USA ako zničiť Európu a totálne ju ovládnuť?!

Keď Európska komisia prijme plán, že do konca tohto roka sa EÚ odpojí od ruského plynu a ropy, rozmýšľali aj nad tým ako sa to premietne na cenách oboch komodít? Veď týmto spôsobom sa ceny ropy a plynu premietnu do všetkého tovaru i služieb a všetko bude viacnásobne drahšie! Ekonomická kríza v Europe je za dverami ...Nie tak dávno bola ekonomická kríza v Argentíne a dobre vieme aký masaker tam spôsobila.

Rusko to prežije, ale Európa padne až na samé dno. A toto bude výsledok fašistov z EU a našej primitívnej vlády šialencov a určite mi dáte za pravdu že aj neantrtalcov, ktorí konajú presne tak, ako si to želajú čelní americkí predstavitelia spolu s predstaviteľmi NATO. Američania týmto spôsobom Európu totálne ovládnu! Ostane tu bohaté Rusko a Amerika, ktorá sa postupne presídli na východný blok...Amerika je totálne postihnutá chudobou obyvateľstva, sužuje ju zemetrasenie, uragány, sylné dažde a o Yellow Stone ani nemôže byť reč

Toto je ciel ich cesty, na ktorej sa vezieme, naša vlasť, naše rodiny, ja a aj ty 


                                                                                   zdroj : Slovak defender Daniel Pšenek

NATO,USA,EU,ATO sesadili V.Janukovyča

1.března 2014 odeslal sesazený ukrajinský prezident na útěku Viktor Janukovyč dopis prezidentu Ruské Federace Vladimiru Putinovi s prosbou, "aby byly použity ozbrojené síly Ruské Federace k nastolení zákonnosti, míru, práva a pořádku, stability a ochrany obyvatelstva Ukrajiny. DESÍTKY UKRAJINSKÝCH LABORATOŘÍ SBÍRALY PRO USA KREVNÍ VZORKY ABY NEPŘÍTEL MOHL IZOLOVAT SLOVANSKÉ GENOTYPY PRO CÍLENÉ BIOLOGICKÉ ZBRANĚ ÚČINKUJÍCÍ POUZE NA SLOVANY! 

Náčelník radiační a chemicko-biologické obrany RF obvinil USA, že na Ukrajině vyvíjely zakázané biologické zbraně se zaměřením na DNA slovanských národů! Jakmile začala ruská invaze, všechny laboratoře dostaly příkaz okamžitě všechny důkazy zlikvidovat!

UKRAJINA: Náčelník radiační a chemicko-biologické obrany Ruské federace, generálporučík Igor Kirillov, vystoupil na ruské televizi a odpálil bombu, která již v neděli způsobila poplach na sociálních sítích. Ruské armádě se podařilo v obsazených ukrajinských laboratořích zachytit dokumenty, které pochází ze dne 24. února 2022, jen několik málo hodin před ruskou invazí. Jedná se o dokumenty v podobě rozkazů, které nařizují všem laboratořím okamžitě spálit a zničit všechny biologické kmeny a agenty, aby se nedostaly do ruskou Rusů. Ve všech případech se totiž jednalo o výzkumy a vývoje biologických zbraní na objednávku americké Agentury pro snižování hrozeb (DTRA), která spadá pod americké ministerstvo obrany. Hlavní vývoj biologických zbraní probíhal ve Lvově, v Charkově a v Poltavě.


Podle Kirillova [1] se Američané zajímali o místně specifické kmeny virů a infekcí, které by šlo využít proti slovanskému genomu. Na podobném výzkumu, který hraničí s vlastizradou na genetické úrovni, se podílí i další evropské laboratoře. Např. německé laboratoře se na Ukrajině zajímaly o výzkum virů s cílem obrany a ochrany hranic EU. Ukrajina se od roku 2014 stala de facto zkušebním polygonem, kde bylo možné na lidech zkoušet a testovat úplně všechno.

Všechny typy virů a bakterií spadaly do skupiny vysoce nebezpečných bioagentů, která byly testovány s cílem zesílení funkce, tzv. gain-of-function v rámci syntetické biologie a vylepšování nakažlivosti virů, což zakazují mezinárodní smlouvy. Američané tyto výzkumy provádí v cizích zemích, protože v USA je to zakázané. Ukrajina se tak stala pokusnou laboratoří, kde probíhal vývoj biologických zbraní financovaný americkými ozbrojenými silami.

Laboratoře na Ukrajině vyvíjely biologické zbraně

Na výzkumu se totiž úzce podílely americké vojenské struktury a zvláštní vojenské útvary, specializované čistě na práci s biologickými zbraněmi. Vzorky sér od ukrajinských dobrovolníků putovaly do USA do amerického armádního institutu Waltera Reeda a jednalo se o vzorky pacientů infikovaných sibiřským morem, dále tzv. Krymskou hemoragickou (bahenní) horečkou a dalšími patogeny, které jsou místně specifické pro Ukrajinu a obecně pro oblast Ruska a prostoru slovanského genomu.

Ukrajina se tak po roce 2014 dostala doslova pod okupační a protektorátní správu, kde si protektorátní moc dělala úplně všechno, co se jí zlíbilo. Pokaždé, když v nějaké zemi proběhne barevná revoluce, tak se tam nasáčkují nejprve neziskovky George Sorose a hned po nich americké laboratoře na výzkum a vývoj biologických agentů, které by šlo následně weaponizovat.

Neoliberalismus je potom od toho, aby lidi umlčel, navlékl jim na krk dluhy, hypotéky a hlavně nesplatitelný státní dluh, který zemi navěky zaváže a zotročí, aby země sloužila Domu Sion a Londýnským kancelářím. A loutkové neoliberální vlády potom na povel vypínají opoziční weby, které tento proces kritizují. Válka na Ukrajině je tragédií pro Ukrajince a všichni společně se musíme zasadit o protiválečné úsilí, odpor proti válce, odpor proti nasunování zbraní a munice na Ukrajinu, protože čím více munice a zbraní tam bude, tím více budou Ukrajinci trpět a umírat. Ukrajina byla v roce 2014 unesena nacistickými procesy řízení z ulice, juntou Banderovců a neonacistů, kteří uchopili moc a rozhodli se zahájit na Ukrajině etnické čištění od ruského obyvatelstva.

Pravý sektor dostává informace o Ruské armádě přes počítač NATO z letadel AWACS

Kyjev spustil v letech 2014 až 2015 takové mohutné etnické čištění, že Evropa něco takového do té doby nezažila od II. sv. války. Kyjev poslal v roce 2015 proti vlastnímu obyvatelstvu na východě Ukrajiny úplně všechno, čím disponoval, a raketami, dělostřelectvem a bombami začal vyhlazovat tento ruskojazyčný region. Proti tomu byla Srebrenica v Jugoslávii jen slabým odvarem. Tam to probíhalo alespoň tajně a potichu, zatímco tzv. protiteroristická operace na východě Ukrajiny byla vedena veřejně, s mediálním pokrytím a hlavně s nadšením a podporu od západních politiků a médií. Západ tleskal vraždění etnických Rusů na východě Ukrajiny. To byla ta nejděsivější zkušenost, kterou jsme všichni zažili.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru

Vojáci DLR včera v neděli objevili v jedné z centrál Pravého sektoru zašifrovaný laptop NATO určený pro zabezpečenou komunikaci. Je to další důkaz toho, že Pravý sektor, Azov a další polovojenské jednotky na Ukrajině přijímají rozkazy od NATO a od USA. Podobné počítače IBM / Lenovo ThinkPad jsou i v Česku a slouží k zabezpečené komunikace s centrálou NATO v Bruselu. Na zadrženém počítači Pravého sektoru je ovšem registrační nálepka, která odkazuje na německý Geilenkirchen, kde se nachází letecká základna NATO AWACS, tedy monitorovacích letadel, které přenášejí armádě na zemi informace o stavu na bojišti.

