Nasledujúca správa o Ukrajine obsahuje kritické informácie, ktorých by sme si mali byť všetci vedomí, avšak tieto dôležité fakty sú pred nami skryté spravodajskými médiami


Redaktor jedného z najväčších európskych novín Udo Ulfkotte urobil šokujúce priznanie. Po 25 rokoch práce medzinárodného novinára prišiel s nasledujúcim vyhlásením: 

"Som novinárom asi 25 rokov. Počas tej doby som bol naučený vždy klamať, zradiť a nikdy nehovoriť pravdu verejnosti. Bol som platený CIA, americkými miliardármi, tajnými službami atď. presadzovať vojnu s Ruskom. Novinári v Európe a na celom svete sú zvyknutí manipulovať verejnosť."

Medialny podvod o Ukraine, možno ho ľahko pozorovať, keď sa pozrieme na to, ako médiá po celom svete klamú o Ukrajine. Pozrite sa na nasledujúce príklady... 

Rusi pomáhajú a krmia Ukrainský národ

Ruská armáda dodáva ukrajinskému ľudu státisíce libier potravín. 

Dokument o Ukrainských neo-fašistoch

Jeho celovečerný dokument odhaľuje nebezpečne rastúce hnutie neonacizmu na Ukrajine. 
Francúzska televízna show urobila veľkú chybu:                                        pozvala dámu, ktorá žije na Ukrajine už 25 rokov. Akonáhle začala hovoriť pravdu o tom, čo sa tam skutočne deje, televízna moderátorka a ostatní hostia boli šokovaní a začali sa hádať vo veľkom zmätku. 
Žijú v hrozných podmienkach kôli Ukraine 

        

Ako boli na Ukraine zakázané televízne kanály opozície, mnoho novinárov bolo zavraždených a krajina funguje ako diktatúra, zatiaľ čo okolitému svetu je chválená ako "slobodná demokracia". Vysvetľuje tiež, ako milióny ľudí na Ukrajine žijú v hrozných podmienkach a mnohí ľudia sú v skutočnosti spokojní so zásahom Ruska. Vypočujte si túto ukrajinskú dámu tu: 

Podľa článku 6 tejto zmluvy z roku 1997 ktorú sme podpísali s Ruskou Federáciou, odvolaný no dočasne poverený minister ničoho Jaroslav Naď, spáchal vlastizradu v priamom prenose. 

"Dnes sme sa dozvedeli, že porážka Ruska na Ukrajine je neodvratná, no nie som vojenský špecialista, ale vidím, že Ukrajina a NATO, dostávajú pekne na budku, až by som povedal, že Rusi to úmyselne naťahujú. "

Tři masivní exploze zničily plynovody Nord Stream 1 a 2 nedaleko dánského a švédského pobřeží a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničních věcí již za likvidaci obou plynovodů stihl USA poděkovat na Twitteru! Podle ruské FSB mohlo jít o exploze protiponorkových torpéd svržených na potrub!í z lodi nebo ze stíhačky! Pro domácnosti plyn s omezeními v EU bude, ale průmysl v Evropě zřejmě zkolabuje! Vedení koncernu VW dokonce zvažuje uzavření továren ve Střední Evropě a přesunutí výroby na jihozápad a sever Evropy do pobřežních měst, kde jsou LNG terminály


Energetické drama v Evropě de facto nabírá nejšílenější možné obrátky a označovat situaci za eskalaci je prostě slabé slovo. Nejprve německý Tagesspiegel [1] a po něm i ruská média [2] potvrdila, že v noci z pondělí na úterý došlo podle názorů německých i ruských energetiků k útoku proti potrubím Nord Stream 1 a 2 s odstupem několika málo desítek minut. 

Ruské seismologické stanice v Petrohradu podle ruské televize zaznamenaly při explozích otřesy na dně Baltu o sílu 5,8 stupně Richterovy škály a podle vojenských analytiků na 1. kanálu ruské televize odpovídaly otřesy použití protiponorkových 1000 lb. torpéd odpálených buď z lodi, z ponorky anebo shozených ze stíhačky.

V oblasti operovala skupina amerických útočných lodí

Jak uvedl [3] server Politikus, v oblasti obou incidentů v době explozí operovala skupina amerických útočných lodí, které právě oznámily dokončení prací v oblasti. Expediční oddíl lodí amerického námořnictva pod vedením univerzální výsadkové lodi USS Kearsarge dokončil v úterý úkoly v Baltském moři a byl spatřen, jak průlivem míří narychlo pryč do Severního moře. V době prvního zachycení lodí na online mapách se skupina lodí amerického námořnictva nacházela 30 kilometrů od místa údajné sabotáže plynovodu Nord Stream 1 a asi 50 kilometrů od vedení plynovodu Nord Stream-2.

Lodě byly objeveny zhruba 5 hodin po explozích, takže není vyloučeno, že mohly mít s explozemi hodně co do činění a teď narychlo opouští místo činu. Na sociálních sítích v Polsku se naopak tvrdí, že za útokem stojí polská armáda, která použila munici dodanou z USA, konkrétně letecké protiponorkové bomby s naváděním.

Nad oblastí prý před výbuchy kroužilo letadlo polského námořnictva. Rusům to může být jedno, protože oba plynovody jsou v majetku Německa, konkrétně v majetku jednoho z německých menšinových akcionářů Nord Stream AG (Wintershall Holding AG), a to kvůli evropské směrnici o energetické bezpečnosti, která zakazuje producentům plynu vlastnit plynovody. Níže jsou záběry dánského letectva zachycující místa po explozích, kde na hladinu moře uniká plyn.

Švédské orgány zaznamenaly únik plynu v moři nedaleko Dánska a protože jde o masivní úniky, je prakticky vyloučena výrobní vada, prasknutí svařeného spoje, protože takové poruchy mají charakteristické chování mírného poklesu tlaku při tlakování, což charakterizuje netěsnost. V těchto případech o netěsnost nejde, protože tlaky v potrubích klesly prakticky na nulu. Takové chování plynovodu odpovídá destrukci roury v obrovském rozměru, kdy otvor je tak velký, že vyšší tlakování kompresorem nedokáže úroveň tlaku vrátit na normál, protože velkým otvorem utíká více plynu, než kolik kompresorová stanice na pobřeží dokáže kompenzovat. A hlavně, při úniku plynu z podmořského potrubí nevznikají samovolné exploze.

Německo právě přišlo o naději na záchranu průmyslu, teď začne naprosté peklo

A vzhledem k tomu, že k událostem došlo na dvou oddělených plynovodech Nord Stream 1 a 2, potom jediným možným vysvětlením je sabotáž. Pokud někdo výbušninami zničil na mořském dně obě potrubí, potom jejich oprava vyžaduje součinnost Dánska, protože se jedná podle informací o jeho teritoriální vody, ale Dánsko uvalilo na Rusko mohutné sankce, takže to vypadá, že dokud nebudou sankce proti Rusku zrušeny, plynovody opraveny být nemohou. Další poškození se nachází i v teritoriálních vodách Švédska.

A i kdyby došlo ke zrušení sankcí, oprava v těch místech bude trvat i déle než rok. Podle Gazpromu jsou potrubí poškozena v místech, kde je větší hloubka a opravu nemohou provést potápěči, takže nepoškozené konce potrubí se musí pomocí lan vyzvednout nad mořskou hladinu a poškozená část bude vyměněna za novou trubku a všechno se to svaří dohromady na palubě pokládkové lodi.