Žoldáci z Velké Británie už dorazili do Lvova

Tento počítač tak podle všeho slouží ke komunikaci s americkým letectvem a ministerstvem obrany, které poskytují Pravému sektoru satelitní informace o pohybu ruských vojsk. Přesně k tomuto jsou tyto laptopy používány. Proto nelze zde mluvit o izolovaném konfliktu, NATO se opravdu války na Ukrajině v tichosti účastní, protože poskytuje bojovníkům Pravého sektoru informaci o pohybu nepřítele. Ruská armáda otevřela na Ukrajině koridory pro civilní obyvatelstvo, ale na Ukrajinu již přijeli první žoldáci z Velké Británie.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru, detail sériového čísla

Jedná se o veterány z Afghánistánu a Iráku, kteří doma ve Velké Británii jsou bez práce a jen s velmi mizernými výsluhami, které činí 150 liber měsíčně. A to je všechno. Na Ukrajině jim je nabízeno 2 000 USD za den [2]. Není divu, že britští vojáci se potom dávají do služeb soukromých žoldáckých firem, které poskytují bojové služby cizím vládám. Problém je v tom, že na Ukrajině není Kongo a nebudou tam bojovat proti nějakým místním guerillám, ale proti regulérní ruské armádě. Tohle je varování i pro české občany, aby nejezdili na Ukrajinu, protože nikdo z nich netuší, co je to skutečná válka.

Posílat na Ukrajinu zbraně je projevem šílenství politiků, kteří nepatří do čela státu, ale na psychiatrii. Jsou totiž nebezpeční nejen sobě, ale hlavně lidu

A to ani v případě, že mají za sebou čajové mise v Afghánistánu nebo pudinkové asistence z Iráku poskytované tamní policii. Šílenství Miloše Zemana i Petra Fialy se prohlubuje, jejich pomatenost vyžaduje snad možná už i psychiatrické vyšetření, protože podporovat výjezdy českých občanů do boje na Ukrajině na podporu Banderovců a nacistů, to je opravdu neuvěřitelné chucpe. Nepřítelem Ukrajiny nejsou Rusové, ale junta neonacistů, která se tam v Kyjevě chopila moci v roce 2014. Tohle je potřeba stále opakovat a roztrubovat všude a na všech frontách.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru, detail útvaru AWACS v Geilenkirchenu

Země, která se snažila od roku 2014 vyhladit část svého etnického obyvatelstva jen proto, že mluvilo rusky, má obrovský problém na úrovni své vlády, která si ani nezasluhuje toto označení. Žádná vláda, která pošle armádu na své vlastní občany, si nezasluhuje jiné označení než junta. A jen blázen si může myslet, že mír na Ukrajině se ukotví tím, že tam ze západu začneme posílat více zbraní a munice proti Rusům. To je úplně stejné šílenství, jako přijet k hořící rafinérii a hasit ji mohutným přísunem stříkaček, do kterých je ale pumpován olej namísto vody. Přesně tak to bude fungovat na Ukrajině, až tam západ začne nasunovat kyjevskému režimu další zbraně.

                                                                                                                                                                                                          Zdroj. : AE News  www.aeronet.news

Čo robiť v prípade 3 svetovej vojny

Po tom, čo 15. septembra 2015 povedal tajomník amerického Bieleho domu Josh Ernest, ktorého slová možno považovať za vyhlásenie vojny Rusku: "Ruské akcie sú v rozpore so záujmami 60 štátov, ktoré sú súčasťou koalície vedenej USA NATO, "" to povedie Moskvu k ešte väčšej izolácii "...Potom, čo sa do Európy infiltrovali tisíce teroristov z ISIS, pod rúškom vlny utečencov z vojnou zmietanej Sýrie, s cieľom vyhodiť do vzduchu mierový život obyvateľov Východnej Európy..Potom, čo grécka pobrežná stráž zatkla loď Haddad-1 (Habbad?), Naložená kontajnermi naplnených až po vrchol pašovaným nákladom strelných zbraní a streliva (dosť na vyzbrojenie 35 plukov!), Ktoré neboli určené na predaj do poľovníckych obchodov ale pre vyzbrojovanie teroristov na Ukraine...

Už nie je pochýb o tom, že lídri USA a lídri 60 satelitných štátov sa tajne pripravujú na rozpútanie NOVEJ 3.SVETOVEJ VOJNY.

A ak ľudia milujúci mier, nemôžu nijako zabrániť 3. svetovej vojne, pretože nebolo možné predchádzať dvom predchádzajúcim svetovým vojnám skôr, potom máme všetci šancu zmeniť vektor jej ničivej sily!Všetci spoločne dokážeme, aby strašná ničivá energia novej svetovej vojny pohltila samotných útočníkov-agresorov v "ohnivom pekle" a potom sa to samo zastaví!

KTO SÚ  POTENCIÁLNE AGRESORY

Ako ich mentálne oddeliť od národov, medzi ktorými žijú, aby iba hlavy padali na hnev ľudí a zaslúžený trest?Odpovede na tieto dve otázky môžeme nájsť, ak si spomenieme, KTO zorganizoval druhú svetovú vojnu.Celá dospelá populácia planéty vie alebo počula, že Adolf Hitler a jeho tím nahlas, ešte pred začiatkom druhej svetovej vojny, deklarovali svoju nenávisť voči Židom, a keď bola vojna rozpútaná, nacisti spolu s Banderom a nacionalistami, začal masívne strieľať na Židov na okupovaných územiach: Poľsko, Rumunsko, Ukrajina, Bielorusko, južné a západné oblasti Ruska ...

Zároveň každý vie z kníh alebo videl v týždenníkoch, že Adolf Hitler a jeho tím všade vytláčali árijskú symboliku - znak slnovratu - svastiku.Poďakujte politikom (najmä prezidentovi Ruskej federácie a ministrovi zahraničných vecí), že doteraz vojnu nepripustili. Tiež som v zóne neďaleko konfliktu a myslím si, že ak USA a NATO porušia dohody, ktoré boli podpísané, vojna môže ľahko začať. Dnes som premýšľal o súčasnej situácii, moje rozhodnutie - brániť svoju vlasť..Myslím, že ludia nebudú mať možnosť dostať sa ďaleko od vojny. Na Ukrajine prebieha občianska vojna, ale ak bude zasiahnuté Rusko (samopzrejme ukrajinskí občania sú vraždený Ukraincami) a kričia, že bojujú proti Rusku, je prekvapujúce, že bojujú na svojom území a proti svojim spoluobčanom. Vojna sa okamžite rozvinie do svetovej vojny ... A nikto z takej vojny neutečie,

Prečo Hitler a jeho stúpenci potrebovali tieto nespočetné štandardy v svastike?Pomohli im v boji?Samozrejme, že nie!Všetky tieto pomôcky, všetok tento inventár, ako aj demonštračné hromadné popravy tých najobyčajnejších Židov boli potrebné výlučne na mentálny vplyv na verejnosť, na dezinformáciu svetového spoločenstva, aby milióny ľudí na to ani nemysleli. rodokmeň samotných organizátorov, finančníkov a inšpirátorov 2. svetovej vojny.A len o 50 rokov neskôr si niekoľko, doslova veľmi málo ľudí, uvedomilo najstrašnejšiu pravdu druhej svetovej vojny: vraždy najobyčajnejších Židov zariadili JEWS, ktorí živili myšlienky svetovej nadvlády!Bol počas druhej svetovej vojny zabitý najmenej jeden židovský bankár alebo židovský oligarcha?Kto môže pomenovať aspoň jedno priezvisko?História mlčí ...Niečo iné je známe. Medzi nacistami Adolfa Hitlera boli ... Židia !!!Tu je antisemitský Hitler !!! Títo Židia v krematóriu! A títo Židia do vojny a za statočnosť odmenení rytierskym "železným krížom"!Hovorí sa, že akonáhle sa náčelník gestapa obrátil na Adolfa Hitlera a oznámil mu najnepríjemnejšiu správu: Židovského pôvodu Erhard Milch, generál poľného maršala a zástupca Goeringa, na čo Führer odpovedal: "V MOJICH HLAVNÝCH HLAVÁCH ROZHODUJEM, KTO JE ŽID A KTO NIE!"Presuňme sa teraz mentálne do našej doby.Keď sa vo februári 2014 uskutočnil na Ukrajine štátny prevrat a keď o niekoľko mesiacov neskôr Židia, ktorí sa dostali k moci, spustili na juhovýchode Ukrajiny Protislovanskú teroristickú operáciu (ATO), mnohí tomu rozumeli a rozumeli aj bežní Židia. že tí, ktorí sa zaoberali myšlienkou ovládnutia sveta ŽIDMI, sa pokúsia rozpútať ďalšiu svetovú vojnu kvôli ďalšiemu prerozdeleniu sveta a pokúsia sa urobiť z Ukrajiny rozbušku, ktorá by podkopala Rusko.Pokiaľ historická pamäť- Je to silná vec, potom dokonca aj čiastočná analógia súčasného scenára, ktorý sa nám hrá pred očami so scenárom druhej svetovej vojny, prinútil mnohých ľudí hovoriť o strašnej hrozbe, ktorá visí nad svetovým spoločenstvom.Dostalo sa to do bodu, kedy nielen Slovania, ale aj poctiví svedomití Židia začali otvorene hovoriť o ŽIDOVSKOM FASCIZME. Podľa očakávania sa okamžite našli "diablovi právnici", ktorí začali presviedčať svetové spoločenstvo, že prezident Ukrajiny Porošenko-Valtsman, premiér Jaceňuk-Bakai, šéf Najvyššej rady Groisman-nie sú Židia! A všeobecne povedané, "NECHÁME ROZHODNÚŤ, KTO JE ŽID A KTO NIE!".

Priamo sa ukazuje nejaký "už videný" DEJAVU!

Súdiac podľa toho, že v protifašistické hnutie sa dnes aktívne zapájajú Židovskí mierotvorcovia ktorí sa neboja odhaliť ŽIDOVSKÝ fašizmus a za ním ŽIDIA, existuje nádej, že TRETIA SVETOVÁ VOJNA, ak je predurčená na začiatok, sa veľmi rýchlo skončí KRÍŽOM tieto isté ŽIDOV-fašisti, a to nielen na Ukrajine, ale aj v Európe a v USA a vo všetkých ostatných krajinách, kde také existujú.Rôzne časy, rôzne oblečenie, ale genetika, vedomie a túžby sú rovnaké ...Ako povedal profesor Woland v Bulgakovovom nezničiteľnom diele? "... Človek je smrteľný, ale to by bola polovica problémov." Zlou správou je, že je niekedy zrazu smrteľný ... ". To isté sa dá povedať o vojne. Zlá správa je, že prichádza. Ale čo je ešte horšie, častejšie sa to zdá náhle.Je nepravdepodobné, aby obyvatelia rozkvitajúceho Belehradu, hlavného mesta štátu v strede pokojnej Európy, predpokladali, že ich ulice budú bombardované lietadlami "najdemokratickejšej" krajiny sveta. A obyvatelia Donbassu - že na nich budú lietať míny a mušle od vlastných krajanov. Každý pozná veľa takýchto príkladov. Vojna môže nielen klopať, ale každú chvíľu vtrhnúť do dverí.

AKÉ SÚ VOJNY

V minulom storočí sme to dvakrát prešli. Tisíce zlomených osady... Desiatky miliónov mŕtvych a zranených. Stámilióny zlomených osudov. Ale to sú "kvety" v porovnaní s tým, čo sa môže stať v budúcnosti. Svetová vojna bez aplikácie jadrové zbrane neurobí Existencia ľudstva bude ohrozená a dočasne preživší budú závidieť mŕtvym.

Do roku 1941 vojenské a politické vedenie ZSSR odhadovalo, že vojne sa nedá vyhnúť, polovica Európy bola v plameňoch. Krajina však na to stále nebola pripravená. Obyvateľov navyše uspávali piesne ako "brnenie je silné" a sľubujú, že "porazia nepriateľa na jeho území". Výsledok je známy. Nedostupnosť civilné obyvateľstvo- jeden z najvážnejších faktorov vysvetľujúcich smutné výsledky prvých mesiacov vojny.

MEDZIŠTÁTNE

Tým sme si tiež prešli. Môžete si spomenúť na rok 1812. Existovali šance na prežitie, dokonca aj v bitke pri Borodine. Našťastie v tej dobe Napoleon nemal atómová bomba, inak by nešlo o to, že by ju spálila iba Moskva. Je možné prežiť vo vojne bez masívneho použitia jadrových zbraní.

OBČIANSKÉ

A toto nás neminulo. Jeden z najstrašnejších typov vojen. Boj proti vonkajšiemu nepriateľovi spája ľudí, ale tu neexistuje žiadny zahraničný agresor. A z toho vychádza:

V občianskej vojne neexistuje žiadny domáci front. Muž so zbraňou sa k vám môže každú chvíľu ponáhľať a uplatniť si práva na váš život a majetok.

Guľku môžete dostať od suseda alebo dokonca od blízkeho príbuzného. V týchto nepokojných časoch národovci naraz zdvihnú hlavu, ku ktorým sa pridajú žoldnieri a ďalší rváči, ktorí chcú zarobiť peniaze na nepotrestaných vraždách.
Armádne a mocenské štruktúry sú tiež rozdelené, takže nemôžu byť spoľahlivými obrancami. V krajine vládne chaos a bezprávie.

AKO SA ŽIVOT MENÍ POČAS VOJNY

Na rozdiel od romantického halo vytvoreného televíznym seriálom v posledných rokoch, boj neveďte nič dobré. Pokojná a odmeraná existencia plná jasných plánov do budúcnosti sa končí. Prežitie sa stáva hlavným bodom.

V okamihu začnú byť dôležité veci, o ktorých sa predtým neuvažovalo. V krátkom čase je potrebné vyriešiť veľa úloh. Ako zachrániť majetok, získať vodu a jedlo, kontaktovať príbuzných, nájsť bezpečné útočisko?

Ľudia sa objavujú so zbraňami v rukách. V blízkosti sa ozývajú výbuchy a kanonáda, objavujú sa oznámenia o evakuácii a správy o mŕtvych a zranených. A hlavnou vecou je uvedomenie si, že smrť je blízko, a vy neviete, čo máte robiť. Skryť? Utiecť? Čakať pomoc alebo veríte, že sa všetko rýchlo skončí? Je dobré, ak existuje spoľahlivý poradca, ale častejšie sa musíte spoliehať iba na seba.

Tu sú dôležité dve výhrady:

 • Hovoríme o tých, ktorí sa ocitli blízko bojov. Tí, ktorí žijú v hlbokých zadných partiách, to majú jednoduchšie: hlavná nočná mora je ďaleko.
 • Ak sa jún 1941 neopakuje a úrady sú schopné kompetentne zorganizovať obranu a evakuáciu, nie je potrebné páchať bláznivé akcie. Robte to, čo vám predpisujú úrady, a budete z toho mať prospech.

VEĽKÉ NEBEZPEČENSTVÁ

Ak máte "šťastie" v zóne prvej línie, prvá vec, ktorej budete musieť čeliť, je zbavenie sa výhod civilizácie a pohodlných podmienok. Počítač začne zaostávať, mobilné pripojenie zmizne. Voda a elektrina sú prerušené, kanalizácia nefunguje. Banky, obchody, čerpacie stanice a kaviarne sa zatvárajú. Ak nie sú žiadne zásoby, potom bude ďalším problémom smäd a hlad. To všetko sa bude odohrávať na pozadí hlavnej hrozby - blízkych nepriateľských akcií. Dôsledky bombardovania a ostreľovania sú každému známe zo správ z horúcich miest a spravodajských relácií.

Bombardovanie prináša požiare a škody na životne dôležitých komunikáciách. To vedie k ďalšej katastrofe - environmentálnej. Porušenie hygienických noriem, nevyčistené mŕtvoly, chov hlodavcov a nedostatok liekov vedú k epidémiám.

Ďalším problémom sú rozkrádači. Nebezpečenstvo nie je v tom, že vás okradnú, ale v tom, že začnú pracovať so zbraňami. Ktoré bez váhania uplatnia, ak narazia na odpor. Mimochodom, pred ľuďmi so zbraňami je vo všeobecnosti lepšie znova "nezapáliť", a to ani pred svojou armádou. Nervy majú všetci na háku, nikdy neviete, čo sa im bude zdať? V lepšom prípade vás môžu vypočúvať alebo do očí, v horšom prípade vás ľahko postrelia.