Zásadní zpráva celé události je tato: Američané právě zaútočili na Německo skrze likvidaci jeho průmyslu a jediného plynového pojítka na levný plyn, tedy na ten ruský! A spolu s Německem zařve celá EU! Američanům šlo od počátku 90. let o zabránění spojení Berlína a Moskvy, protože to by ohrozilo americké zájmy v Evropě. Německo se ekonomicky zcela navázalo na ruské levné energii, což Německu pomohlo obrovský ekonomický rozvoj za posledních 30 let.

Bez ruského plynu, bez levného plynu a jeho dostatku nemůže německý průmysl v Německu pokračovat a bude muset zavírat továrny a přesunovat výrobu na jihozápad a sever Evropy, do měst na pobřeží, kde již mají a kde existují LNG zásobníky, bez kterých se německé podniky neobejdou. A to samé platí o podnicích ve Střední a Východní Evropě.

Škoda Auto může v Česku úplně skončit za současné situace, první náznaky od VW již přišly

Před 4 dny uvedl [4] viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar pro server E15, že německý Volkswagen uvedl, že pokud nedostatek levného plynu bude v Německu a v zemích Východní Evropy pokračovat, bude nucen zavřít automobilové podniky a celé je přesunout na jihozápad a sever Evropy, a to právě kvůli tomu, že tyto země mají LNG zásobníky, do kterých LNG tankery přivážejí zkapalněný plyn z celého světa, včetně toho ruského LNG, protože Rusko prodává LNG do Číny a Čína potom LNG, které nespotřebuje, vozí tankery do Evropy do LNG terminálů ve Španělsku, v Portugalsku a také ve skandinávských zemích.

Situace je tady v Německu v posledních hodinách alarmující, největší automobilky zvažují uzavření německých podniků a přesun do Španělska a do dalších zemí. Totéž podle všeho hrozí i automobilce Škoda. Stovky tisíc lidí v ČR by přišly o práci, protože o práci by přišli nejen zaměstnanci automobilky, ale naprosto všichni nasmlouvaní dodavatelé. A po konci Škody v ČR by odešly i ty subdodavatelské podniky, minimálně ty, které rovněž mají potřebu dostatku plynu pro svoji výrobu.

Stále více německých ekonomů tvrdí, že jim připadá, že to co dnes právě zažíváme v Německu je proces nepřátelské deindustrializace ordinované Německu z USA. A pád Německa jako ekonomiky č. 1 v EU povede i ke zhroucení EU. A na jejím místě nezůstane vzduchoprázdno, ale již dopředu je připravený nový projekt pod kontrolou amerických neonacistů, pohrobků německých esesáků odsunutých po II. sv. válce v rámci tajné operace Paperclip do USA. Jejich potomci ovládli americký Deep State a po desítkách let se snaží znovu vrátit do Evropy a do rodného Německa, ale k převzetí moci nad Německem potřebují nejprve v Německu vyvolat mamutí krizi, tu samou krizi, která v roce 1933 vynesla k moci Adolfa Hitlera. 

Američané získali pro projekt Trojmoří už i Itálii, nová premiérka je koněm Aspen Institutu. Velký špatný pro vlastence! 

Bez krize není možné provést v Německu americkou renacifikaci, protože Německo bylo důkladně denacifikováno po roce 1945. Pouze mohutná ekonomická krize v Německu tuto denacifikaci vynuluje a umožní návrat neonacistickým a současně pro-americkým procesům řízení stejně, jako k tomu došlo v pondělí v Itálii, kde se k moci dostala pro-americká kobyla, členka italské pobočky Aspen Institutu a obrovská zastánkyně dodávek zbraní Ukrajině proti Rusku Giorgia Meloni a její hnutí Italské bratrstvo. Velká zastánkyně svazku Itálie a USA vyhrála volby a povede Itálii proti Evropské unii a ve prospěch pro-amerického projektu Trojmoří v Evropě. Mnoho lidí v ČR jásá, že v Itálii vyhrála proti-bruselská strana, jenže to je omyl.

Skutečnou vlasteneckou stranou je pouze strana Liga pod vedením Mattea Salviniho, která ale získala jen 8% hlasů. A to je všechno. O italských volbách chystám extra analytický článek, kvůli kterému asi v mnoha rodinách spadnou hodiny ze zdi, ale Itálie a její vlastenci se stali oběti monstr-podvodu a nechali se zlákat Světlonošem v sukních.

Giorgia Meloni je totiž tak úzce provázaná na Deep State v USA, že v jejím týmu jsou dokonce poradci a lidé z bývalé vlády pro-amerického poskoka Maria Montiho. Všechno, co se teď děje, je proces likvidace Německa s cílem svržení poválečného politického systému v Berlíně a tichá či více hlučná reinstalace neonacistického systému, který ale nepůjde po krku Židů, ale tentokrát po krku Rusů a všeho ruského! A to se již de facto děje v celé Evropě.

Nacismus se s velkou sebejistotou vrací po 77 letech do Evropy z USA, kam v roce 1945 byl evakuován naivními Američany

Jak jsem již v pátek minulý týden vysvětloval Vítkovi na SVCS, k nastolení tvrdého neonacistického a protiruského systému v Evropě se musí nejprve zhroutit německá ekonomika, která umete cestu novým radikálním a neonacistickým politikům, které ale většina z vás nebude schopna za neonacisty označit nebo identifikovat, protože se budou ti politici etablovat jako vlastenci, kteří jsou proti migraci, kteří jsou proti Bruselu, a jsou proti Berlínu, ale na straně druhé už zdaleka tak nejsou proti NATO, ani proti USA a hlavně ani proti Izraeli.

Základní trivia o tajné operaci Paperclip 

Celý tento neonacistický systém přiváží do Evropy pohrobci nácků III. Říše, kteří po roce 1945 ovládli americkou zahraniční politiku a vytvořili mohutnou stínovou a nikým nevolenou neonacistickou vládu, tzv. Deep State. Proto najednou začínají procesy revizionismu v Evropě, odstraňují se sovětské pomníky a naopak Wehrmacht se oslavuje a v ulicích už se opět nosí hákové kříže.

Zatím jen na Ukrajině. Ale zbytek Evropy to čeká brzy. Itálie je zemí, kde se systému renacifikace bude velmi dobře dařit, ale tentokrát to bude všechno maskováno za vlastenecké řečičky, kterými nás budou oblbovat členové a členky Aspen Institutů, což jsou mateřské školky a přípravky pro lokální kádry amerického Deep State.

Konec projektu Das Neue Europa a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničí poděkoval USA na Twitteru za útok na oba plynovody

Německo bez ruského plynu se položí. Je to otázka několika týdnů a celé to začne odstávkami provozů, krácením výroby a hlavně zavíráním podniků v Německu, v ČR a na Slovensku a přesun výroby na jihovýchod a sever Evropy. To není skepticismus, ani alarmismus, to je prostě konstatování faktu a reality, protože strojní firmy, které ve výrobním procesu mají použití plynu, nemohou dále pokračovat ve výrobě v prostoru, kde je plynu nedostatek, a když nějaký je, tak je extrémně předražen a nelze ho zákazníkovi promítnout do ceny, kterou má za zboží zaplatit.