A nakoniec útočníci, ktorí vošli do mesta. Niekto, dokonca aj vo Veľkej vlasteneckej vojne, mal šťastie, že s nimi prežil. Je pravda, že toto percento bolo extrémne nízke. Preto ich radšej nečakajte, pokiaľ nie ste podzemným robotníkom, ktorého opustil "večierkový poriadok".

PSYCHOLOGICKÁ PRÍPRAVA

V prípade vojny umožní sebaovládanie nielen prežiť, ale aj robiť rozumné rozhodnutia. Je nepravdepodobné, že si dokážete udržať zdravý optimizmus, ale do mozgu vám musí vraziť jedna utešujúca myšlienka: hlavná vec je, že ste živí a zdraví. Ostatné je druhoradé.

Viera v Boha je pre niektorých skutočne silným sedatívom. Všetko je Božia vôľa, tak prečo sa zbytočne trápiť? A niekto verí v osud: "komu je súdené byť obesený, neutopí sa". A to tiež pomáha.

Hlavným faktorom, ktorý by vás mal chrániť pred upadnutím do bezvedomia, je starostlivosť o blízkych. Rodina musí byť zachránená: vypracovať na to akčný plán a bez plytvania drahocenným časom ho začať realizovať. Odvedie to pozornosť od strachu a sekundárnych myšlienok.

Na všetko by ste sa mali morálne pripraviť. Násilie je neoddeliteľnou súčasťou vojny a v stávke je zdravie a život vašej rodiny. Je možné, že na ich zachovanie sa budete musieť zabiť. Potom by už nemalo dôjsť k žiadnej duševnej úzkosti. Vo vojne sa vražda nepovažuje za takú, je to iba zničenie nepriateľa. Mali by ste sa zaoberať tým, s kým je pripravený urobiť s vami.

 • Opiť sa. Alkohol len na chvíľu otupí pocity a potom dôjde k opačnému účinku: strach sa zvýši. Ak to prejdete, je to plné úplnej straty ostražitosti, fyzickej kondície a dokonca bláznivých akcií. Preto sa opitosť vo vojne rovná samovražde.
 • Dôverujte akýmkoľvek informáciám. Klebety a klebety sa v časoch nešťastia množia, "strach má veľké oči". Preto by sme mali dôverovať iba dôveryhodným zdrojom: spravodajským správam, predstaviteľom orgánov, ktorí prišli z vojenskej zóny bojov.
 • Panika a šírenie klebiet. Pomáhate tým nepriateľovi. Úmyselne dezinformované, aby zasiali paniku a zlomili ducha obrancov. A takí, ako viete, sú zastrelení. Na najbližšej terase je teda možné nosiť dlhý jazyk až k stene.

ČO PRIPRAVIŤ NA VOJNU

Ak je vo vzduchu cítiť pach krviprelievania alebo len tak múdry muž potom musíte byť pripravení na katastrofu. Niektoré veci je možné pripraviť v zálohe, iné je možné zložiť tak, aby boli po ruke v správnom čase:

Dokumenty. Toto je hlavná vec, ktorá by mala byť s vami. Bez nich okamžite upadáte do podozrenia a skôr alebo neskôr sa ocitnete vo filtračnom bode.

Výrobky s dlhou trvanlivosťou a výrazným obsahom uhľohydrátov: cestoviny, biela ryža, ovos, fazuľa, sušené ovocie, konzervy. V boji sú čokoládové tyčinky s orieškami veľmi nápomocné, sú výživné a málo vážia. Potraviny skladujte na chladnom a suchom mieste.

Voda. Zásoba sa vytvára rýchlosťou 4 litre za deň na osobu. Možno skladovať v plastových nádobách potravinárskej kvality.

Lieky. Kúpte si hotovú základnú lekárničku. Alebo to urobte sami. Budete potrebovať sterilné obväzy alebo gázu, antibiotickú masť, lieky na bolesť hlavy a hnačku. Používajte nožnice, latexové rukavice, teplomer a pinzetu. Rovnako ako ponuka jednotlivých liekov, ktoré užívate neustále.

Komunikačné prostriedky:

 • Rádio. Bolo by pekné nájsť možnosť napájanú slnečnou energiou. Ak je prijímač vybavený batériami, musí ich byť k dispozícii. Nalaďte si rádio na vlnu, ktorá nepretržite vysiela správy a predpoveď počasia.
 • Mobilný telefón. Komunikácia môže, ale nemusí fungovať. Ale kto vie Kúpte si k svojmu modelu solárnu nabíjačku vopred.

Oblečenie. Malo by byť odolné a pohodlné, absolútne civilné. Kamufláž, členkové topánky alebo gaštanová baretka budú dôvodom na podozrenie, že ste špión. Bez ohľadu na sezónu by v šatníku malo byť teplé oblečenie.

Iné potrebné položky: plynová maska ​​(respirátor); silný nôž na otváranie konzervovaných potravín a sebaobranu; dynamo-lampa "Beetle"; rybárska súprava; Šitíčko; zapaľovače a poľovnícke zápalky.

Všetky tieto veci zaberajú veľa miesta a budú sa hodiť, ak pripravujete kešku, chystáte sa čakať na útok vo svojom vlastnom dome alebo plánujete odísť z domu autom (čo je mimoriadne riskantné). Ak musíte bežať rýchlo, musíte si z uvedených vziať to najnutnejšie, čo sa zmestí do vašej ľahkej príručnej batožiny.

ÚTEK Z MESTA

Zvážte, čo robiť, ak vypukne vojna. Ak máte rodinu, je vhodné opustiť mesto hneď v prvých hodinách vypuknutia nepriateľstva. Príbuzní musia byť vyvezení, prinajmenšom do dachy, kde sú zásoby jedla a vody. Ak sa vám podarí oslobodiť sa, potom, keď ste sa naplnili, musíte ísť ďalej.

Vozidlo by sa malo používať iba ako posledná možnosť, pretože je to obľúbený cieľ. Musíte sa pohybovať pomaly, nie viac ako 60 km / h. Potom bude menej podozrení. Keď sa blíži vojenský konvoj, musíte zastaviť na kraji cesty, zastaviť, vystrčiť ruky z okien alebo mierne pootvorených dverí. Nepozerajte sa armáde do očí. Ak ide kolóna rovnakým smerom, nesnažte sa ju predbehnúť!

Trasy ústupu by mali byť v ideálnom prípade vypracované vopred. Ale ak nie, potom je cieľom najbližší evakuačný bod, kde bude možné previesť rodinu do bezpečných rúk. Ak nie si chorý a nie starý muž, je nepravdepodobné, že budete evakuovaní so svojimi príbuznými. Ale hlavná vec, ktorú urobíte, je zbaviť sa "vlaku" a teraz sa môžete o seba postarať.

Ak nebolo možné opustiť mesto včas, nie je to ešte smrteľné. Budete musieť odísť cez kontrolné body. A ak sú medzi nimi nepriatelia, okamžite zabudnite na auto. Ak nie je prešpikovaný, bude zabavený. Zabaľte veci bielou plachtou, aby ste videli, že ide civilista a môžete vyraziť.

Pomaly prechádzajte kontrolnými bodmi s rukami hore. Tam si vezmú hodnoty, ktoré nájdu. Je to škoda, ale hlavnou vecou je zachrániť život. Nepokúšajte sa nosiť so sebou zbrane a strelivo. Maximum je nôž, ktorého prítomnosť sa dá vysvetliť.

V úniku z obkľúčenia sa pokúste dostať sa k "domu na dedine". Ak ho nemáte, hľadajte miesto v prírode, kde by ste sa mohli schovať, dostať jedlo a vodu. V ideálnom prípade je to les s jazerom alebo riekou. Tam budete odpočívať a premýšľať o ďalších krokoch.

Udržujte si odstup od vojenských jednotiek alebo iných dôležitých predmetov (továrne, elektrárne atď.). Nečakajú vás tam s orchestrom, majú na to dosť vlastných. Ale skutočnosť, že ostreľovanie alebo bombardovanie tejto oblasti môže začať kedykoľvek, je objektívna realita.