Projekt Trojmoří je tady a oznámily ho de facto tři mohutné exploze konce německého průmyslu, které zahřměly na dně Baltského moře. A ty exploze dost možná pohřbily i Aachenskou smlouvu a projekt Das Neue Europa. A potvrzuje to i reakce polských politiků. Europoslanec Radek Sikorski dokonce na Twitteru poděkoval USA za zničení Nord Stream 1 a 2! Sikorski byl v minulosti ministrem obrany a rovněž ministrem zahraničí Polska. Tady prostě není potřeba spekulovat, oni se s tím ani netají a dokonce rovnou Američanům polští poslanci děkuji. Ano, Německo je likvidováno v přímém přenosu a Poláci se těší na novou říši v Evropě, na projekt Trojmoří.

Dopady na Německo a průmysl se projeví s určitým zpožděním, za pár dnů až týdnů, až se situace stačí odrazit do nových propočtů cen plynu pro průmysl, který definitivně přišel o ruský plyn, i o to málo, k čemu se německý průmysl upínal. A dopad na český a slovenský průmysl bude o to tvrdší. Bez německého průmyslu se položí celá Evropská unie, která spadne do náruče nácků v Trojmoří, kteří jsou již nachystaní k zopakování tažení celé Evropy na Rusko. Drang nach Osten! To samé proběhlo v ČR, kde vlastenecké hnutí bylo v roce 2017 uneseno pro podporu NATO a Izraele. Plné huby vlastenectví a potom hlasují pro nasunování zbraní na Ukrajinu, pro transatlantické souručenství a pro bezmeznou podporu nejvíce nacifikovaného státu na světě, Izraeli! 

                                                                                                                                                                                                                              Zdroj:aeronet.news

Sme presvedčený že USA-NATO-ATO-EU zvrhli prezidenta Janukovyča a od r.2014 intenzívne financujú a vojensky podporujú fašistov na Ukrajine, ako sú Sloboda, Troj zubec, Pravý sektor, Banderovci, Azov, ktorí páchajú etnické vyľudnenie Rusky hovoriacich obyvateľov... 

Banderovci (UA)

Ať Ukrajinci, a nejen oni, vědí, kdo byl Stěpan Bandera. Dole na pomníku je vyraženo: "Pokud na tohle zapomenu, ať Nebe zapomene na mne." Tento pomník se nachází v Polsku a byl udělán podle reálné fotografie popravy dětí, které banderovci, v jejichž čele stál "národní hrdina", zabíjeli tak, že je drátem připoutávali ke sloupům - šetřili tak náboji...

A naši politici takovým gustem vyřvávají nacistické heslo banderovců: "Ukrajině sláva, hrdinům sláva", takoví to totiž byli hrdinové! A taková je morální úroveň těch, kteří řídí náš stát! Tak daleko jsme to od roku 1989 dopracovali!

Pýtate sa na výsledky Ruskej "agresie"? 


Sú nasledovné: polovica Európy a časť Ázie získala svoju štátnosť z rúk tohto konkrétneho štátu. Pripomeňme si, kto presne:


- Fínsko v rokoch 1802 a 1918 .. (do roku 1802 nikdy nemalo vlastný štát) vďaka Rusku ho má....

.- Lotyšsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo vlastný štát). vďaka Rusku ho má...

- Estónsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo vlastný štát). vďaka Rusku ho má...

- Litva obnovila štátnosť v roku 1918 aj vďaka Rusku.

- Poľsko obnovilo štát s pomocou Ruska dvakrát, v rokoch 1918 a 1944. Rozdelenie Poľska medzi ZSSR a Nemecko je len krátke obdobie!

- Rumunsko sa zrodilo v dôsledku rusko-tureckých vojen a stalo sa suverénnym z vôle Ruska v rokoch 1877-1878.

- Moldavsko ako štát sa zrodilo v rámci ZSSR.

- Bulharsko sa oslobodilo od útlaku Osmanskej ríše a obnovilo svoju nezávislosť v dôsledku víťazstva ruských zbraní v rusko-tureckej vojne v rokoch 1877-1878, ktorá mala tento cieľ. Ako poďakovanie sa štát Bulharsko zúčastnil na dvoch svetových vojnách ako súčasť protiruských koalícií. Bulharsko je teraz členom NATO a na jeho území sa nachádzajú americké základne. Po roku 1945 nebol na jeho území jediný ruský vojak .

.-Dôsledkom tejto vojny sa zrodilo aj Srbsko ako suverénny štát.

- Azerbajdžan ako štát sa prvýkrát formoval až ako súčasť ZSSR.

- Arménsko bolo fyzicky zachované a oživené ako štát iba v rámci ZSSR.

- Gruzínsko bolo fyzicky zachované a oživené ako štát vďaka Ruskej ríši

- Turkménsko nikdy nemalo štátnosť a tvorilo ju len ako súčasť ZSSR.

- Kirgizsko nikdy nemalo štátnosť a tvorilo ju len ako súčasť ZSSR.

- Kazachstan nikdy nemal štátnosť a tvoril ju len ako súčasť ZSSR

.- Mongolsko nikdy nemalo štátnosť a formovalo ju len s pomocou ZSSR.

- Bielorusko a Ukrajina tiež prvýkrát získali štátnosť v dôsledku Veľkej októbrovej revolúcie v rámci republík ZSSR. A až v roku 1991 (aj od Ruska) získali úplnú nezávislosť.Za zváženie stojí aj úloha Ruska-ZSSR pri zrode a formovaní takých štátov ako 

- Čína, 

Vietnam, 

- Severná Kórea, 

- India, 

- Grécko (v roku 1821 ho Rusko získalo späť od Turkov), 

- Alžírsko, 

- Kuba, 

- Izrael, 

- Angola, 

- Mozambik atď...

Takáto zvláštna "agresia" sa historicky prejavila zo strany Rusov!S výrazným prispením tejto krajiny dokonca 

- Švajčiarsko dosiahlo nezávislosť od Francúzska. Lepšie povedané, podarilo sa to vďaka Suvorovovi (pred 217 rokmi) a odvtedy Švajčiarsko nikdy (!) nebojovalo;Uskutočnilo sa aj:

- oslobodenie Rakúska od Tretej ríše v roku 1945;

- oslobodenie Československa od Tretej ríše v roku 1945;

- Postavenie Kataríny II v roku 1780 vytvorením Ligy ozbrojenej neutrality a skutočnou podporou 

- severoamerických Spojených štátov v boji za ich nezávislosť od Británie.- dva razy za posledné 2 storočia nezávislosť darovalo Rusko väčšine európskych štátov po tom, čo zničilo Hitlera a Napoleona;- Stalinov postoj pri rokovaniach s USA a Anglickom, ktorý dal Nemecku možnosť zachovať si štátnosť po porážke v roku 1945;- Gorbačovov postoj, ktorý umožnil v roku 1990 bez zbytočných problémov znovuzjednotiť obe Nemecko;- Sovietska pomoc Egyptu, po ktorej dokázal odolať a upevniť si nezávislosť vo vojne 

- s Izraelom, Britániou a Francúzskom v rokoch 1956-57

.- Intervencia ZSSR v roku 1967, ktorá zastavila vojnu medzi Izraelom a Egyptom (v skutočnosti zachránila Arabov pred porážkou v dvoch vojnách v rokoch 1967-74).

- Rozhodujúca úloha Únie zabezpečila dobytie nezávislosti Angoly v roku 1975.