Cestou pravdepodobne prídete o všetko, čo ste si so sebou vzali, výmenou za vzdialenosť 5-10 kilometrov. Ale je to normálne. Za mestom s prstencom, v ktorom sa začína peklo.

PREŽITIE V MESTE

Je ťažké prežiť počas vojny v akomkoľvek meste, najmä v metropole, kde nie je dostatok zásob potravín a nikto ho nebude distribuovať ako humanitárnu pomoc. Obchody budú fungovať len prvýkrát, dôležité je nenechať si to ujsť a byť maximálne skúpi. S vodou to bude ešte horšie. Je potrebné naplniť všetky nádoby a ak je prívod vody vypnutý, potom dokonca zachráňte vodu v nádrži na toaletu. Nie borzhom, samozrejme, ale stačí na týždeň.

Neopúšťajte útulok len tak, nečinná zvedavosť stojí za váš život. Vyjdite von iba cez deň. Vyhnite sa chôdzi v blízkosti vojenských jednotiek, nemocníc, televíznych centier a ďalších vládnych agentúr. Ide o strategické objekty, preto sú v prvom rade napadnuté.

Keď ste na ulici narazili na nepriateľskú sabotážnu skupinu, utečte. Aj keď sa bojovníci priateľsky usmejú a chcú sa "len porozprávať". Dostanú bodnutie nožom, pretože ich prežitie závisí od utajenia a nedostatku svedkov. Skauti po nich pravdepodobne nevystrelia, nevedia upútať pozornosť.

Nechoďte do prázdnych budov, tam nájdete nosidlá pripravené pre nepriateľa. Alebo pri vypratávaní opustených domov vojaci pred vstupom do priestorov často spustia granát. Nedotýkajte sa opustených vecí, dajú sa aj ťažiť.

Ak ste v byte a začala prestrelka, nevešajte sa okolo okien. V okamihu vypnite svetlo a spadnite na podlahu. Plazte sa za pohovku alebo objemný nábytok. Počas ostreľovania je algoritmus akcií rovnaký, je však lepšie mať čas na dosiahnutie úkrytu pred bombami. Ak nájdete škrupinu na ulici, nájdite kryt. Lievik, priekopa, vysoký obrubník - všetko, čo vás zachráni pred guľkami a šrapnelom, bude fungovať.

Ak do bytu prišla armáda s vysvetlením, že tu bude palebné miesto, musíte v tichosti zahodiť skládku. Námietky sú zbytočné, navyše bod môže nepriateľ "zakryť" kedykoľvek. Vo vojne vo všeobecnosti neexistuje koncept "súkromného vlastníctva", takže na nehnuteľnosti zabudnite. Boj je potrebný iba pre jedlo a pitie, a potom, ak je šanca.

ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O JADROVOM ÚTOKU

Za pravdepodobný čas útoku sa považuje 17.-19. hodina vo všedný deň. Nie je to náhoda:

 • obyvatelia metropoly a nešli odpočívať do prírody;
 • dopravné diaľnice sú paralyzované dopravnými zápchami a ľudia na nich nemajú ochranu pred škodlivými faktormi;
 • pozornosť colných služieb klesá do konca pracovného dňa;
 • v súčasnosti sú všetky druhy komunikácie preťažené, čo sťažuje varovanie a koordináciu núdzových obranných opatrení.

Medzikontinentálna balistická raketa letí rýchlosťou 28 000 kilometrov za hodinu. Každý si môže sám vypočítať čas letu do svojho mesta. Pred Moskvou to bude:

 • 7 minút pri štarte z ponoriek nasadených v Severnom ľadovom oceáne alebo v severnom Atlantiku;
 • 14 minút pri štarte z amerického kontinentu.

To neznamená, že máte ešte čas fajčiť, kým sa skryjete v prístrešku pred bombami. V bojových podmienkach sú preto možné poruchy komunikácie a oneskorenia od prijatia signálu "Atómový poplach!" pred úderom môže uplynúť oveľa menej času.

Jadrový výbuch nie je slávnostným ohňostrojom, takže sa neskrývajte a užite si podívanú, akú ste ešte nevideli. Oslepneš Blesk je mnohokrát jasnejší ako slnečné svetlo.

Ak máte šťastie, že nie ste v epicentre, výbuchová vlna prejde vzdialenosť 20 kilometrov za 38 sekúnd. Keď exploduje 5 megatunový náboj, budú zničené všetky budovy v okruhu 10 kilometrov. Štruktúry sa však nachádzajú vo vzdialenosti 30 km. Možno použiť ako dočasné útočisko.

Maximálne množstvo žiarenia (až 80%) padá vo forme zrážok v prvý deň po výbuchu. Ale úkryt, ak sa ukázalo, že je spoľahlivý, je lepšie odísť najskôr za týždeň.

OPATRENIA V PRÍPADE JADROVEJ VOJNY

Jediné, čo zachráni, je spoľahlivý prístrešok. Ak žijete vo svojom dome, pravdepodobne má pivnicu alebo pivnicu. Tam sa musíte skryť a trhliny upchať vlhkou handričkou. V meste môžu byť prístrešky:

 • metro;
 • suterény budov, podzemné garáže;
 • podchody a automobilové tunely;
 • základy nových budov;
 • tunely podzemných trás - obľúbené miesta na prechádzku stalkermi;
 • kanalizačné studne, podzemné toalety;
 • odtokové potrubia pod cestou.

Nikdy nevychádzajte z metra alebo verejného prístrešku, pokiaľ nedostanete pokyn.

Ak ste sa uchýlili na nie zvlášť prispôsobené miesto, ale po prechode rázovou vlnou ste zostali neporušení, potom je záležitosť zlá, žiarenie neprežijete. Pesimisti radia obrátiť sa v rubáši a plaziť sa smerom k cintorínu. Pomaly, aby nevyvolával paniku. Nič také. Môžete prežiť aj v ranných hodinách, keď väčšina žiarenia stále visí v atmosfére. Určte epicentrum výbuchu umiestnením popadaných stromov a iných zvislých štruktúr a pohybujte sa v opačnom smere. Nie pri zadnom vetre, radiácia vás rýchlo dobehne.

Prežitie bude závisieť od rýchlosti letu. Každý ďalší kilogram záťaže bude stáť v ceste, takže si musíte vziať len to, čo potrebujete. Nepokúšajte sa zachrániť zranené alebo iné slimáky. Nebola by škoda dieťaťa, ktoré padlo do oka, kvôli strate času predtým zajtra obaja nebudete žiť.

Hlavnou hrozbou bude radiačný prach. Preto musíte dýchať iba plynovou maskou, v extrémnych prípadoch handrou navlhčenou vodou. Zabalte čo najviac a zatvorte otvorené oblasti pokožky pred kontaktom so vzduchom. Nemôžete jesť, piť, fajčiť, musíte byť trpezliví. Odpočívajte iba v stoji, nie v ľahu na zemi a nesediac. Ak prší, okamžite sa skryte, inak vás rádioaktívne frakcie visiace vo vzduchu nasýtia skrz -naskrz.

Po opustení oblasti najväčšieho znečistenia vyhľadajte zberné miesto alebo zdravotnícke zariadenie. Pomôžu s dekontamináciou a ďalšími potrebnými postupmi. Ďalej bude málo záležať na vás, čo máte robiť - oni vás vyzve. Alebo objednané.

ZÁVER

Scenáre začiatku vojny môžu byť rôzne. Preto nie je možné vyvinúť jednu inštrukciu, ktorá by poskytovala všetky nuansy. Pre bežného občana, ktorý nie je viazaný súčasnou vojenskou prísahou, je podstata rovnaká: zostať nažive a prežiť prvé dva týždne vojny, a potom uvidíme.

O svojich silných stránkach buďte realistickí a nepokúšajte sa vykresliť Rimbauda. Mnoho veľmi múdrych odborníkov odporúča zaobstarať si strelné zbrane, ak sa ocitnete vo vojnovej zóne. Ponúka nasledujúce možnosti: vylúpenie policajnej stanice, krádež v armáde alebo odstránenie z mŕtvoly. Samozrejme to závisí od konkrétnych podmienok a možno sa nezaobídete bez pištole (bazuka). Ale musíte pochopiť:

 • chopiac sa zbraní sa z nenápadného civilistu zmeníš na ozbrojeného nepriateľa;
 • bez schopnosti vlastniť sa zbraň vo vašich rukách stane nástrojom na delenie orechov a zatĺkanie klincov;
 • človek musí byť mentálne pripravený používať hlaveň na určený účel, nie každý môže strieľať do živého človeka.