- a nakoniec to hlavné. Bol to ZSSR, ktorý po víťazstve v 2. svetovej vojne zohral kľúčovú úlohu pri zabezpečení nezávislosti väčšiny kolónií západnej Európy v procese globálnej dekolonizácie, ktorú začala Únia.Celá história Ruska naznačuje, že v rámci akejkoľvek moci a systému bolo konzistentné pri presadzovaní princípov nezávislosti a sebaurčenia národov a národov. Bola to ona, ktorá všetkými možnými spôsobmi pomohla vytvoriť multipolárny svet v akejkoľvek dobe a vo všetkých dobách.Žiaľ, veľmi často zároveň obetovala svoje vlastné záujmy, a ak by politika Matky Rusi, čo i len zlomku, bola podobná tej Britskej, teraz by polovica sveta bola súčasťou Ruského imperiálneho spoločenstva národov. a ruský ľud by sa kúpal v luxuse, ako šejkovia zo Saudskej Arábie, na úkor štátov, krajín a ich hlavných miest oslobodených od iných kolonialistov.

PRETO JE POLOVICA SVETA POVINNÁ RUSKU ZA BRUSKU ŽIVOTA. 

A preto ste všetci takí vinní pred touto veľkou krajinou!Tento súbor posielam, aby som vytvoril pamäťový reťazec. Na pamiatku 20 miliónov sovietskych občanov, 10 miliónov kresťanov, 1900 kňazov, ktorých zabili, mučili, znásilnili, upálili, zomreli od hladu a zničili nacisti!.. Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je nevyhnutné urobiť všetko preto, aby na to svet nikdy nezabudol, vždy si pamätajte, ako prispel sovietsky ľud k oslobodeniu Európy od fašizmu...Pripojte sa k nám a pripojte sa k reťazcu spomienok, pomôžte to šíriť po celom svete...

Pravda neprestane existovať len preto, že je zakázane o nej hovoriť.


 USA a plán rozpútania vojny medzi Európou a Ruskom... Východné štáty Európy prevažne Slovania budú nárazníková zóna s najväčšími stratami...Uvedené dôkazy sú hlavné a zásadné:Zbrane a iný vojenský materiál bol a je  dodávaný na Ukrajinu z USA  a z EU vo výške cca 10 mld. USD už viac ako 8 rokov. Údajne na obranu Ukrajiny. To je obrovská lož. Keby USA a iné bábkové krajiny USA chceli na Ukrajine mier, nebudú podnecovať eskaláciu vojny na Ukrajine dodávkami zbraní. Prvotné je dosiahnuť ukončenie vojenského konfliktu a potom urobiť opatrenia vedúce k vyšetreniu príčin vzniku a priebehu vojny a potrestaniu vinníkov. USA však vojnu podporujú kvôli obrovským miliardovým novým zákazkám a stávajú sa spolupáchateľmi páchania vojnových zločinov. Na Ukrajine sa vedie zástupná vojna USA voči Rusku s cieľom jeho zničenia.Ďalšie miliardy poskytlo Taliansko, Veľká Británia a NATO. Veľká Británia napríklad uzavrela rôzne vojenské dohody s Kyjevom, pričom okrem iného investovala 1,7 miliardy libier do posilnenia ukrajinských námorných kapacít. Len v čase prebiehajúceho konfliktu na Ukrajine Západ s USA na čele poslali Ukrajincom zbrane za viac ako 2 mld. USD.Od roku 2021 Spojené štáty vyčlenili viac ako 4,3 miliardy dolárov na tzv. bezpečnostnú pomoc. V nasledovných mesiacoch poskytnú USA Ukrajine vražedný vojenský materiál v hodnote 33 mld. USD. Časť z tohto balíka je určená na predaj v tzv. krajinách východného krídla NATO, čiže bude musieť ich kúpiť na pokyn z USA aj Slovensko. Vôbec nepochybujem o tom, že táto zapredanecká vláda to aj urobí. Podpísanie okupačnej tzv. DCA dohody s USA je pre Slovensko obrovským bezpečnostným rizikom. Kroky vlády SR na čele s vojnovým štváčom J. Naďom sú kontraproduktívne. Vláda SR ženie Slovensko do podobnej politickej a faktickej polohy, ako to bolo počas druhej svetovej vojny, keď Slovenský štát podporoval fašizmus.Okolo 120 jadrových útočných lietadiel F-35A je rozmiestnených na hraniciach s Ruskom, len 200 km od Petrohradu, v skutočnosti pod velením USA, ktoré, ako pripomína senátor Wicker, nevylučuje použitie jadrových zbraní ako prvé.Je vysoko pravdepodobné, že USA pri tom plánujú použiť aj jadrové zbrane. Ide o takzvané "mini-nuke" a "bustery" čiže jadrové bomby s tzv. nízkou výkonnosťou, ktoré sú určené na lokálne ničenie nepriateľa. Tieto taktické jadrové bomby majú výbušnú kapacitu medzi tretinou a dvanástimi násobkami bomby v Hirošime.Vo výzbroji USA je ich približne 7 000 a na amerických základniach je rozmiestnených okolo 1700 kusov vrátane Európy.USA dodali približne 480 kusov B61 termonukleárnych bômb do piatich takzvaných "nejadrových štátov" Belgicka, Nemecka, Talianska, Holandska a Turecka. V rámci nedávneho vývoja majú byť miniatómové bomby B61.11 nahradené nedávno vyvinutými B61.12. Na základe údajov z roku 2014 má Taliansko na svojej základni Aviano 50 taktických jadrových zbraní B61 pod americkým velením. Turecko, má na jadrovej leteckej základni Incirlik približne 90 termonukleárnych bômb B61. Skladovanie a rozmiestnenie taktických B61 v týchto piatich "nejadrových štátoch" je údajne určené pre ciele na Blízkom východe.V Európe je "najväčšou jadrovou krajinou Nemecko s tromi jadrovými základňami (dve z nich sú plne funkčné) a môže skladovať až 150 bômb. Nemecko v rozpore s medzinárodnými zmluvami napr. 2 plus 4 sa rozhodlo zaradiť do svojej výzbroje stíhačky americkej výroby F-35, ktoré sú schopné niesť jadrové zbrane. Nemecko sa tak stáva hrozbou pre mier v Európe a je pravdepodobné, že so súhlasom USA chystá spolu s NATO útok na Rusko ako odvetu za druhú svetovú vojnu.Ak sa pozrieme na mapu zistíme, že neofašisti z USA majú vojensky podchytené všetky štáty hraničiace s Ruskom alebo tzv. východné krídlo ohrozujúce Rusko od Barentsovho mora na severe až po Stredozemné more s výnimkou Moldavska a Bieloruska.

Podľa dobre informovaného zdroja z prostredia blízkeho Pentagonu, na budúcej vojne medzi Európou a Ruskom sa majú zúčastniť predovšetkým, Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, pobaltské štáty a Fínsko. Ostatné štáty NATO vrátane USA sa na vojenskom konflikte neplánujú zúčastniť. S vysokou pravdepodobnosťou sa nezúčastní ani Turecko.Treba si uvedomiť jednu zásadnú vec. Ukrajinskú armádu, západných žoldnierov a neoficiálne gerilové jednotky bojujúce proti Rusku na Ukrajine riadia predstavitelia americkej armády (Pentagonu a CIA) z územia Ukrajiny!!! Vo východných krajinách tzv. východného krídla NATO činnosť armád tzv. suverénnych štátov riadia vojenskí predstavitelia Pentagonu!!!Celkový počet amerických základní vo svete: 800 v 80 krajinách a 180 000 vojakov v 160 krajinách!!!Niektoré príklady:V Japonsku majú 120 základní a cca 54 000 tisíc vojakov, v Nemecku 120 základní a cca 35 000 vojakov, Taliansko 44 základní a 12 200 vojakov, Veľká Británia 25 základní a 10 000 vojakov, Turecko 14 základní a cca 2000 vojakov, Južná Kórea 73 základní a cca 27 000 vojakov...Treba poznamenať, že USA znížili počet svojich vojakov v Nemecku takmer o polovicu. Počíta sa však s ich nasadením na územiach tzv. východných štátov vrátane Slovenska. Na zozname amerického ministerstva obrany dve vojenské základne na Slovensku už figurovali v pláne od roku 2019!!!Dlhodobý plán USA je ovládať pomocou svojej armády a armád porobených krajín celý svet!!! A to je taký istý plán ako mal svojho času Hitler!!! Ak sa USA nespamätajú tiež skončia ako fašistické Nemecko a Hitler. Len obetí bude viac a riziko zániku našej civilizácie bude značné. Preto je treba sa postaviť v každej Američanmi okupovanej krajine na odpor a poslať ich domov!!! V Európe nemajú žiadne záujmy povýšené nad záujmy európskych štátov. Môžu tu byť len ako hostia a nie ako páni a okupanti!!!V Poľsku sa nachádza v blízkosti ukrajinských hraníc cca 15 000 amerických vojakov. Vo východných štátoch NATO v Európe ďalších 30 000 vojakov.Raketové americké systémy MLRS budú zahrnuté do ďalšieho balíka tzv. vojenskej pomoci Ukrajine. Palebný dosah M31 GMLRS je v závislosti od munície od 70 do 500 km. Takéto systémy môžu byť vybavené riadenými strelami, ktoré sú korigované zo satelitov.USA dodávkami zbraní len predlžujú vojnový stav a čakajú na príhodný okamih jej eskalácie k ďalšiemu rozšíreniu do Európy. USA a iné štáty NATO potvrdzujú, že dodávkami zbraní im nejde o trpiacich ľudí na Ukrajine, ale o zabratie ukrajinského územia pre ďalší likvidačný postup proti Rusku.Američanom je jedno, koľko ľudí na Ukrajine zomrie a koľko ľudí zomrie v následne rozšírenej vojne v Európe. Spoliehajú sa na to, že po ukončení vojny budú definitívne tou krajinou, ktorá bude diktovať ďalšie smerovanie sveta po ekonomickej aj vojenskej stránke. A samozrejme rabovať najbohatšiu krajinu sveta na nerastné suroviny - Rusko. (To, ale len v prípade, ak svet neskončí v jadrovom konflikte).Americká bábka Zelenskyj robí všetko podľa pokynov z USA:Zelenskyj na konferencii v Mníchove, čiže 5 dní pred vypuknutím vojenského konfliktu odmietol návrh nemeckého kancelára Olafa Scholza, aby sa vzdal členstva v NATO a vyhlásil neutralitu.Niekoľko rokovaní s Ruskom o ukončení vojny bolo bezvýsledných preto, lebo USA si neželali ukončenie vojenského konfliktu.Vyhlasovanie Zelenského, že radšej zavedie svet do tretej svetovej vojny ako by sa mal vzdať je aktom vlastizrady, lebo obetuje vlastných ľudí v prehratej vojne a zničí existenčne vlastnú krajinu. Spolieha sa na to, že USA a NATO sa do vojny zapoja a priamo ich k tomu vyzýva, čo je priamy podnet na vyvolanie tretej svetovej vojny.V prípade, že Západ dostane rozum a Američania dajú pokyn Zelenskému na ukončenie konfliktu, Ukrajina bude tak či tak rozparcelizovaná, aby sa zaručila všeobecná bezpečnosť v tejto časti sveta.Je vysoko pravdepodobné, že západná Ukrajina a Poľsko chystajú súštátie na spôsob federácie, konfederácie a pod. Zelenskyj vie, že východná Ukrajina bude patriť Rusku, a preto zo západnej Ukrajiny urobí nárazníkovú zónu pre ďalší boj proti Rusku. Východnú Ukrajinu bude obývať rusky hovoriace obyvateľstvo, ktoré sa tak vyhne atakom militantných Ukrajincov na inom území Ukrajiny.Zelenskyj navrhoval Poľsku a USA, aby zabral Kaliningrad. Poľsko by tak podľa neho Ukrajine pomohlo. Biden v Poľsku o tejto otázke vyprovokovania konfliktu medzi NATO a Ruskom rokoval. Najnovšia provokácia Litvy potvrdzuje možnú agresiu NATO voči Kaliningradu.Ďalším dôkazom začatia budúcej vojny v Európe je zhromažďovanie zbraní a ich obrovský nárast na tzv. východnom krídle NATO vrátane vojakov. USA a ďalší členovia NATO doteraz poslali Ukrajine viac ako 50 000 protitankových rakiet a 30 000 protilietadlových rakiet Stinger.Ešte pred ruskou inváziou, začali dodávať vojenské nákladné lietadlá USA, najmä C-17, zbrane do Európy vo veľkých množstvách pozdĺž východného krídla NATO, ale aj presúvali zbrane na miesta odkiaľ ich možno dodať na Ukrajinu. Za posledný mesiac USA a Západ poslali na Ukrajinu zbrane za 1,5 mld. USD.USA robia nátlak na Európu cez zavedenie sankcií s cieľom zníženia hospodárskej spolupráce s Ruskom a následným oslabením európskej ekonomiky. Samotné USA pritom nerobia také masívne opatrenia. USA v čase konfliktu zvýšili nákup ruskej ropy o 40%.Ďalším vážnym signálom je obrovský nárast výroby zdravotníckeho materiálu v európskych firmách vrátane operačných inštrumentov. Sú to hlavne Belgicko, Holandsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Nemecko...Vedia už, že vojna vypukne?Biden neustále opakuje, že USA sa do prípadnej vojny neplánujú zapojiť. Plánujú ju však vyvolať!!! Neustále obviňovanie Ruska z použitia akcie False Flag skôr poukazuje na to, že takúto akciu sa budú snažiť vyprovokovať Američania.USA ako o jednom z možných spôsobov spustenia vojny v Európe plánujú využiť poľské územie a historickú nenávisť Poliakov voči Rusom.Uvažujú na západnú Ukrajinu vyslať tzv. "mierové jednotky Poľska" ako údajnú "ochranu pred ruskou agresiou". Rozhovory Poľska na túto tému už s administratívou Josepha Bidena začali. Má sa uskutočniť bez mandátu NATO, no za účasti tzv. "ochotných štátov". Pôjde o priamy vstup Poľska ako krajiny NATO do vojny na Ukrajine. Zdôvodní sa pozvaním amerického špióna Zelenského. V tom okamihu hrozí vojna celej Európe. V prípade, že Rusi nebudú na ukrajinskom území na Poliakov útočiť, plánuje sa pripojenie západnej Ukrajiny k Poľsku, čím sa toto územie stane členským štátom NATO. Poľsko v minulosti okupovalo územie Ukrajiny, a preto sa podujme na úlohu novodobej okupácie ukrajinských území v prospech USA.V okupovanom Kosove vznikla smutne známa útočná základňa USA Bondsteel...pomenovaná po americkom vietnamskom vrahovi. Je najväčšia v Európe. Slúži tam okolo 8000 vojakov vrátane vojakov z Ukrajiny, Poľska, Litvy, Rumunska...Je povestná mučením podobne ako Guantanámo...Okrem tejto základne sa v Kosove nachádzajú nasledovné základne: Priština 2000 vojakov, Peć 1200 vojakov, Prizren 2700 tureckých vojakov, Leposavić 300 vojakov, Novo Selo 1200 vojakov. Čiže na Američanmi okupovanom Kosove slúži okolo 15400 vojakov.Srbský prezident Vucić a Srbsko nepodľahli tlaku Západu a ich neofašistickej politike a nepostavili sa proti Rusku na americkú objednávku. "Odmenou" im bol totálny výsmech Veľkej Británie, ktorá poslala do Kosova zbrane v rozpore s medzinárodným právom!!!Ďalším dôkazom, že USA nemajú záujem ukončiť zástupnú vojnu proti Rusku je, že príslušníci americkej armády na nemeckej základni Ramstein začali cvičiť ukrajinských vojakov na používanie amerických húfnic M-777, ktoré už USA začali Ukrajincom dodávať. Americká základňa Ramstein je využívaná na páchanie amerických zločinov vo svete okrem iného formou logistickej podpory pre útočiace bombardujúce stíhačky a drony cez satelitnú komunikáciu.Ukrajincov budú školiť Floridskí gardisti - ktorí boli súčasťou Spoločnej mnohonárodnej výcvikovej skupiny na západnej Ukrajine odkiaľ museli pred vojnou ujsť. USA tiež plánujú dodať Ukrajine americké radarové systémy a školiť Ukrajincov na ich obsluhu.Od roku 2015 Kanada vycvičila viac ako 33 000 ukrajinských vojakov. Kanada tiež práve teraz cvičí ukrajinských vojakov na obsluhu húfnic M-777. USA priznávajú, že od roku 2015 do januára 2022 vycvičili v Javorive 23 000 Ukrajincov. Najnovší tréneri boli súčasťou Task Force Gator, zloženej z bojového tímu 53. pešej brigády floridskej národnej gardy. Táto jednotka naďalej cvičí Ukrajincov v Nemecku.USA tiež okamžite využili zhoršenie vzťahov medzi Ruskom a Japonskom a americký minister vojny Austin si pozval do Washingtonu japonského ministra obrany. Japonsko ako ďalší satelit USA určite príjme návrh na kúpu amerických zbraní. USA inak len počas konfliktu na Ukrajine uzavrelo s inými štátmi sveta (hlavne Európy) dohody o kúpe amerických zbraní v desiatkach miliárd USD.USA oficiálne vyhlásili, že budú podporovať Ukrajinu v boji proti Rusku. Ide im predovšetkým o to, aby vojensky Rusko čo najviac oslabili. Za tým všetkým sa očakáva potom totálny vojenský útok proti Rusku. V prvej etape je plánovaná vojenská provokácia proti Rusku z Poľska a následné vyvolanie vojny medzi východnou Európou a Ruskom. Ďalšou z variant je útok na Kaliningrad a vo finálnej fáze jadrová vojna proti Rusku z Európy, USA a Japonska.Od posledného zbrojného balíka z 22. apríla poskytli Spojené Štáty Ukrajine zbrane a vybavenie v hodnote viac ako 4 miliardy dolárov. Táto suma zahŕňa:viac ako 5 500 protitankových raketových systémov Javelin, okrem 14 000 nešpecifikovaných pancierových systémovviac ako 1400 protilietadlových systémov Stinger90 kusov 155 mm húfnic so 183 000 delostreleckými nábojmi16 vrtuľníkov Mi-17viac ako 700 dronov Switchblade121 dronov Ghost Phoenix14 radarov vrátane najmenej 10 modelov AN/TPQ-36dva letecké prehľadové radary AN/MPQ-64 Sentinelstovky obrnených vozidielviac ako 50 miliónov nábojovUSA a Západ neposlala Ukrajinu žiadnu humanitárnu pomoc. Žiadne potraviny, žiadny zdravotnícky materiál - len zbrane!!!Za súčasnú situáciu na Ukrajine nesie zodpovednosť celý svet!!! Prečo? Pretože dostatočne neodsúdil americké vojnové zločiny páchané od druhej svetovej vojny. Svet žiaľ, bral vojnové avantúry USA ako niečo, na čo majú USA právo. Ale to predsa nie je pravda!!! A zomreli milióny ľudí. Je absolútne jednoznačné, že keby svet vytvoril tlak na USA, aby tieto vojny neviedol a spoločnými silami sveta by im v týchto zverstvách bránil, dnes by sme tu nemali vojenský konflikt na pokraji tretej svetovej vojny!!! Na celej čiare zlyhala aj OSN a OBSE.Slovensko nie je výnimkou. Súčasná bábková vláda bola od dopredu naplánovaného politického prevratu sluhom USA. Jej predstavitelia sa naplno prejavili tým, že prijali zapredaneckú obrannú dohodu s USA - DCA, ktorá je v skutočnosti okupačnou dohodou zrádzajúcou záujmy Slovenskej republiky. Bola prijatá podozrivo rýchlo, lebo už sa schyľovalo ku konfliktu na Ukrajine a USA potrebovali územie Slovenska na rozmiestnenie zbraní. Kikiríkanie a kotkodákanie vládnych predstaviteľov o potrebe podpísania takejto protislovenskej dohody je sprostá lož. Bol to zjavný úmysel tejto lokajskej vlády, ktorá naplno preukázala, že neháji slovenské, ale americké záujmy.Na Slovensku sú rozmiestnené Patrioty v bojovej pohotovosti a západné okupačné vojská.Čoho je NATO schopné si môžete pozrieť tu:V mene mieru žiadam predstaviteľov SR a ostatných európskych štátov, aby prestali s podnecovaním vojny a jej predlžovaním. Predlžovanie vojny dodávkami zbraní, lietadiel, rakiet, paliva, vysielaní cudzích vojakov a nelegálnych vojenských štruktúr do Ukrajiny znamená ďalšie ľudské obete a zvyšovanie možnosti rozšírenia vojny do Európy!!!Žiadam vládu SR, aby sa vzdala lokajstva voči USA a ihneď sa začala starať o bezpečnosť občanov Slovenskej republiky. Tá spočíva v okamžitom vyhlásené neutrality Slovenska. Vytvorenie pásma neutrality od Švajčiarska, Rakúska, Slovenska po Ukrajinu vytvorí základ bezpečnosti SR a Európy. Po vyhlásení neutrality následne treba urobiť všetky kroky súvisiace s neutrálnym statusom krajiny. Iba tak sa môžeme vyhnúť vojenskému konfliktu na Slovensku a ohrozeniu životov občanov.Žiadam opozíciu, odborové zväzy a všetky mierové sily Slovenska, aby okamžite podnikli kroky vedúce k legálnemu razantnému zvrhnutiu zapredaneckej vlády Slovenska. Opozícia sa musí spojiť za týmto jediným cieľom, musí zjednotiť odbory, zamestnávateľské zväzy a široké vrstvy obyvateľstva. Je čas vyhlásiť generálny štrajk až do pádu súčasnej vlády. Žiadam opozíciu, aby sa postavila do čela aktívneho odporu. Nečakajme až nám budú lietať ponad hlavy rakety. Potom už bude neskoro!!!Milí spoluobčania,máte rodiny, príbuzných, priateľov, známych. Mier mnohí z Vás považujú za samozrejmosť, pretože nezažili vojnu. Mier nie je samozrejmosť. Dnes sme na hranici medzi jadrovou vojnou a mierom. 