Zamyslite sa nad tým, stojí to za to riziko? Pri hocijakom stresová situácia musíte konať podľa situácie, ale musíte sa spoliehať na zdravý rozum.

Hlavný záver je jeden: je potrebné byť pripravený na vojnu. Táto myšlienka nie je nová a bola najpresnejšie formulovaná už v Staroveký Rím: "Ak chceš mier, priprav sa na vojnu." Kešky s vybavením, zásoby, znalosti základov civilnej obrany, čítanie špeciálnej literatúry - to všetko pomôže pripraviť sa nielen na možnú vojenskú agresiu, ale aj na ďalšie núdzové situácie.

SSRF hovorila v roku 2007 o "Začatí tretej svetovej vojny v roku 2015, ktorá bude trvať asi 9 rokov až do roku 2023. Vojny, ktoré budú v tomto období prebiehať, jedna po druhej, budú všetky navzájom prepojené, čo ľudstvo jednoznačne nespozná. Do konca tohto obdobia budú použité zbrane hromadného ničenia vrátane jadrových zbraní. "Svet navyše zažije počas tejto doby viac prírodných katastrof, ako sú cunami, zemetrasenia, záplavy a sopečné erupcie.

Zdroj: Duchovný výskum SSRF

Rýchly vývoj bude prebiehať od roku 2007 do roku 2016 a ako vieme, teraz žijeme vo svete, v ktorom sme neustále konfrontovaní s katastrofickými udalosťami. Rok 2016 bude vyzerať celkom kriticky s rastúcimi prírodnými katastrofami, zmenou klímy a teplotami, ktoré boli kedy zaznamenané, najhorúcejší rok, nikdy nekončiaci Občianska vojna v Sýrii rozsiahla devastácia / výbuchy teroristov, imigračná kríza, vytváranie a používanie jadrových zbraní veľmocí a ďalších vlád, ktoré si vyžadujú medzinárodné uznanie.

Predpovede Nostradama, slávneho vidca z Francúzska, tiež poukazujú na tretiu svetovú vojnu. Rôzne zdroje interpretujú predpoveď Nostradama tak strašne, že prvé dve svetové vojny v porovnaní s treťou svetovou vojnou vyzerajú ako detská hra. V dôsledku duchovného výskumu a vedenia svätých sme dospeli k záveru, že tretí Svetová vojna je nevyhnutné a jeho dôsledky pocíti celý svet.

V priebehu času sa pravidelne dejú hrozné veci, takže ľudia očakávajú svetovú vojnu. "Svetová vojna III" ako slogan sa po tom, ako ľudia začali hľadať na Googli, stalo trendom a zdá sa, že tento trend neustupuje. To znamená, že väčšina ľudí berie možnosť tretej svetovej vojny vážne. Napodiv, koniec koncov, málokto hľadá spôsoby, ako prežiť v tretej svetovej vojne alebo po spadnutí.

Kríza doteraz neexistovala pre vyspelé krajiny sveta, ale niekde na Blízkom východe alebo v Afrike. Napriek tomu čoskoro kríza príde do našich ulíc a našich domovov, do Európy, nech sme kdekoľvek. Ale už bude neskoro, aby ľudia hľadali spôsoby, ako prežiť. Každá vojna, každý rozruch tohto rozsahu si na svojej ceste vyžiada obete a prinesie zničenie majetku, ktoré sa nedá porovnávať.

2. NÁSLEDKY TRETEJ SVETOVEJ VOJNY

V dôsledku duchovného výskumu sme si uvedomili niektoré skutočnosti o dôsledkoch tejto doby, ktoré demonštrujú očakávanú mieru deštrukcie. Nasleduje scenár globálnej situácie, s ktorou sa v blízkej budúcnosti stretneme.

 • Keď na začiatku roku 2018, akonáhle sa situácia prvýkrát vymkne spod kontroly, všetko sa stane veľmi rýchlo.
 • Približne jedna tretina odhadovanej svetovej populácie (2 miliardy ľudí) zomrie na jadrové zbrane hromadného ničenia. Milióny ďalších zomrú na rádioaktívnu kontamináciu a rôzne iné príčiny, primárne spôsobené rádioaktívnym spadom. Všeobecne platí, že polovica svetovej populácie bude zničená, a to buď priamo v dôsledku vojny a prírodných katastrof, alebo jej následkov.
 • Služby pri poskytovaní prvého zdravotná starostlivosť a nebude žiadna pomoc od vlád, alebo budú beznádejne ohromení rozsahom katastrofy a ničenia.
 • V dôsledku prírodných katastrof a ničenia bude zničených alebo nefunkčných 70% svetovej infraštruktúry.
 • Výsledkom bude nedostatok a obmedzené lekárske zdroje, lekári a nemocnice.
 • Rádioaktívny spad otrávi krajiny ľudí, zvierat a rýb.
 • V dôsledku rádioaktívneho spadu zostane všetka voda otrávená 12 mesiacov. Pitnej vody bude obrovský nedostatok a v epidémiách sa budú šíriť choroby.
 • Nedostatok potravín po dobu 10 rokov *
 • 10 rokov extrémneho nedostatku paliva * so všetkými následnými následkami pre motorovú dopravu. *
 • Dlhých 10 rokov akútneho nedostatku energie. *
 • Ľudia budú trpieť rôznymi duševnými chorobami, ako sú depresia, strach a smútok.
 • Príde úplný kolaps zákona a poriadku, napriek ťažkostiam a potrebe prežiť sa ľudia bohužiaľ ukážu, nie z najlepšej stránky. Drancovanie, zločin a boj o prežitie budú na dennom poriadku. V týchto krízových časoch bude odhalený skutočný alebo zlý charakter človeka.
 • Následky vojny budú citeľné 30 rokov a obnova bude trvať až 100 rokov.

* Toto obdobie je relatívne krátke, pretože počas tejto doby bude možné uživiť a zásobiť iba polovicu svetovej populácie.

3. ČO TO ZNAMENÁ PRE TÝCH, KTORÍ PREŽILI TRETIU SVETOVÚ VOJNU

Ďalej sa pokúsime pozrieť na situáciu a prostredie. Predstavte svojich príbuzných v tejto situácii. Obvykle v takej strašnej a zúfalej situácii, v akej bude svet, si myslíme: "Ako môžem ja a moja rodina prežiť?" A "Ako môžem chrániť svojich príbuzných a mňa?" Toto bude stav, v ktorom môže každý stojim si len za sebou. Nebudeme sa môcť obrátiť na úrady / vlády alebo charitatívne organizácie so žiadosťou o pomoc.

Svet prechádza zmenou paradigmy a tí, ktorí prežili tretiu svetovú vojnu, sa ocitnú v nepriateľskom chaotickom prostredí a budú sa zaoberať situáciami, ktoré si budú vyžadovať ľudský charakter a myseľ, aby vydržali na maximum. S čím môžu pozostalí skutočne pomôcť, je ich vlastná zodpovednosť; to znamená vyvinúť stratégiu zvládania a byť nezávislý na sociálnom systéme. Začnite od najjednoduchších vecí, napríklad aby ste si zaistili primeranú zásobu, získajte silu a mentálne schopnosti vyrovnať sa s rôznymi krízami, znalosti a schopnosť riešiť vážne problémy, ako je čistenie znečistenia. rádioaktívne žiarenie nám bude môcť dobre slúžiť. Každý nástroj na prežitie a každá znalosť prežitia môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou a zvýšiť pripravenosť na katastrofu.

4. INŠTRUKCIE PREŽITIE V TRETEJ SVETOVEJ VOJNE A POMOC PRI KATASTROFÁCH

Z tohto dôvodu vám vysvetlíme metódy prežitia a metódy, ktoré vám na fyzickej, psychickej a duchovnej úrovni pomôžu pripraviť sa na nadchádzajúce obdobie a chrániť sa. Pre každú z nižšie uvedených položiek nájdete Detailný popis každý aspekt. V nasledujúcich mesiacoch budeme rozširovať údaje tabuľky a odkazy na podsekcie. Príďte preto, prosím, znova, aby vaše znalosti o pripravenosti na prírodné katastrofy a núdzové stavy boli aktuálne a zaistili ich prežitie v tretej svetovej vojne.