Vojna sa na Slovensko zákerne plíži vďaka zapredaneckej slovenskej vláde a USA. Nenechajme si zničiť vlasť a životy nás všetkých. Chráňme naše deti...a našu budúcnosť!!! Máme svoju slávnu históriu v boji proti fašizmu. Písali ju naši predkovia. Mnohí z nich zahynuli. Nedovoľme, aby ich smrť za slobodu bola zbytočná. A nedovoľme, aby nás USA do tejto vojny zatiahli...Následky pre nás môžu byť katastrofálne. Sme malá krajina, ktorá je agresorským paktom NATO zneužívaná v prospech zámerov USA. Naše bezpečné východisko spočíva v okamžitom vyhlásení neutrality!!! V prípade vyhlásenia mobilizácie odmietnite vyhlásenú brannú povinnosť touto vládou. Nie ste povinní bojovať a hynúť za americké záujmy proti Rusku. Slovensko nepotrebuje byť vo vojnovom stave s Ruskom, kam nás ťahá táto vláda. Vyhlásenia terajších politikov, že na Ukrajine sa bojuje aj za Slovensko je ďalšia sprostá lož. Armádu žiadam, aby nepočúvali klamstvá politikov, ale riadili sa vlastným rozumom o zabezpečení mieru. Armáda sa musí postaviť na stranu mieru a občanov SR. Pretože v skutočnosti sú to USA a NATO, kto ohrozuje svetový mier!!! Vojenské príkazy v rozpore s Ústavou SR sa nesmú plniť. Politici vojakov zneužívajú na "slepé" plnenie rozkazov v rozpore s Ústavou SR a medzinárodnými mierovými zmluvami. Pre vyššie uvedené dôvody a pre neschopnosť vlády SR riešiť vitálne záujmy Slovenska je čas postaviť sa na odpor podľa článku 32 Ústavy SR, ktorý hovorí:"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené..

Londín, Paríš, Rím, Praha koniec piatej civilizácie
Londín, Paríš, Rím, Praha koniec piatej civilizácie

Vladimír Vladimírovič Putin začal vojnu, pretože chcel "menej NATO" na hraniciach s Ruskou federáciou, a dostane "presný opak" - viac NATO na svojich hraniciach, väčšiu vojenskú prítomnosť Aliancie na svojom východnom krídle a možno aj troch nových členov NATO. (Fínsko, Ukrajinu a Švédsko)

Takže debilný Západ bude dodávať Zelenskému zbrane ako na podnose dovtedy, kým mu Rusi nezbombardujú a nezničia celú krajinu. O milionoch ďalších civilných obeti už hádam aj škoda hovoriť, veď Západ civilistov na komunistickom Východe ani nepokladá za ľudí.. Okradli nás už o všetko 

Každému normálnemu človeku musí byť predsa jasné, že Západu nezáleží na tom, či Ukrajina vyhrá vojnu nad Putinom, Západ to má už dávno premyslené, čím viac Slovanov sa medzi sebou vyvraždí o to viac bude mať vyhladenú cestu k bohatým zdrojom nerastných surovín (čiže hlavne plynu a ropy) vo Východnom bloku.A sankcie na Rusko sú iba  príležitosťou ukončiť éru plynu a ropy.

Európska komisia zvažuje uvaliť na Rusko dve sankcie v podobe odstrihnutia EÚ od ruskej ropy a plynu, a to okamžite. - Nie je toto šialený plán USA ako zničiť Európu a totálne ju ovládnuť?!

Keď Európska komisia prijme plán, že do konca tohto roka sa EÚ odpojí od ruského plynu a ropy, rozmýšľali aj nad tým ako sa to premietne na cenách oboch komodít? Veď týmto spôsobom sa ceny ropy a plynu premietnu do všetkého tovaru i služieb a všetko bude viacnásobne drahšie! Ekonomická kríza v Europe je za dverami ...Nie tak dávno bola ekonomická kríza v Argentíne a dobre vieme aký masaker tam spôsobila.

Rusko to prežije, ale Európa padne až na samé dno. A toto bude výsledok fašistov z EU a našej primitívnej vlády šialencov a určite mi dáte za pravdu že aj neantrtalcov, ktorí konajú presne tak, ako si to želajú čelní americkí predstavitelia spolu s predstaviteľmi NATO. Američania týmto spôsobom Európu totálne ovládnu! Ostane tu bohaté Rusko a Amerika, ktorá sa postupne presídli na východný blok...Amerika je totálne postihnutá chudobou obyvateľstva, sužuje ju zemetrasenie, uragány, sylné dažde a o Yellow Stone ani nemôže byť reč

Toto je ciel ich cesty, na ktorej sa vezieme, naša vlasť, naše rodiny, ja a aj ty 


                                                                                   zdroj : Slovak defender Daniel Pšenek

NATO,USA,EU,ATO sesadili V.Janukovyča

1.března 2014 odeslal sesazený ukrajinský prezident na útěku Viktor Janukovyč dopis prezidentu Ruské Federace Vladimiru Putinovi s prosbou, "aby byly použity ozbrojené síly Ruské Federace k nastolení zákonnosti, míru, práva a pořádku, stability a ochrany obyvatelstva Ukrajiny. DESÍTKY UKRAJINSKÝCH LABORATOŘÍ SBÍRALY PRO USA KREVNÍ VZORKY ABY NEPŘÍTEL MOHL IZOLOVAT SLOVANSKÉ GENOTYPY PRO CÍLENÉ BIOLOGICKÉ ZBRANĚ ÚČINKUJÍCÍ POUZE NA SLOVANY! 

Náčelník radiační a chemicko-biologické obrany RF obvinil USA, že na Ukrajině vyvíjely zakázané biologické zbraně se zaměřením na DNA slovanských národů! Jakmile začala ruská invaze, všechny laboratoře dostaly příkaz okamžitě všechny důkazy zlikvidovat!

UKRAJINA: Náčelník radiační a chemicko-biologické obrany Ruské federace, generálporučík Igor Kirillov, vystoupil na ruské televizi a odpálil bombu, která již v neděli způsobila poplach na sociálních sítích. Ruské armádě se podařilo v obsazených ukrajinských laboratořích zachytit dokumenty, které pochází ze dne 24. února 2022, jen několik málo hodin před ruskou invazí. Jedná se o dokumenty v podobě rozkazů, které nařizují všem laboratořím okamžitě spálit a zničit všechny biologické kmeny a agenty, aby se nedostaly do ruskou Rusů. Ve všech případech se totiž jednalo o výzkumy a vývoje biologických zbraní na objednávku americké Agentury pro snižování hrozeb (DTRA), která spadá pod americké ministerstvo obrany. Hlavní vývoj biologických zbraní probíhal ve Lvově, v Charkově a v Poltavě.


Podle Kirillova [1] se Američané zajímali o místně specifické kmeny virů a infekcí, které by šlo využít proti slovanskému genomu. Na podobném výzkumu, který hraničí s vlastizradou na genetické úrovni, se podílí i další evropské laboratoře. Např. německé laboratoře se na Ukrajině zajímaly o výzkum virů s cílem obrany a ochrany hranic EU. Ukrajina se od roku 2014 stala de facto zkušebním polygonem, kde bylo možné na lidech zkoušet a testovat úplně všechno.