Poznámka: Všetky odkazy v každej hlavičke sú medziľahlými odkazmi s všeobecné informácie na témy nášho webu SSRF. V budúcnosti poukážeme na odkaz pre každú podpoložku, najmä v súvislosti so stratégiami na prežitie v tretej svetovej vojne a pomoc pri katastrofách.

5. RASTÚCI VÝZNAM OPATRENÍ NA FYZICKEJ, PSYCHOLOGICKEJ A DUCHOVNEJ ÚROVNI NA PREŽITIE TRETEJ SVETOVEJ VOJNY

Pokiaľ ide o pripravenosť na katastrofy, väčšina ľudí uvažuje o materiálnych veciach, ktoré by mohli urobiť. Podľa duchovného výskumu / duchovných zásad sú však opatrenia, ktoré sa vykonávajú na jemnej úrovni, oveľa účinnejšie ako tie, ktoré sa vykonávajú iba na fyzickej úrovni, najmä pokiaľ ide o pripravenosť na prírodné katastrofy.

 • Fyzické opatrenia (ako sú alternatívne terapie, ošetrenia, základné znalosti prvej pomoci, hasenie požiaru atď.) Sú na materiálnej úrovni.
 • Psychologické opatrenia (napr. Hypnoterapia atď.) Sú jemnejšie než telesné opatrenia.
 • Duchovné metódy, ako je spievanie Božieho mena, spievanie mantier, duchovné rituály ako Agnihotra a dôsledné duchovné cvičenia, sú jemné metódy.

Táto jemná úroveň je oveľa účinnejšia ako čokoľvek iné fyzicky. To znamená, že na to, aby sme sa pripravili na nastávajúce časy a zaistili si prežitie, nestačí používať iba fyzické opatrenia. Intenzívna duchovná prax v súlade s univerzálnymi zásadami prináša Božiu milosť, aby nás udržala ďaleko za hranicou akejkoľvek fyzickej ochrany.

Svätí najvyššej hodnosti, ktorí majú božskú víziu, používajú duchovné prostriedky na vedenie ľudstva týmto turbulentným časom, ktorý sa v nasledujúcom deštruktívnom období prejaví ako záchrana života. Prosíme našich čitateľov, aby urýchlene, okamžite začali skandovať, prijali opatrenia duchovného uzdravenia. Dôrazne sa odporúča začať alebo pokračovať v pravidelných duchovných cvičeniach, aby ste boli fyzicky, mentálne a duchovne lepšie pripravení zaistiť svoje prežitie v tretej svetovej vojne.


Či naozaj bude koniec sveta alebo nie, sa dozvieme až 21. decembra. Jeho scenár je tiež nejednoznačný, existuje veľa možností, každý sa pripraví (ak sa pripravuje) na ten, ktorý považuje za najpravdepodobnejší.

A hoci osobne nechcem veriť, že doslova za pár týždňov na nás čaká niečo hrozné, nie, nie, a bliká myšlienka: je možné zhromaždiť núdzový batoh, len pre prípad, v ktorom je všetko, čo potrebujete držať vonku najmenej týždeň v podmienkach apokalypsy.

Mnoho ľudí však berie tento problém oveľa vážnejšie: stavajú archy alebo podzemné bunkre, ktoré sú naplnené zásobami na rok dopredu. Tento článok pojednáva o scenári Doomsday predbežne s názvom " Jadrová katastrofa", Obsahuje ich niekoľko užitočné rady pre prípad, že sa predsa len rozhodnete poriadne sa pripraviť na deň X. Ešte je čas.

Začala sa teda tretia svetová vojna Jadrová vojna... Čo by si mal urobiť?

PRVÝ KROK: SEDIEŤ DOMA ALEBO BEHAŤ?

Najprv musíte zhodnotiť miesto, kde sa momentálne nachádzate. Ak je veľmi ďaleko od očakávaného centra výbuchu, zostaňte tu a prejdite na krok dva.

A ak už máte dobre vybavený bunker, prečo vôbec čítate tento článok?!


Keď je vnímaná hrozba v tesnej blízkosti vás, musíte bežať a veľmi rýchlo. Ak vám zostáva pár dní, naplánujte si všetko správne, aby ste sa včas dostali na viac -menej bezpečné miesto. Nie je nič horšie, ako uviaznuť niekde na ceste. Analyzujte, aké prekážky vás môžu čakať na ceste do vybraného úkrytu, a správne si zmapujte trasu. To vám umožní vyraziť na cestu správny čas a presne vypočítať množstvo potrebných zásob na cestu.

KROK DVA: JEDLO A NEVYHNUTNÉ VECI

Potom, čo sa rozhodnete pre miesto svojho pobytu, sa uistite, že každý vo vašej skupine (nešetríte si životom v nádhernej izolácii?) Robí svoju vlastnú vec. Kým niekto sa podieľa na obstarávaní vody a jedla, niekto iný musí pracovať na správnom zariadení pre bývanie atď.

Pri príprave jedla dávajte pozor na tie, ktoré sú už pripravené na konzumáciu: müsli, tyčinky, sušené ovocie, konzervy. Môžete si vziať niečo, čo sa rýchlo kazí, ale nie príliš. Prednosť by mali mať výrobky, ktoré sa budú skladovať dlhší čas:

 • ryža, fazuľa, múka, zemiaky, cestoviny, ovsené vločky a iné zrná;
 • sušené mlieko;
 • mrazené zeleninové a ovocné zmesi, hotové mrazené mleté ​​mäso;
 • cukor a med;
 • rastlinný olej a sóda;
 • balená voda.

Voda je najdôležitejšia. Vezmite si čo najviac do svojho domu. Vody nikdy nebude veľa, skôr vždy nestačí.

Teraz o podstatných veciach. Tu bude zoznam pôsobivejší:

 • jednorazové riady a papierové utierky (chápete, že máte málo vody na umývanie a umývanie riadu?)
 • otvárač na konzervy;
 • zápalky, zapaľovače;
 • veľké vedrá s vekom, vrecia na odpadky (možno z toho budete musieť urobiť niečo ako toaletu);
 • toaletný papier, vlhčené obrúsky, detské plienky;
 • škótska páska (určite sa bude hodiť!);
 • mop, vysávač a čistiace prostriedky (vrátane bežného bielidla), ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s kontamináciou vo vašom dome žiarením a baktériami, ak sa vírus šíri;
 • svetlá, batérie, rádio (na počúvanie správ);
 • alkohol, dezinfekčné prostriedky na ruky a peroxid vodíka;
 • lieky, ktoré pravidelne užívate;
 • lekárnička so základnými liekmi a potrebami prvej pomoci;
 • hasiace prístroje;
 • plynové masky;
 • Geigerovo počítadlo na stanovenie úrovne žiarenia;
 • vodné filtre;
 • elektrický generátor;
 • zbrane (to je v prípade, že sa túlajú záškodníci).

Ďalším krokom je zachovanie bezpečnosti úkrytu.

TRETÍ KROK: AKO SPRÁVNE VYBAVIŤ SVOJ PRÍSTREŠOK

Akokoľvek je žiarenie nebezpečné, časom klesá. O pár dní neskôr jadrový výbuch, rádioaktívny spad bude obsahovať iba 1/100 počiatočnej dávky žiarenia gama. Ostatné druhy žiarenia však budú dlho nebezpečné. A tu je postup:

Zostaňte v suteréne. Ak ho máte, je to najlepšie miesto na skrytie.

Posilnite steny, s ktorými je spojený váš domov vonkajší svet. Skladajte čokoľvek: knihy, skrinky a ďalší nábytok. Medzi vami a vonkajším svetom by mala existovať prakticky nepreniknuteľná stena.

Akékoľvek štrbiny v dome musia byť uzavreté. Obzvlášť veľké je možné prepichnúť handrou alebo penovou gumou, zakryť ich tmelom a utesniť páskou. Nenechajte žiadnu šancu, aby sa rádioaktívny prach dostal do vášho domu.

Vypadnite ako nikdy predtým! Vysávajte každý deň! Desaťkrát denne! Pred jedlom utrite všetky kuchynské potreby, konzervy v konzervách.
V dome by nemal byť žiadny prach! absorbuje nebezpečné častice, ktoré vdýchnete;

Ak je v dome klimatizácia, malo by byť nastavené na recirkuláciu. Vzduch bude čerstvý a nebude potrebné vonkajšie vetranie.

KROK ŠTYRI: ČO ROBIŤ, AK STE BOLI VYSTAVENÍ ŽIARENIU?

Ak ste napriek všetkým prijatým opatreniam stále dostali dávku žiarenia, musíte urobiť nasledovné:

Utečte z tohto miesta. Ak ste dostali žiarenie v úkryte, kvôli tomu, že bolo čiastočne zničené výbuchom, alebo kvôli tomu, že neboli zatvorené všetky sloty, musíte ho okamžite opustiť. Ak bola malá časť domu vystavená žiareniu, opatrne ho izolovajte od zvyšku priestoru.

Zlikvidujte odev, ktorý bol vystavený žiareniu. Upečte vo vrecku, vyhoďte ho z domu a nakoniec spálite.

Dôkladne opláchnite teplou vodou. Veľmi opatrne. Vmasírujte pokožku, až kým nezčervená. Nechcete nakaziť svoju rodinu, však?

Vezmite jodid draselný. Zníži príznaky expozície a zabráni absorpcii rádioaktívneho jódu štítnou žľazou.

NA ZÁVER...

Jadrová vojna v skutočnosti nie je najhorším scenárom. Všetko bude v poriadku, ak sa pokúsite neprepadnúť panike, používať zdravý rozum a zostať doma. Potom, čo pominú hlavné dôsledky, to bude ťažké. Život už nikdy nebude rovnaký: bude nedostatok jedla a ďalších komodit, banky, polícia, zdravotnícke zariadenia, hasiči pravdepodobne nejaký čas nebudú pracovať, mnohí budú musieť radikálne zmeniť zamestnanie, hodnota peňazí sa zmení .. .Kým prechádzate vojnou v úkryte, musíte premýšľať o tom, ako budete ďalej žiť, ako budete chrániť seba a svojich blízkych a budete sa musieť postaviť za seba. Vojna je strašná, bláznivá udalosť, z ktorej sa aj normálni ľudia trochu zbláznia.Spojte sa so silnými a silnými ľuďmi, ktorí sú náhodou vo vašom okolí, v rovnakom susedstve alebo dokonca doma. Spolu môžete začať obnovovať to, čo bolo zničené. Čas plynie, a všetko bude fungovať tak či onak, hlavnou vecou je nevzdať sa a všetko bude v poriadku!  Čína a India sú s nami!  Ak vypukne vojna, potom nakúpim obilniny a semená na niekoľko rokov dopredu, pôjdem žiť na ostrov do záplavových oblastí, máme veľa ostrovov a dostanete sa tam iba loďou. Šancí na prežitie je viac ako v meste. Vezmem so sebou sekeru a zápalky. Postavím dom, rúbem neplodné stromy na teplo a zasadím ovocné stromy a zeleninu.Áno, nebudem  len tak sedieť kurva a nič robiť. Vzhľadom na množstvo jadrových, bakteriologických a niektorých ďalších zbraní hromadného ničenia bude s najväčšou pravdepodobnosťou čas niečo urobiť. A v najhoršom prípade sa musíte najskôr skryť a potom sa pokúsiť prežiť v špinavom svete. Dúfam, že sa to čoskoro skončí na Ukraine,  modlíme sa za mier - všetko, čo je v našich silách, sme pripravení urobiť.A ako sa tomu hovorí, nie je žiadny rozdiel - či už je to atóm, občianska vojna, svetová vojna alebo niečo iné. Pomáhal som a budem pomáhať naďalej, pretože trpia Slovania pre hlúposť dvojich politikov - toto je moja vlasť a moji spoluobčania. Modlím sa a dúfam v mier, nie v prímerie v slovách.Verte či neverte, už je v plnom prúde.  Zúčastňujú sa všetky krajiny, trvá to už dosť dlho. Internetové, rozhlasové a televízne vysielanie sú hlavnými zbraňami. Vďaka nemu sú ľudia dezinformovaní. Skoky vo výmenných kurzoch, terorizmus a tak ďalej - špeciálne operácie. Ľudia sa navzájom dezinformujú (vo vojne sa morálne pechota navzájom zabíja) a iba ľudia, ktorí tomu rozumejú, sa tejto vojny nezúčastňujú, ale sú nútení žiť na bojisku. Ako vždy, existujú dve strany - západ a východ. Západ sa pokúša presadiť svoju vôľu, východ sa bráni kontrole. 1, 2 svetová vojna prišla zo západu. Pre tých, ktorí chápu skutočná situácia jediné, čo na svete zostáva, je buď mlčať, aby nebol považovaný za blázna, alebo druhým otvoriť oči. V každom prípade ešte nemôžeme vyhrať ... myslíme ďalej ...Pôjdem do tejto vojny, aby som sa zúčastnil, ochránil svoju vlasť a príbuzných, ako aj mierumilovných ľudí. Myslím si, že by bolo hlúpe sedieť doma a brániť sa, že vás obchádzajú. Všeobecne sa mi zdá, že v Rusku je veľa tých, ktorí sa postavia na svoju obranu. Mnoho ľudí chápe, čo sa teraz deje. Rusko vždy porazilo nepriateľa, nie pomocou ľudí, ale pomocou prírody. A tentoraz vyhrá.Áno, a predpovede Nostradama sú teraz dešifrované v nm a hovoria: "Prvý Rím padol, druhý je padt a tretí bude stáť až do konca", neviem, do akého konca bude stáť tretí Rím, ale veria, že tretím Rímom je Moskva. Druhý taliansky Rím a prvý Jeruzalem.Pokiaľ táto vojna samozrejme nebude.Keďže žijem v pravdepodobnej zóne pravdepodobného konfliktu, budem musieť túto zónu rýchlo opustiť. Pravdepodobne budete musieť odísť na dlhší čas a ďaleko, takže by som sa chcel vopred pripraviť, aby som na nič nezabudol. Hneď ako vidím prvé znaky, okamžite sa presúvam na juh.Ak bude tretia svetová vojna, bude to jadrová, ktorá zničí VŠETKO, dokonca aj tých, ktorí túto vojnu začali! Bude poslednou v histórii ľudstva. Preto je nezmyselné niečo robiť, alebo si môžete posedieť v nejakom hlbokom bunkri, ale veľa ľudí sa tam nezmestí!  

Ja občan Slovenskej Republiky budem v prvom rade chrániť a brániť svoju rodinu, svojich blízkych. svoju vlasť a všetkých občanov svojej krajiny pred zásahmi fašistického nepriateľa . Je to pocta pre mňa a nič iné .Budem bojovať, uzdravím a zachránim  zranených a to všetko samozrejme urobím bezplatne, je mojou povinnosťou  chrániť ľudí a krajinu pred inváziou nepriateľa. Vykonám to najlepšie, ako viem.. Keď zradím príjmen tu najvichšiu daň trest smrti. No až by som v boji padol, postavte mi malý krýž pre deti a vnukov nážho národa  s mojim menom ..............................................................

" padol v boji za slobodu Slovenského národa " tak prísaham......

 .Pozrite sa do kroniky vojnových rokov (počas 2. svetovej vojny), ako ľudia nezištne kopali zákopy, pracovali pre front, dokonca aj deti, ženy a chorí. Samozrejme, ak dôjde k vojne (nedajbože alebo samozrejme), bude to úplne iná vojna, iné zbrane a iné taktiky, ale sadnite si a sledujte, ako vaša vlasť umiera v čase, keď môžete s niečím pomôcť (dokonca aj keď len trochu) -

 Ja občan Slovenskej Republiky nebudem len tak sedieť a prizerať sa ako naša vlasť naše deti, vaše deti liqiduje západná fašistická a zvrátená ideológia .....