Všechny typy virů a bakterií spadaly do skupiny vysoce nebezpečných bioagentů, která byly testovány s cílem zesílení funkce, tzv. gain-of-function v rámci syntetické biologie a vylepšování nakažlivosti virů, což zakazují mezinárodní smlouvy. Američané tyto výzkumy provádí v cizích zemích, protože v USA je to zakázané. Ukrajina se tak stala pokusnou laboratoří, kde probíhal vývoj biologických zbraní financovaný americkými ozbrojenými silami.

Laboratoře na Ukrajině vyvíjely biologické zbraně

Na výzkumu se totiž úzce podílely americké vojenské struktury a zvláštní vojenské útvary, specializované čistě na práci s biologickými zbraněmi. Vzorky sér od ukrajinských dobrovolníků putovaly do USA do amerického armádního institutu Waltera Reeda a jednalo se o vzorky pacientů infikovaných sibiřským morem, dále tzv. Krymskou hemoragickou (bahenní) horečkou a dalšími patogeny, které jsou místně specifické pro Ukrajinu a obecně pro oblast Ruska a prostoru slovanského genomu.

Ukrajina se tak po roce 2014 dostala doslova pod okupační a protektorátní správu, kde si protektorátní moc dělala úplně všechno, co se jí zlíbilo. Pokaždé, když v nějaké zemi proběhne barevná revoluce, tak se tam nasáčkují nejprve neziskovky George Sorose a hned po nich americké laboratoře na výzkum a vývoj biologických agentů, které by šlo následně weaponizovat.

Neoliberalismus je potom od toho, aby lidi umlčel, navlékl jim na krk dluhy, hypotéky a hlavně nesplatitelný státní dluh, který zemi navěky zaváže a zotročí, aby země sloužila Domu Sion a Londýnským kancelářím. A loutkové neoliberální vlády potom na povel vypínají opoziční weby, které tento proces kritizují. Válka na Ukrajině je tragédií pro Ukrajince a všichni společně se musíme zasadit o protiválečné úsilí, odpor proti válce, odpor proti nasunování zbraní a munice na Ukrajinu, protože čím více munice a zbraní tam bude, tím více budou Ukrajinci trpět a umírat. Ukrajina byla v roce 2014 unesena nacistickými procesy řízení z ulice, juntou Banderovců a neonacistů, kteří uchopili moc a rozhodli se zahájit na Ukrajině etnické čištění od ruského obyvatelstva.

Pravý sektor dostává informace o Ruské armádě přes počítač NATO z letadel AWACS

Kyjev spustil v letech 2014 až 2015 takové mohutné etnické čištění, že Evropa něco takového do té doby nezažila od II. sv. války. Kyjev poslal v roce 2015 proti vlastnímu obyvatelstvu na východě Ukrajiny úplně všechno, čím disponoval, a raketami, dělostřelectvem a bombami začal vyhlazovat tento ruskojazyčný region. Proti tomu byla Srebrenica v Jugoslávii jen slabým odvarem. Tam to probíhalo alespoň tajně a potichu, zatímco tzv. protiteroristická operace na východě Ukrajiny byla vedena veřejně, s mediálním pokrytím a hlavně s nadšením a podporu od západních politiků a médií. Západ tleskal vraždění etnických Rusů na východě Ukrajiny. To byla ta nejděsivější zkušenost, kterou jsme všichni zažili.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru

Vojáci DLR včera v neděli objevili v jedné z centrál Pravého sektoru zašifrovaný laptop NATO určený pro zabezpečenou komunikaci. Je to další důkaz toho, že Pravý sektor, Azov a další polovojenské jednotky na Ukrajině přijímají rozkazy od NATO a od USA. Podobné počítače IBM / Lenovo ThinkPad jsou i v Česku a slouží k zabezpečené komunikace s centrálou NATO v Bruselu. Na zadrženém počítači Pravého sektoru je ovšem registrační nálepka, která odkazuje na německý Geilenkirchen, kde se nachází letecká základna NATO AWACS, tedy monitorovacích letadel, které přenášejí armádě na zemi informace o stavu na bojišti.

Žoldáci z Velké Británie už dorazili do Lvova

Tento počítač tak podle všeho slouží ke komunikaci s americkým letectvem a ministerstvem obrany, které poskytují Pravému sektoru satelitní informace o pohybu ruských vojsk. Přesně k tomuto jsou tyto laptopy používány. Proto nelze zde mluvit o izolovaném konfliktu, NATO se opravdu války na Ukrajině v tichosti účastní, protože poskytuje bojovníkům Pravého sektoru informaci o pohybu nepřítele. Ruská armáda otevřela na Ukrajině koridory pro civilní obyvatelstvo, ale na Ukrajinu již přijeli první žoldáci z Velké Británie.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru, detail sériového čísla

Jedná se o veterány z Afghánistánu a Iráku, kteří doma ve Velké Británii jsou bez práce a jen s velmi mizernými výsluhami, které činí 150 liber měsíčně. A to je všechno. Na Ukrajině jim je nabízeno 2 000 USD za den [2]. Není divu, že britští vojáci se potom dávají do služeb soukromých žoldáckých firem, které poskytují bojové služby cizím vládám. Problém je v tom, že na Ukrajině není Kongo a nebudou tam bojovat proti nějakým místním guerillám, ale proti regulérní ruské armádě. Tohle je varování i pro české občany, aby nejezdili na Ukrajinu, protože nikdo z nich netuší, co je to skutečná válka.

Posílat na Ukrajinu zbraně je projevem šílenství politiků, kteří nepatří do čela státu, ale na psychiatrii. Jsou totiž nebezpeční nejen sobě, ale hlavně lidu

A to ani v případě, že mají za sebou čajové mise v Afghánistánu nebo pudinkové asistence z Iráku poskytované tamní policii. Šílenství Miloše Zemana i Petra Fialy se prohlubuje, jejich pomatenost vyžaduje snad možná už i psychiatrické vyšetření, protože podporovat výjezdy českých občanů do boje na Ukrajině na podporu Banderovců a nacistů, to je opravdu neuvěřitelné chucpe. Nepřítelem Ukrajiny nejsou Rusové, ale junta neonacistů, která se tam v Kyjevě chopila moci v roce 2014. Tohle je potřeba stále opakovat a roztrubovat všude a na všech frontách.

Počítač ThinkPad zkonfiskovaný v obsazené centrále Pravého sektoru, detail útvaru AWACS v Geilenkirchenu

Země, která se snažila od roku 2014 vyhladit část svého etnického obyvatelstva jen proto, že mluvilo rusky, má obrovský problém na úrovni své vlády, která si ani nezasluhuje toto označení. Žádná vláda, která pošle armádu na své vlastní občany, si nezasluhuje jiné označení než junta. A jen blázen si může myslet, že mír na Ukrajině se ukotví tím, že tam ze západu začneme posílat více zbraní a munice proti Rusům. To je úplně stejné šílenství, jako přijet k hořící rafinérii a hasit ji mohutným přísunem stříkaček, do kterých je ale pumpován olej namísto vody. Přesně tak to bude fungovat na Ukrajině, až tam západ začne nasunovat kyjevskému režimu další zbraně.

                                                                                                                                                                                                          Zdroj. : AE News  www.aeronet.news

Vytvořte si webové stránky zdarma!